Sojusze

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11570
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11570

Guest
Czy uważacie że to jest fair wywalać kogoś z sojuszu kto walczył o to by wszyscy mieli takie same uprawnienia jak inni a nie że ktoś jest bez uprawnień a inni to są kurde jakieś bosy:mad:. Tym kimś byłem ja i proszę o odpowiedź.
 

DeletedUser

Guest
jeśli chcesz przetrwać musisz mieć sojusz , by w nim być musisz spełniać pewne wymogi , gdy je złamiesz dostajesz u pomnienie czy coś , jeśli tam panuje jakiś rygor wysokiego stopnia mogą cie wywalić . zależy jacy są założyciele i rada - ich osobowość - jeśli są fajni to cool jeśli ciągle coś ich złości , lepiej uważaj . piszesz ze walczyłeś o to by wszyscy w sojuszu mieli prawo założyciela czy lidera ? w takim przypadku jest proste że nikt ci nie da od tak założyciela bo jak cie nie znają a jeśli nawet to będą myśleli że jesteś kretem lub ze ogólnie będziesz chciał zrobić burdel , jeśli chodzi o cały sojusz taki sam to to by było zwykłe samobójstwo ze strony założyciela chyba że po to robił sojusz , by wszyscy się "bawili" . jeśli chcesz "żyć w zgodzie" rób co masz robić , nie wychylaj się za bardzo a będzie gites . jeśli chcesz by wszyscy byli równi w sojuszu stwórz własny i wszystkim dawaj zało . rób jak uważasz ale są pewne granice moralności wymyślone przez założycieli sojuszu topowych a graczy z jednym miastem którzy ich nie zauważają i myślą że są najważniejsi :p pomagaj innym a inni tobie pomogą :p to tyle z mojej strony :)

Pozdrawiam S007
 

DeletedUser

Guest
Gdyby każdy miał takie same uprawnienia sojusz przestałby istnieć po paru godzinach - wystarczy, że jeden kret wparuje na 5 min do soja, wyrzuci wszystkich zostając sam w jednoosobowym sojuszu, wtedy wyrzuceni nie mogą założyć nowego sojuszu o takiej samej nazwie i muszą zadowolić się nową nazwą :) Demokracja to w przypadku troli i gimbusów zły pomysł, muszą być jacyś sprawdzeni "bossowie" którzy kontrolują nowych
 

DeletedUser11570

Guest
niby tak

No jasne że musi być jakiś szef ale inni powinni mieć chociaż "jakieś" uprawnienia
na szczęście teraz jestem w dobrym sojuszu ale nie może być ktoś kto będzie mi rozkazywał co mam robić tacy ludzie mnie wkurzają:mad:. Robią prawie że nic a inni muszą robić wszystko za nich. Ja nie lubię jak mi ktoś rozkazuję dlatego staram się o lepsze sojusze i żebym miał więcej punktów. Ja gram na omikronie a wy?
 

DeletedUser11570

Guest
jeśli chcesz przetrwać musisz mieć sojusz , by w nim być musisz spełniać pewne wymogi , gdy je złamiesz dostajesz u pomnienie czy coś , jeśli tam panuje jakiś rygor wysokiego stopnia mogą cie wywalić . zależy jacy są założyciele i rada - ich osobowość - jeśli są fajni to cool jeśli ciągle coś ich złości , lepiej uważaj . piszesz ze walczyłeś o to by wszyscy w sojuszu mieli prawo założyciela czy lidera ? w takim przypadku jest proste że nikt ci nie da od tak założyciela bo jak cie nie znają a jeśli nawet to będą myśleli że jesteś kretem lub ze ogólnie będziesz chciał zrobić burdel , jeśli chodzi o cały sojusz taki sam to to by było zwykłe samobójstwo ze strony założyciela chyba że po to robił sojusz , by wszyscy się "bawili" . jeśli chcesz "żyć w zgodzie" rób co masz robić , nie wychylaj się za bardzo a będzie gites . jeśli chcesz by wszyscy byli równi w sojuszu stwórz własny i wszystkim dawaj zało . rób jak uważasz ale są pewne granice moralności wymyślone przez założycieli sojuszu topowych a graczy z jednym miastem którzy ich nie zauważają i myślą że są najważniejsi :p pomagaj innym a inni tobie pomogą :p to tyle z mojej strony :)

Pozdrawiam S007
Ale w tym sojuszu byli moi koledzy tylko że jakiś tam szefunio objął władzę i powiedział że on będzie rządzić a ja chciałem mieć takie uprawnienia jak w moim po przednim sojuszu ale oni się na to nie zgodzili i mnie wywalili. teraz jestem w lepszym sojuszu i nie narzekam:). w każdym razie to mnie wnerwiło.
 

DeletedUser

Guest
po pierwsze istnieje cos takiego jak edycja posta

po drugie po twoich lamentach wcale sie im nie dziwie ze cie wywalili
przeszedles do ich sojuszu i myslisz ze od razu bedziesz szefem dobre


ps
na przywileje trzeba sobie zasluzyc (lub sie z nimi urodzic)
 

DeletedUser

Guest
No jasne że musi być jakiś szef ale inni powinni mieć chociaż "jakieś" uprawnienia
jedyne 'jakieś' sensowne uprawnienie jakie można dać 'innym' to możliwość masowego priva (to b.przydatne w tego typu grach uprawnienie). pozostałe muszą być dla wybranych (ukryte fora, moderator, lider, założyciel a nawet zaproszenia)
 

DeletedUser11570

Guest
Odp: Sojusze

ja jednak tak i ty też nie pisz za krótkich odpowiedzi bo i ciebie zawieszą tak jak mnie zawiesił ten cały Dahu czy jak mu tam.:mad:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sojusze

Jedyne uprawnienia jakie można dać od razu,to wiadomość do całego sojuszu.Nie wyobrażam sobie,żeby nowy dostał lidera.To byłoby zniszczenie sojuszu.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sojusze

W sojuszu musi panować rygor, bo takie hulaj dusza piekła nie ma jest bez sensu. Sojusz aby być mocny i efektywny musi być zgrany i nadzorowany przez tych "bosów" ;) Gdyby tego nie było nie było by tak naprawde sojuszu.

Zupełnie nie rozumiem Twojego podejścia, wolisz pare kwadracików (uprawnień) niż współprace.
Jak nie lubisz słuchać innych to załóż własny sojusz, tam na pewno nikt Ci nie będzie rozkazywać ;)
 

DeletedUser17205

Guest
Odp: Sojusze

lepiej mieć sojusz a gorzej nie mieć sojusz to dodatkowa zajęcie można zapraszać graczy wysyłać zaproszenia do paktów u w sojuszu można zmieć kolegę i można robić wojny z sojuszem i wiele ciekawych rzeczy :)
 

DeletedUser16049

Guest
Odp: Sojusze

ale to jest bez sensu jak by każdy miał uprawnienia np Założyciela jakby kazdy dostał te uprawnienia to np: jakis kret by mugłw każdej chwili go rozwiązać i by ten sojusz wszystko stracił przez 1 głomba bo mu się tka podobało
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Sojusze

To założyciele dzierżą władzę. Jak Ci się coś nie podoba to zawsze można odejść
 

DeletedUser17205

Guest
Odp: Sojusze

moim zdoańem to ja daje sojuszowi uprawnienia ja bym ci zmieńł uprawnienia bo umnie w sojuszu muszom się udzielać bo jak nie majom uprawnień to nic nie robiom i jeszcze na jakim gracz świecie :)
 
Do góry