Spam o sytuacji na świecie Chi

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Mojżesz przemówił he he :D
Wbijasz kolona słabszemu sojuszowi podczas nieobecnosci i gitara, co? W buncie pewnie Ci nie raz **** przetrzepali i z daleka mijasz he he

dziecko ja nie jestem takim słabym graczem jak ty, mi to rybka czy ktoś jest ofline czy nie i tak wbijam kolona :) haha słabszemu to może ty wbijasz, obecnie na angielskim serwerze moj sojusz jest an 30 miejscu (mało osób w nim) i walczymy z sojuszem top 1, zabieram miasta graczom którzy maja wiecej miast jak ja a ty mi tu wyskakujesz z takim marnym tekstem, jak grałem na Pi to zabierałem miasta topce, byłem poza 10 kiedy zacząłem lac ludzi z top 10 i szybko zostałem top 1 na Pi i tam królowałem wiec schowaj sie bo na malpy poluja, nie widzialem nigdy twojego nicku na kazdym swiecie jakim gralem a bylo ich duzo, zeby nie bylo gralem na buncie( jota,omikron).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

widzę że jedyny dostępny świat bez morale to ypsilon, i ciekawe jak długo ten stan się utrzyma :p
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

adas adas nie spinaj sie tak chcial zablysnac :eek:

ja się nie spinam, ale jak jakiś noob próbuje tu zabłysnąć to mnie denerwuje, najczęściej to gnojki które ledwo co potrafią mówić i pisać ale na grepolis kozaczą :D
najpierw dzieci odróbcie lekcje, nie wagarujcie a w wolny czas w większości spędzajcie na dworze bo od siedzenia przed komputerem mózg wam się lansuje. Kiedyś dzieci po szkole chodziły na boisko grać w piłkę itd a teraz grają w gry he i to przed szkołą w czasie szkoły i po. Widać po kadrze jaki to ma skutek ;p Niech ten noobek napisze nick z gry- ja się nie muszę ukrywać i zawszę będę grać pod 1 nickiem ( chyba że barany mi zbanują konto). Mimo tego że nie gram na polskim grepo każdy się boi że gdzieś mogę mieć konto, dla takich imbecyli prosty przekaz mam - jak wrócę to tylko pod swoim nickiem, nie gram na czyiś kontach i nie mam multi ( nie kręci mnie to). Co do opinii którą widziałem o moralach powiem tyle - morale muszą być (światy bez są równe dla wszystkich), dzięki nim słabszy gracz ma szanse się rozwinąć, myślę że gdyby kolega zaczął teraz grać na jakimś świecie bez morali i gdyby go zaatakowali gracze po 20-30-40 wiosek to zaraz by skasował konto i mówił ze nie lubi światów bez morali.


Wystąpiły następujące błędy przy wysyłaniu wiadomości
adriankiller ma w skrzynce maksymalną dozwoloną liczbę wiadomości - kolejne nie zostaną dostarczone zanim obecne nie zostaną usunięte.
- Skasuj ten spam co tam masz ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13671

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Pierwszy świat o prędkości jednostek x3 ;)
system podboju nowy to najlepszy bo nie trzeba tyle na przejęcie miasta czekać a na opuszczone wioski wystarczy sam kolon bez podboju
zapraszam do gry
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

witam:)
Adasko będziesz grał na chi
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

witam:)
Adasko będziesz grał na chi

nie, raczej nie ( gram na 2 angielskich serwerach i to mi wystarczy ( 1 z buntem prędkość świata 3 i jednostek też 3 a 2 świat z okupacją ustawienia 2 - 2) czekam na świat z okupacją
 

DeletedUser13671

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

ja od rana czekam aż go otworzą i od razu zaczynam grać zapraszam do sojuszu który tam otworzę (elita) Sitaris
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

ja od rana czekam aż go otworzą i od razu zaczynam grać zapraszam do sojuszu który tam otworzę (elita) Sitaris


od rana ? haha zazwyczaj otwierają o 12, 13 lub 16 nie wiem czy otworzyli kiedyś serwer przed 12 ale widzę wytrwały jesteś ze od rana czekasz :D
 

DeletedUser13671

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

taki serw to szansa na przyszłość z prędkośćią jednostek niech gracze z mojej wyspy szykują surki bo odrazu po okresie będą farmami
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

no to gramy panowie ;) postanowiłem, że zagram choć i tak będę pewnie tylko farmą
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

*Adasko* - też o takim nie słyszałem... Był raz jeden któremu kibicowałem "Leć Adaśko, leć!!" ale to chyba nie Ty, co? ;-)
He he forumowy zadymiarz się trafił, oby więcej takich :D
Te Adaśko, a jak ty te topki zdobywasz grając uczciwie? Nie bardzo potrafię pojąć jak ktoś kto cały dzień spędza na boisku może to zrobić? Sam pewnie siedzi 24h, a komuś innemu każe w piłkę pograć... dobre he he
Nie szukaj moich osiągnięć bo ich nie ma... Jak mnie ktoś zaatakował to na litość brałem... ;-)
 
Do góry