Sojusze

  • Rozpoczynający wątek andrev1
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Myślę że w tak zatytułowanym temacie nawiąże się burzliwa dyskusja, mam nadzieję na poziomie.

Co myślicie o sojuszach na delcie, jakie perspektywy??
 

DeletedUser

Guest
Cała ta koalicja *IO* jest jak wielka wyprzedaż w supermarkecie.
Czyli szał na początku ale po jakimś czasie wszystko się kończy i jest znów jest drogo i nikt nie chce tam chodzić/przebywać. Poza tym *IO*Armia Inside* to jedna wielka masówka, top2 tak samo.
 

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem też ta koalicja to jakiś żart :p
Ale to dopiero początek świata , wszystko przed nami :)
 

DeletedUser

Guest
Eh... Sojusze po 200 osób , to chyba jakiś żart ?! 25 % postów na forum takiego sojuszu to będzie prośba o pomoc ^^
 

DeletedUser

Guest
Co do tego świata to może 5 sojuszu się liczyć tak do końca :)
Ostatecznie to może jeszcze 2-3 mogą się utrzymać.

Wogóle nie rozumiem co to za pomysł robić masowe sojusze, przecież z takim nawet nie mam zabawy, a tym bardziej jak masz 5 i więcej osób z sojuszu na wyspie.
 

DeletedUser

Guest
nie ma co panikować na poczatku o to chodzi zeby byc "masówka" nałapac jak najwięcej graczy a później wybrać tych którzy graja i się rozwijają coż ze przyjmiecie 50 osób a po miesiącu zostanie was 20 bo reszta zrezygnuje z gry

ja jak narazie nie jestem w zadnym sojuszu ale mam jeden na oku ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja założyłem swój ale nie wiem jak to pójdzie zobaczymy ponieważ dopiero zaczyna grać :)
 

DeletedUser

Guest
Witam

taa z 200 osób jest co wybierać, ale powodzenia w czytaniu forum :D

ja jestem w małym sojuszu Ogniste Wrota i nie ma źle - max 2 na wyspie - czyli dużo miejsca :D
 

DeletedUser

Guest
Ja zapraszam do mojego sojuszu. Piszcie w grze jak by Co. Mam taki sam nick
 

DeletedUser

Guest
A który sojusz przyjmie ogarniętego gracza, który ma czas na grę?:D I jak mam zobaczyć, który sojusz jest "ogarnięty" ?:>
 

DeletedUser

Guest
czesc

ja przyjme ogarniętego gracza do sojuszu nasz sojusz to Aztecy sprawdz
moze ci sie spodoba :)a jak jescze masz czas na gre to jescze lepiej


Pragne zapraszac graczy do mojego sojuszu Aztekowie
Zrobione Logo przez vice lidera prosze wstępujcie :)
 

DeletedUser

Guest
Witam

Zapraszam wszystkich do mojego sojuszu Legiony Potępionych.O przyjęcie pisać do lidera lub przewodniczacego.Zapraszam.:cool:
Więcej się dowiecie jak klikniecie nazwę naszego sojuszu :)
 

DeletedUser

Guest
a ja nie zapraszam hehe
do nas prosze pisac podania o przyjecia - tylko elita hehe
 

DeletedUser

Guest
Klan

Przyjmę ogarniętych graczy powyżej 400 punktów z wschodniej części(coś koło 702,458).Pisać na grze.
 

DeletedUser

Guest
Zapraszam wszystkich do mojego sojuszu Legiony Potępionych.O przyjęcie pisać do lidera lub przewodniczacego.Zapraszam.:cool:
Więcej się dowiecie jak klikniecie nazwę naszego sojuszu :)

Zapraszam do sojuszu lub fuzji z nami Empire .GaM. l:cool:

Przyjmę ogarniętych graczy powyżej 400 punktów z wschodniej części(coś koło 702,458).Pisać na grze.

Czy to jest temat/dział prezentacje sojuszy? NIE!

Więc tutaj się rozmawia o sojuszach, opinie, sugestie itp a nie o zapraszaniu.

Jak na razie największą średnią ma Too Late To Change :)
Co mnie niezmiernie cieszy jako wodza tego sojuszu.

W rankingu agresorów też nie jest źle, drugie miejsce. Spora strata do top1
 

DeletedUser

Guest
No ja myślę :D

Ja muszę skasować nick z opisu sojuszu :p Dziennie po 10 wiadomości dotyczących pokoju i paktów.
Przed chwilą dostałem wiadomość, że sojusz 150+ osobowy chce z nami sojusz :D To są śmieszne wiadomości.
 

DeletedUser

Guest
ciężko Wam będzie w RA bo macie dwa razy mnie ubitych jednostek,ale pozyjemy zobaczymy :D co do ogólnego to My mamy taka sama średnią co Wy prawie,a sporo więcej wiosek,więc tutaj bym przyznał remis:p ciekawi mnie tylko co się stalo z Bea8a że już odeszła z Waszego sojuszu i co sie stało z Maciukrk że słuch w topie o nim zaginął:confused:
 

DeletedUser

Guest
To dlaczego mnie u nich nie ma to już moja sprawa i Squnqsa i nikt inny nie musi o tym wiedzieć :p
 
Do góry