Sojusze

  • Rozpoczynający wątek Szatana
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Są jakieś sojusze z innych światów ???
REBEL z epsilonu się kłania :)
 

DeletedUser

Guest
tutaj się kłania cala elita serwera delta:D AwDF jest zrzeszeniem Topowych graczy których zebrałem i osiedliliśmy się o tej samej porze, fajna zabawa będzie!:)
 

DeletedUser

Guest
oo xplode11 z Atlantydy :Dwidzę że macie w soju też walatwist'a ;)
co do sojuszów to nie ma co ukrywać że dwa się będą liczyć,The Empire i AwDF,drugoplanową role może odegrac ELITE TEAM.
 

DeletedUser

Guest
The Empire powiadasz...

A co do tej elity delty rzekomej, sory ale patrząc na statystyki światów, widze tam wlasciwie jedną osobe w waszych szeregach z topki ktoregokolwiek świata i jest to miejsce 16 na delcie, reszta to goscie spoza top300, więc ile w tym prawdy ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
wejdź na Deltę, nie na zewnętrzna stronę i sprawdź jeszcze raz, najlepiej załóż okulary, sprawdź rank ogólny, ran agresorów, i pamiętaj, że nie wszyscy graja pod tym samym nickiem ;p.

widzisz tam Cykora (w AwDF) nie, a jak myślisz dlaczego ??

a jak dalej nie będziesz widział to zrobię Ci screna ;D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
No i co zmieniło się tutaj coś :p Dajcie jakieś info co się tutaj dzieje, ciekawy jestem.
 

DeletedUser

Guest
Nic ciekawego, czekamy wreszcie aż ci fantastyczni pro-plajerzy z delty pokażą, że grać potrafią bo narazie to wieje nudą ;D pozdro z Bety ;]
 

DeletedUser

Guest
Tak

Tak nadal nudno, co to jeden atak to wszystko ? Ile to odbudowac wojo.
 

DeletedUser

Guest
Miałam juz nic nie pisać, bo nie lubie potyczek słownych lepiej działać niz sie obrażać wzajemnie, ale shakero po wyczyszczeniu dalej cwaniakuje.
więc napisze co nie co,

Shakero zamiast biadolic na nude wziąłbyś sie za ataki a nie kisisz wojo w wiosce i takie to poźniej skutki przynosi.
narzekasz na nude, wiec moze wepnij sie wyżej w RA bo teraz jestes w czarnej (wiesz w czym) i to na samym końcu
pokaz w koncu jaki z Ciebie agresor itp , a później wymagaj tego od kogoś, bo z nami to nawet nie mozesz sie porównywać.

A tak przy okazji, to po atakach na Frosta mam wiecej offa w wiosce niz ty bez ataków ;D ;D.

Takze jak juz proponowałam, zapraszam do gry powalczyć moze lepiej Ci wyjdzie niz na forum.
 

DeletedUser

Guest
Pfff

Ja cwaniakuje ? To wy wyciągacie wszystko na FO nie wiem po co, lubicie przeklamywac fakty lub przemilczac by pokazac jacy to jestescie pro wszystkim na forum, zauwaz ze wasz sojusz tutaj najwięcej pisze nie wiem w jakim celu. Piszecie tylko wtedy gdy macie super zwycięskie raporty a o swoich porażkach to juz nie wspomnicie słowem, szkoda wdawać sie z wami w dyskusje.
Wklejacie jeden raport i trzy strony komentarzy jak to swietnie wam wyszla akcja, śmiech na sali, robicie taki szum wokół kazdego pojedynczego ataku, tak było z Frostem, Borubarem, teraz tym, to dział przede wszystkim od wklejania raportów, a jak narazie to więcej tu widze tekstu. Skończyłem bo nie warto z krzykaczami gadać i tak przeciez jest was więcej i zaraz zasypiecie mnie komentarzami. Moze tak jak rozkazujesz swoim atakowac tak samo rozkazujesz im dodawac komentarze na FO ? Bo widze że was tutaj najwięcej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
No proszę, wystarczy gościa raz zjechać by przestał cwaniakować i puściły mu nerwy. Tak jak monia81 już ci mówiła, pokaż w grze co potrafisz.
 

DeletedUser

Guest
widzę że walka na słowa się tutaj toczy.. ale mimo wszystko wam przerwe.. :p Witam wszystkich serdecznie. Morze 53, sojusz CZARNA WYSPA,jestesmy nowym sojuszem z samymi nowymi graczami. a ja jako przedstawiciel na forum chce zyczyć wszystkim miłej zabawy i wielu zwycięskich bojów. Pozdrawiam RAKU :)
 

DeletedUser4387

Guest
Wracając do.....

.....mojego ulubionego gracza Shakero.
Tak bardzo lubiłeś cytaty PLATONA.Zapomniałeś o jednym zdaniu tego wielkiego filozofa.

Tylko martwi ujrzeli koniec wojny
 

DeletedUser

Guest
siemka

jeżeli ma ktoś problem z sojuszem GTW Gniew Posejdona to niech napisze :) jest ich 130 ale to słabiaki ;P toczą wojne z nami za to że próbowalismy najechac ich outsaidera w sojuszu... dużo ich nie? no cóż nas jest 6-cioro na morzu 55 i od 2 tygodni próbują nas atakować :] my nieznaczne straty odbudowujemy natomiast oni stracili juz grubo ponad setke statków przez nieprzemyslane ataki :D chyba same dzieci z podstawówki tam grają :p

tak więc jak cos to piszcie do mnie, mozemy sobie nawzajem pomoc :) pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Tatar -oni was po prostu jeszcze niezauważyli. Mówisz, że stracili sto statków -to prawie nic.
Na razie zaatakowali was goście którzy dogadali się na pw;-)
Podejrzewam, że po twoich wpisach na forum niedługo pożegnacie się z wioseczkami;-)
 

DeletedUser

Guest
a jednak nie miałeś racji, oni dalej grają, a GTW już praktycznie nie ma :)
 

DeletedUser

Guest
Ponieważ GTW połączyło się z Bękartami Wojny dlatego nie ma...
 

DeletedUser

Guest
co nie znaczy że nie rozpadło, a sojusz z 6 osobami nadal istnieje :)
 
Do góry