Sojusze

  • Rozpoczynający wątek andrev1
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3480

Guest
A mi ten sojusz 10 LEGION bardzo się podoba i uważam że wiele może namieszać w czołówkach.

sam jestem ciekawy co ich założyciel zrobi za jakiś czas.

oczywiście życzę sukcesów
 

DeletedUser

Guest
Z tego co widac w statach legion już szkodzi LA i innym sojuszom z top :)
 

DeletedUser5028

Guest
masówki nigdy do niczego dobrego nie prowadzą.tak było jest i będzie:cool:
 

DeletedUser

Guest
Tylko niektórzy tego nie rozumieją. Wydaje im się że jeżeli przyjmą 30 chłopa to zapanują nad nowym obszarem. A w większości przypadków przyjmują 30 problemów :)
 

DeletedUser

Guest
Wakacje

Wakacje to spore zagrożenie dla siły sojuszów, myślę że za 2 miesiące zobaczymy z tego tytułu spore przetasowania ;)
 

DeletedUser

Guest
A ja powiem tak to zależy do jakiego trafi się sojuszu są zgrane i nieroby tylko na papierku sojusz jest...

pierwszy sojusz w którym byłem był pracowitym już nie pamiętam nazwy, ale pamiętam lidera pozro Dudukondrad osoba którą darzę szacunkiem było też paru innych, ale jak widzę zakończyli grę....

tyle na temat sojuszów co do wakacji to one są zmorą każdej gierki ten problem dotyka każdą grę z osobna, co też wpływa na upadek sojuszów w grepolis niestety, ale to jest mały problemi w niektórych grach administracja ma w dupie graczy [sory za takie słowo, ale taka prawda] gry upadają, a oni nic nie robią, bo kasa za kody i inne bajery im leci...

tyle do tematu ode mnie
 

DeletedUser5226

Guest
Banik

Widzę, że nie wszystko można powiedzieć:)))

Wakacje to zmora takich gier - a i ogólnie sposób na nadszarpnięcie własnego życia prywatnego - bo człekowi szkoda - i gra kosztem słońca, lata i zabawy... brak zastępstwa w tej grze to porażka - naprawdę sporo tracimy...


//ten banik nie ma zwiazku z tym tematem // Fablee :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
nie żartuj manfred - naprawdę aktywnych jest kilka osób z top 10 - srednio aktywnych ze 40-50 - a reszta to osoby logujące się 1 raz dziennie :eek:
 

DeletedUser3480

Guest
nie żartuj manfred - naprawdę aktywnych jest kilka osób z top 10 - srednio aktywnych ze 40-50 - a reszta to osoby logujące się 1 raz dziennie :eek:

a to ciekawe bo ja jestem na 24 godziny 18-19godzin a nie jestem w TOP-10 :)

zaliczysz to do średnio aktywnych czy do aktywnych?
 

DeletedUser

Guest
@chaos777: jesteś poza top10, czy mamy rozumieć, że jesteś średnio aktywny? Dobrze wiedzieć ;)
 

DeletedUser4006

Guest
Ja też jestem na grepolis 18-20h dziennie, a do Top 10 mi troszkę brakuje:) Ale chaos ma rację. Jestem poza Top 50 i loguję się raz dziennie - rano, a wylogowuję się jak idę spać;)
 

DeletedUser

Guest
chaos777

ciekawe skąd masz takie statystyki ;> śledzisz nasze IP ?
 

DeletedUser

Guest
nie - po prostu w ciągu 1.5 miesiąca spadłem w rankingu tylko do top 30 - a gram bardzo słabo (w porównaniu do tego co było wczesniej)

obecnie głównie festyny robię a za czasów no life to 2 dziennie to była norma

zapraszam do siebie - armia i flota czeka a kryjówki pełne srebra

manfred - ciebie zaliczę do średnio aktywnych bo zarzadzanie a własciwie rozkazywanie w sojuszu jednak sporo czasu ci zajmuje

nie wazne ile siedzisz - wazne ile zdązysz zrobic

shakero - krótko bo krótko ale byłem top 1 i w zastępstwie próbowałem wprowadzic reformy w LA (dawno temu) wiec wiem ile czasu trzeba poświecic
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
ehh "rozkazywanie" -- Chaos czy Ty twierdzisz że ja ludziom rozkazuje??

a to że ja proszę i ludzie spełniają moją prośbę to nie oznacza że ja im rozkazuje
 
Do góry