Spam o sytuacji na świecie Chi

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

kolego co zaplanujesz jak sa krety ? taki swiat to porażka dla agresorów, poza tym stroner na angielskich serwerach od dawna jest prędkość jednostek 3 wiem bo gram na takim :) Adrian ja okresu nie mam ale otworzyli kolejny swiat z buntem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Z buntem czy bez co za roznica,kazdy system jest dobry jak jest szybszy od sigmy :)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

ta ta ta jasne, na okupacji jak ktos nie umie grac to odpada dlatego tacy gracze wola bunt, bunt tez jest dla ludzi ktorzy nie maja czasu ;p bo dam przyklad ktos cie atakuje kiedy jestes offline i robi bunt wracasz i piszesz o wsparcie i zanim zacznie sie bunt wlasciwy w wiosce moze byc tyle woja ze nikt niej nie zdobedzie a na okupacji to juz po ptakach moze byc :D, w okupacji liczy sie spryt, technika ataku i dobry timing na buncie slesz ataki byle jak, ile ja na jocie widzialem akcji sojuszy zero sunchro tylko pelno atakow i gdyby ludzie nie bunkrowali wiosek tylko klinowali od razu by zaczeli wszyscy robic synchro- taka prawda jest
bunt nie ma takich wymagan jak okupacja
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

to jest oczywiście indywidualne zdanie. Cieszę się że ty potrafisz grać na okupacji i masz świetną technike podbijania :) Granie z buntem to tylko większy timing w przejęciu miasta a co z tym idzie więcej użerania się i walki ;)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

ja nie mam problemow z synchro i klinami dlatego nikt nie lubi walczyć przeciw mnie, teraz dostaje ciągle pw o PON'ie
gdzie masz timing w buncie ? :D bunt wlasciwy zaczyna sie powiedzmy o 14:00;14 i slesz ataki na tą godzine i nie patrzysz czy ci doda czy odejmie bo kolon może isc w srodku
na okupacji ci to sie nie uda bo mozesz dac 10 atakow przed potem kolona i np 2-3 ataki za dla zmylki ale dobry gracz roobi podwojną obrone czyli tak jak ja wstawia klina i posyla ognie wiec numer z kolonem miedzy atakkami sie nie uda. Bunt własnie w tym dobry jest ze nikt ci kolona nie zniszczy atakiem czyli nie martwisz sie o wsparcia
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Masz 24 h na ogarnięcie się w temacie buntu :) zresztą nie ważne, to w zależności oczywiście od własnych upodobań ;D
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Masz 24 h na ogarnięcie się w temacie buntu :) zresztą nie ważne, to w zależności oczywiście od własnych upodobań ;D

12h podburzanie i 12h na atak kolonem
im dłużej czekasz tym większy bunkier zastaniesz
tyle w tym temacie, bunt jest dla defowców, moje upodobanie jest proste walczyć samemu i samemu podbijać - na buncie tego nie zrobię chociaż kilka razy się udało tak. Mam konto na świecie z buntem i gram tylko dlatego już że mi go szkoda ;p na świecie z okupacją mam tyle miast że radzę sobie sam, chociaż jak zaczynałem też bylem sam i dawałem rade
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

ta ta ta jasne, na okupacji jak ktos nie umie grac to odpada dlatego tacy gracze wola bunt, bunt tez jest dla ludzi ktorzy nie maja czasu ;p bo dam przyklad ktos cie atakuje kiedy jestes offline i robi bunt wracasz i piszesz o wsparcie i zanim zacznie sie bunt wlasciwy w wiosce moze byc tyle woja ze nikt niej nie zdobedzie a na okupacji to juz po ptakach moze byc , w okupacji liczy sie spryt, technika ataku i dobry timing na buncie slesz ataki byle jak, ile ja na jocie widzialem akcji sojuszy zero sunchro tylko pelno atakow i gdyby ludzie nie bunkrowali wiosek tylko klinowali od razu by zaczeli wszyscy robic synchro- taka prawda jest
bunt nie ma takich wymagan jak okupacja
Mojżesz przemówił he he :D
Wbijasz kolona słabszemu sojuszowi podczas nieobecnosci i gitara, co? W buncie pewnie Ci nie raz **** przetrzepali i z daleka mijasz he he
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

jednostki troche za szybkie : D śwait mógł być x3 jednostki x2 i by było git :D
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

ochronka kończy się o 7, w końcu nie będę musiał 2x budzika nastawiać
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

No i nowy swiat wystartowal :) wlasnie sie zarejestrowalem na niego, tez macie po 300 surowcow z kazdego ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

dlaczego jak chce wystartowac to nie mam tego nowego swiata w ogole na liscie??
 

DeletedUser3508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Serwer jeszcze nie wystartował-.-
 
Do góry