Sojusz

  • Rozpoczynający wątek asia-lasica
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Może się to wyda banalne ale jak się zapisać do istniejącego już sojuszu??
 

DeletedUser

Guest
Administrator, rekrutant z danego sojuszu, musi wysłać Ci zaproszenie.
Kolejnie dostaniesz raport, w którym musisz potwierdzić przystąpienie do sojuszu.
 

DeletedUser

Guest
A dokładniej??

Asiu nic prostszego. Piszesz wiadomość na PW do założyciela bądź osoby zajmującej się rekrutacją i ładnie prosisz o zaproszenie. Pamiętaj że niektórzy mają swoje warunki do spełnienia więc nie zraź się jak takowego nie dostaniesz. Świat się nie kończy na jednym sojuszu, zawsze możesz poszukać innego. Mała rada - szukaj takich które są blisko Ciebie. W razie wojny bądź ataku na Ciebie masz większą szanse że wsparcie od nich przyjdzie na czas, a nie np. po 20 godzinach z racji położenia na mapie.
 

DeletedUser

Guest
to ja mam inne pytanie ;] jak wyslac odp na forum sojuszu , wprawdzie jest cos jak odp ale jak wpisuje cos tam i chce wyslac na forum to jakos nie dziala , ani enter ani nie ma czego w stylu wyslij :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Najpierw w panelu wybierz "Forum sojuszu" bodajże (nie jestem pewien bo w żadnym nie jestem) następnie pojawia ci się forum. Teraz możesz dodać odpowiedz na jakiś, już założony, temat po przez wejście w niego i naciśnięcie "odpowiedz" lub możesz także dodać nowy temat.
 

DeletedUser

Guest
to ja mam inne pytanie ;] jak wyslac odp na forum sojuszu , wprawdzie jest cos jak odp ale jak wpisuje cos tam i chce wyslac na forum to jakos nie dziala , ani enter ani nie ma czego w stylu wyslij :rolleyes:

fori.jpg


Problem rozwiązany ?
 

DeletedUser

Guest
nie , po u mnie nie ma tego , jak by bylo to bym sie nie pytal prawda :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Temat jest zamknięty. Bez uprawnień nie możesz w nim pisać. Załóż nowy
 

DeletedUser

Guest
20f2rcy.png
tak jest u mnie jak widac nie mam zadnej opcji na wyslanie wiadomosci
 

DeletedUser

Guest
Też się raz zdziwiłem, ale myślałem że to moja wina. Trzeba to zgłosić do "Błędy w grze".
 

DeletedUser4

Guest
Radzę zmienić przeglądarkę :) IE nie jest lubiane, pomijając masę dziur. Nie mniej sprawę zgłosimy do programistów.
 

DeletedUser

Guest
ok sprubuje na 2 , ale plemiona i inne gry chodza dobrze wiec nie wiem czemu to miala by byc wina IE ;]
 

DeletedUser4

Guest
Dlatego, że IE w głupi sposób interpretuje CSS i HTML'a ;) Codzienna zmora każdego webdevelopera..
 
Status
Zamknięty.
Do góry