Sojusz

  • Rozpoczynający wątek Jack Daniels
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Sojusze na świecie już są znane i teraz można stwierdzić który jest najlepszy, nie chcę tutaj odpowiedzi typu : "żal, każdy głupi wie że najlepszy jest ten pierwszy w rankingu" . To nie prawda ponieważ jest dużo członków i mają słabą średnią, nie ważne który jest w rankingu ! Liczy się średnia i ich zgranie !


Liczę na dużo ciekawych i dobrych wypowiedzi. Moim zdaniem na świecie najlepszy jest sojusz :"Imperium Morza 65" a na 2 miejscu jest sojusz "Terapeuci":D
 

DeletedUser5480

Guest
Myślę że nie ma co wałkować takich tematów, bo prawie każdy stwierdzi że najlepszy jest sojusz do którego on należy. Rzadko zdarzają się wyjątki od tej reguły.
 

DeletedUser

Guest
Zgadzam się z przedmówcą,dodam też że sojusz "Terapeuci" nie jest na tyle "stary",aby móc określić ich zgranie.
Nie mówię że są słabi,wręcz nie mam prawa tego mówić :D,po prostu stwierdzam iż "jedna jaskółka wiosny nie czyni" :)
 

DeletedUser4784

Guest
O tym jak dobry jest sojusz decyduje zgranie jego członków i atmosfera wewnątrz sojuszu a nie pozycja w rankingu i średnia- chociaż po części i w drobnym stopniu prezentuje ona poziom graczy tam obecnych :) Życie pokazało nam że wiele wydawać by się mogło potężnych sojuszy padło i nie ma ich już na tym świecie a pozornie przeciętne sojusze dzięki zgraniu prosperują całkiem nieźle ;) Tak że dyskusja o tym które są najlepsze jest jak najbardziej nie na miejscu bo nie da się tego w pełni obiektywnie i jednoznacznie określić... poza tym ja to Tibi powiedział:
bo prawie każdy stwierdzi że najlepszy jest sojusz do którego on należy
- i w pełni się z tym zgadzam :)
 

DeletedUser

Guest
:D Ja jestem w sojuszu KARTAGINA i ten sojusz jest dla mnie najlepszym sojuszem na świecie theta jest on dobrym sojuszem i ma dobych członków
 

DeletedUser

Guest
Matus,niXi to żywy przykład :)
Aha,niXi,widzę że do gry dostępu nie masz to chociaż na forum próbujesz się wybić :p
 

DeletedUser

Guest
nom lipakos zbanowali mnie za wspólne konto z bratem moim ale odzyskamy 2 konta

Siema wszystkim tak jak mówiłem sojusz KARTAGINA dla mnie jest najlepszy ponieważ jest tam miła atmosfera.dużo zabawy itd:D
 

DeletedUser9050

Guest
hhohoho... widze ze moi współtowarzysze:D witam:D ja tez KARTAGINA:D i jest to najlepszy sojusz jaki mógłby istniec:D
 

DeletedUser4784

Guest
Jaki mógłby istnieć :] Dobrze że od razu stawiasz to w czasie przeszłym :p
 

DeletedUser6842

Guest
Legion X już nie istniejący był najlepszy (pewnie bardziej go znacie jako Legion 10 lub =SiH= Legion 10)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusz

hehe, miałem zaszczyt być w tym sojuszu:) jak większości top 10, czy t moja wina była ze czesto zmieniałem sojuszu bo było nudno
 
Do góry