Sojusz Wilki Zaprasza ;)

  • Rozpoczynający wątek LordPietro
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Wilki




Witam,jestem dość doświadczonym graczem,gram na paru serwerach ,i postanowiłem spróbować swoich sił tutaj..
Sojusz powstał w celu zrzeszenia najaktywniejszych graczy z M64 i M54.
Ilość graczy w sojuszu: 16/30

Rada sojuszu:​
Założyciel: - Lord Pietro
Dyplomata: -Maniacus
Lider: -TechMoMo​

Wymagania:​
-posiadać minimalnie 1000 pkt
-Być chętnym do współpracy w grupie.
-Być aktywnym​
Oferujemy:
-Pomoc militarną
-Miłą atmosferę
-I wiele więcej...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz Wilki Zaprasza ;)

Jeśli ma być pobłażliwie to napiszę, że mi się nie podoba.
Nie napisałeś kilku istotnych rzeczy, np. doświadczenie w grze, nie określiłeś celu jaki stawiasz sojuszowi, składu dowództwa, przewidywanej ilości członków...
Podoba mi się, że napisałeś, że coś oferujecie - często w prezentacjach tego brakuje, same wymagania, zakazy i nakazy. A to nie przyciąga.
Poczytaj, pooglądaj inne prezentacje na forum i pobaw się w poprawienie.
To, że jak zacząłeś grać założyłeś sojusz nie powinno się tu znaleźć, ponieważ w połączeniu z brakiem opisu doświadczenia, świadczy o jego braku i raczej odstrasza niż przyciąga.

Pomyśl o tym.
 

DeletedUser

Guest
Dzięki za ocenę,postaram się nieco poprawić jak będę miał czas :)

Przypominam że tutaj się ocenia prezentacje.Teraz lepiej to wygląda?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz Wilki Zaprasza ;)

Jest przejrzyście, ale ja zawsze stawiałam na graficzne przedstawienie prezentacji. Tutaj jest tylko wilczek. Z kim macie pakty? Ilu Was jest? Czego oczekujecie? Trochę pusta... Może popracuj nad grafiką do niej ?:)
5/10
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz Wilki Zaprasza ;)

Ilość graczy pisze 16/30 ,nie jestem dobrym grafikiem,myśle że najważniejsze informacje napisałem ;p
A z kim pakty to lepiej nie podawać ;P zapraszam do sojuszu,to zobaczycie ;d
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz Wilki Zaprasza ;)

6/10

Graficznie trochę ubogo ale są najważniejsze informacje dające jakieś pojęcie o sojuszu. Prostota jest ważna bo czasem treść ginie pod wodotryskami choć z czasem warto się wyróżnić prezentacją. Z doświadczenia wiem że ładna grafika przyciąga uwagę i zdaje się że w dziale Twórczości.. pojawiają się zdolne osoby które pomogą w przygotowaniu grafik.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz Wilki Zaprasza ;)

Teraz już lepiej, mam nadzieję, że moja wypowiedź, trochę odbiegająca od tematu też się trochę przydała ;)
Jak się okazuje znalazłeś trochę informacji, które mi jako potencjalnemu członkowi z pewnością się przydadzą. Jest lepiej, myślę, że kolejna prezentacja (jak sojusz się rozwinie) będzie już bez zarzutu. Ale o to chodzi żeby się uczyć, a nic tak nie uczy jak własne błędy i możliwość konfrontacji kilku punktów widzenia - powodzenia.
ps. gratuluję pięknej i rzadkiej dziś cechy - samokrytycyzmu i dystansu do siebie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz Wilki Zaprasza ;)

Dzięki za wszystkie rady,i krytykę,bo jak napisałeś człowiek uczy się na błędach ;d
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz Wilki Zaprasza ;)

Zajrzyj tutaj, może uda Ci się lepiej graficznie zaprezentować Sojusz :)
 
Do góry