1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sojusz Wilki Zaprasza ;)

Dyskusja w 'Prezentacje oraz poszukiwanie sojuszy' rozpoczęta przez użytkownika LordPietro, 29. Kwi 2013.

1. LordPietro

LordPietro Guest

Wilki

Witam,jestem dość doświadczonym graczem,gram na paru serwerach ,i postanowiłem spróbować swoich sił tutaj..
    Sojusz powstał w celu zrzeszenia najaktywniejszych graczy z M64 i M54.
    Ilość graczy w sojuszu: 16/30

Rada sojuszu:​

Założyciel: - Lord Pietro
    Dyplomata: -Maniacus
    Lider: -TechMoMo​

Wymagania:​

-posiadać minimalnie 1000 pkt
    -Być chętnym do współpracy w grupie.
    -Być aktywnym​

Oferujemy:
    -Pomoc militarną
    -Miłą atmosferę
    -I wiele więcej...

Ostatnio edytowane przez moderatora: 3. Maj 2013
  2. Majhewa

Majhewa Guest

Odp: Sojusz Wilki Zaprasza ;)

Jeśli ma być pobłażliwie to napiszę, że mi się nie podoba.
    Nie napisałeś kilku istotnych rzeczy, np. doświadczenie w grze, nie określiłeś celu jaki stawiasz sojuszowi, składu dowództwa, przewidywanej ilości członków...
    Podoba mi się, że napisałeś, że coś oferujecie - często w prezentacjach tego brakuje, same wymagania, zakazy i nakazy. A to nie przyciąga.
    Poczytaj, pooglądaj inne prezentacje na forum i pobaw się w poprawienie.
    To, że jak zacząłeś grać założyłeś sojusz nie powinno się tu znaleźć, ponieważ w połączeniu z brakiem opisu doświadczenia, świadczy o jego braku i raczej odstrasza niż przyciąga.

Pomyśl o tym.

3. LordPietro

LordPietro Guest

Dzięki za ocenę,postaram się nieco poprawić jak będę miał czas :)

Przypominam że tutaj się ocenia prezentacje.Teraz lepiej to wygląda?

Ostatnio edytowane przez moderatora: 4. Maj 2013
  4. Elastynka

Elastynka Guest

Jest przejrzyście, ale ja zawsze stawiałam na graficzne przedstawienie prezentacji. Tutaj jest tylko wilczek. Z kim macie pakty? Ilu Was jest? Czego oczekujecie? Trochę pusta... Może popracuj nad grafiką do niej ?:)
    5/10

5. LordPietro

LordPietro Guest

Ilość graczy pisze 16/30 ,nie jestem dobrym grafikiem,myśle że najważniejsze informacje napisałem ;p
    A z kim pakty to lepiej nie podawać ;P zapraszam do sojuszu,to zobaczycie ;d

6. Medus

Medus Guest

6/10

Graficznie trochę ubogo ale są najważniejsze informacje dające jakieś pojęcie o sojuszu. Prostota jest ważna bo czasem treść ginie pod wodotryskami choć z czasem warto się wyróżnić prezentacją. Z doświadczenia wiem że ładna grafika przyciąga uwagę i zdaje się że w dziale Twórczości.. pojawiają się zdolne osoby które pomogą w przygotowaniu grafik.

7. Majhewa

Majhewa Guest

Teraz już lepiej, mam nadzieję, że moja wypowiedź, trochę odbiegająca od tematu też się trochę przydała ;)
    Jak się okazuje znalazłeś trochę informacji, które mi jako potencjalnemu członkowi z pewnością się przydadzą. Jest lepiej, myślę, że kolejna prezentacja (jak sojusz się rozwinie) będzie już bez zarzutu. Ale o to chodzi żeby się uczyć, a nic tak nie uczy jak własne błędy i możliwość konfrontacji kilku punktów widzenia - powodzenia.
    ps. gratuluję pięknej i rzadkiej dziś cechy - samokrytycyzmu i dystansu do siebie.

8. LordPietro

LordPietro Guest

Dzięki za wszystkie rady,i krytykę,bo jak napisałeś człowiek uczy się na błędach ;d

9. Elastynka

Elastynka Guest

Zajrzyj tutaj, może uda Ci się lepiej graficznie zaprezentować Sojusz :)

Do góry