Sojusze

  • Rozpoczynający wątek andrev1
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
A co do pytania wyżej. Na becie był sojusz Dywizjon 303, raz zauważyłem w nim... 270 członków.

Ps. Chcieli żeby ich było 303, a przecież owy dywizjon składał się z kilku myśliwców ;)
 

DeletedUser

Guest
Dream Team

Równie szybko jak się pojawili w topie tak szybko znikają...
 

DeletedUser

Guest
A tak dobrze sie zapowiadali :)

@Tregrat

Widze że już dobijacie do naszych terenów :) Mamy sie gotowac na jakis mały sparing ? :)
 

DeletedUser

Guest
booraz

hmm, to wy bardziej wkraczacie na nasze tereny, morze 56 to nasz dom a że stykamy się na przylegającym do niego akwenie na to już nic nie poradzimy...

Zresztą panowie po co ta agresja. Tylko wojny wam w głowach, a gdzie staropolska gościnność??
 

DeletedUser

Guest
Tregrat

czy ja wiem czy wkraczamy. Narazie jesteśmy tylko na północy 46 morza. M56 to zupełnie nie nasz kierunek ekspansji. Wolimy celowac trochę wyżej tam jest sporo fajnych miast do podbicia :) A z agresją to bym nie przesadzał :) wiadomo że gramy dośc ofensywnie ale to wymóg miejsca w jakim sie znajdujemy. A po kierunku waszego rozwoju widze że incydenty na granicy pewnie się zdażą :)
 

DeletedUser

Guest
Zawsze jakaś forma kontaktu:) Niestety nie byliśmy poinformowani o imprezce więc nie miejcie pretensji...W innym wypadku zawsze można było by się dogadać czy dostosować:) A tak przynajmniej kultura wzrosła zainteresowanym. Zawsze jakaś korzyść.

Ja jestem zadowolony 11p. kultury wpadło, zawsze coś.
 

DeletedUser

Guest
booraz

Każdy ma swój kierunek działań, wy jesteście bardziej w środku my na granicach ś ale w tym momencie to wy zbliżacie się trochę bardziej do naszego podwórka:) Zresztą zawsze można pogadać:)


Voltan

Nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło:)
 

DeletedUser

Guest
A może panowie powiecie w jakich sojuszach jesteście, to możemy na becie troszku ponegocjować ^^

@Edit:
No atlantis i necro coś tam :) I Pozycje w rankingu też ładne :p :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Nie wiedziałem że wpisanie nicka w wyszukiwarke sprawia tyle trudności :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
A może panowie powiecie w jakich sojuszach jesteście, to możemy na becie troszku ponegocjować ^^

@Edit:
No atlantis i necro coś tam :) I Pozycje w rankingu też ładne :p :p

No kolego, skoro już nas tak sprytnie namierzyłeś, to mógłbyś poprawnie nazwy sojuszów podać ;/
 

DeletedUser

Guest
Wyręczę kolegę i zarazem mu odpowiem.
AtlantiS - 2 pozycja
Necromongers -8 pozycja
 

DeletedUser

Guest
No wiem :>
Na pewno mi wybaczy bo i tak ma mało czasu pewno :).
 

Robin65

Zespół Grepolis
Eee no Nekro coś tam coś tam brzmi intrygująco zastanowimy się nad zmianą.
Spotkałem się kiedyś z propozycją nazwy "Mrocznoczarni roz.... nie do w....." i ta mi się nie podobała ... bo za długa ;)
 

DeletedUser

Guest
Twórczy kolega jest i tyle :).
Robin ,a potem napisz sobie taką nazwę poprawnie bez kopiowania z pamięci.
 

DeletedUser

Guest
Mnie ciężko coś powiedziec bo jeszcze nigdy nie mieliśmy żadnego kontaktu z nimi. Ale patrząc na liste ich członków i rankingi jestem skłonny powiedzieć że to kolejna masówka :) Mimo znaczącj ilości członków nie powalają punktami walki. Wnioskuje więc że sojusz posuwają do prządu najmocniejsi z nich.
 

DeletedUser

Guest
a co panowie myślicie o 10 LEGION??

Ja nie miałem jak na razie kontaktu. Natomiast wygląda dla mnie to tak, że tuchajbej i jeszcze 30-35 osób ciągnie ten sojusz. Mimo tego że jest ich jak dla mnie za dużo, te 36 osób to siła z jaka należy się liczyć.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Rzeczywiście Legion10 wygląda trochę niespójnie sporo dobrych graczy i jeszcze większy ogon. Po jego odcięciu wyłoniłby się całkiem poważny sojusz zwarty terytorialnie. Ale jak na razie mocno trąci masówką.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
No kolego, skoro już nas tak sprytnie namierzyłeś, to mógłbyś poprawnie nazwy sojuszów podać ;/

Nie miałem czasu dokładnie sprawdzić :) No ale cóż, w największych potęgach :)

@Edit:
A co do LEGION 10 to z nimi zawierałem pewien kontakt, jeżeli chcecie to popatrzcie do profili niektórych graczy-pisałem dla LEGIONU 10 hymn :)
 
Do góry