Sojusze

  • Rozpoczynający wątek andrev1
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Sojusz Aten.

Sojusz Aten.

1) Polityka kontynentalna:
a) Zdobywanie sojuszników.
b) Zdobywanie miast (czy ktoś mi powie jak się zdobywa).

2) Polityka Światowa:
a) Zdobywanie sojuszników.
b) Podbój obcych miast i kolonizacja nowych miast.
 

DeletedUser

Guest
My ubijamy, nie ma jeszcze żadnej oficjalnej wojny między jakimś sojuszem a naszym.

Cykor89 gratuluję drugiego miasta :)
 

DeletedUser

Guest
:D Czarna Armia
Zapraszamy do sojuszu czarna armia.Gwarantujemy u wroga taką :eek: a u ciebie taką:D

Nasz sojusz to ELITA:cool:

Jeszcze w nim nie jesteś:confused: to dołacz przyjmujemy tylko 50 członków.

Aktualny stan 5/50 ŚPIESZ SIĘ;)

Podawajcie nicki

Po raz kolejny przypominam, że ten temat nie jest o promowaniu swojego sojuszu. Są do tego specjalne działy.
Przeczytajcie czasem parę stron i później piszcie odpowiedzi bo to już się naprawdę nudne robi..

A co mogę powiedzieć o sojuszach? Hmm to, że Roman Legion nieźle traktuje swoich sąsiadów :) I mają dużą przewagę nad drugim sojuszem w rankingu najlepszych wojowników.
 

DeletedUser

Guest
Czzy jakis konkretny sojusz przyjmuje ludzi z 63 morza?? Bo szukam szuka a tu wszyscy przyjmuja z 54 i 55 a co z resztą??
 

DeletedUser

Guest
Sojusz -FALANGA-
4 miejsce ale mamy 79 członków a nad nami same masówki :)
 

DeletedUser

Guest
No, dobrze się trzymacie ;) Poczekaj, jeszcze chwila i mój sojusz też w topkę wleci lecz nie to się aż tak liczy :)
W Rankingu Atakujących też nas wyprzedzacie :D
 

DeletedUser

Guest
Dopóki świat się nie ustabilizuje to można tylko gdybać kto będzie w topce.
Wkurza, a zarazem dziwi mnie tylko ta głupia moda na masówki
 

DeletedUser

Guest
heh jak ktoś ma w nazwie 300, to dąży do tej liczby, a jest kilka trzysetek :D
 

DeletedUser

Guest
Ilość a jakość

No tak - nie każdy potrafi być tak dobrym zarządzającym-nie ważne jaką ilość dany sojusz posiada podkomendnych ale w jaki sposób utrzymać w ryzach taką społeczność.

Aurelius :)
 

DeletedUser17

Guest
plugart

Przede wszystkim nie mam obowiązku podawać przyczyny usunięcia posta-ale wiedz jedno, kasuję tylko te nieregulaminowe.

Skasowałem twój post, dlatego że łamał regulamin forum-następna(3 już) próba zamieszczenia tego screena zakończy się "nagrodą". jezeli nie wiesz dlaczego-przestudiuj dokładnie regulamin, a dokładniej coś o zakazie wklejania konkretnego obrazka.

Administracja zajęła się tą sprawą, a jezeli macie wątpliwości to prosze to załatwić przez ticket a nie na forum

Wsio
 

DeletedUser

Guest
plugart

Przede wszystkim nie mam obowiązku podawać przyczyny usunięcia posta-ale wiedz jedno, kasuję tylko te nieregulaminowe.

Skasowałem twój post, dlatego że łamał regulamin forum-następna(3 już) próba zamieszczenia tego screena zakończy się "nagrodą". jezeli nie wiesz dlaczego-przestudiuj dokładnie regulamin, a dokładniej coś o zakazie wklejania konkretnego obrazka.

Administracja zajęła się tą sprawą, a jezeli macie wątpliwości to prosze to załatwić przez ticket a nie na forum

Wsio

dzięki za zajęcie się tą sprawą.
Ostrzeżenie za coś za co w naszym kraju można dostac wyrok i iść do więzienia to na prawde duzo z waszej strony...
Jeszcze raz dzięki.

btw wujek google wpisz forum faszyzm w grach i 4 link od góry.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Co do tego świata to może 5 sojuszu się liczyć tak do końca :)
Ostatecznie to może jeszcze 2-3 mogą się utrzymać.

Wogóle nie rozumiem co to za pomysł robić masowe sojusze, przecież z takim nawet nie mam zabawy, a tym bardziej jak masz 5 i więcej osób z sojuszu na wyspie.

Masowe sojusze sa dobre jak sie umie je prowadzic to troche nie fer ... bo jak zakladasz konto na delcie to szukasz perspektywy rozwiniecia sie a tu na starcie moga zdeptac cie z blotem,,, az wogole odechciewa sie grac.. :eek:
 

DeletedUser

Guest
SERDECZNIE ZAPRASZAM DO SOJUSZU SLU GanG Peja DJ Decks!!!
Gwarantujemy szybką pomoc, miłą atmosferę i dobry nastrój podczas gry ;)
zgłaszajcie się do gracza pejaslu!!! Szybko czas ucieka :D
 

DeletedUser

Guest
Sa jakies sojusze na morzu 33 ?? Jak cos to prosze pisac :D Pzdr
 

DeletedUser

Guest
podpy.png


To mnie dziś dobiło :D
 

DeletedUser

Guest
No wlasnie co sie stalo z PD Falanga? Najpierw znika, dzien pozniej pojawia sie PD Falanga Reaktywacja a dzis patrze i widze ze kilka moich farm jest z PD Falanga :eek:
 
Do góry