Spam o sytuacji na świecie Chi

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Spam

Nie, nie... czekaj... Aha, już wiem, musiałem Ci wlepić warna za sigme, jak dobrze pamiętam to rozmawialiśmy na Twój temat z manfredem :D
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Spam

Pomału :)
To chyba Cię rozczaruje.Ale nie pamiętam abym dostał warna na Sigmie.Bo niby za co :) Teraz to mnie przeraziłeś trochę...jeżeli rozmawiasz z Mańkiem na mój temat to jestem spokojny że złego słowa na mnie nie powiedział :D

Chociaż mogło coś tam być na Sigmie...pamięć mi powoli wraca :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Spam

dostałeś warna na forum :D A maniek to na prawdę wporządku chłopak, jak pamiętam to stał za Tobą murem :D
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Spam

dostałeś warna na forum :D A maniek to na prawdę wporządku chłopak, jak pamiętam to stał za Tobą murem :D
No raczej :eek: Grzesiek to spoko koleś,wierzę że nie dał powiedzieć na mnie złego słowa.I myślę że i ja na jego temat mówiłbym w samych superlatywach.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Dobra Panowie, miło było spamować?:D
Ale na poważnie, jestem wyrozumiałym moderatorem, chyba że ktoś mnie "tralalala", ale nie lubię wlepiać banów.
Przypominam że to temat o sytuacji na świecie, także rozmawiamy o rozwoju, sojuszach i innych duperelach, ale temat do spamu oczywiście będzie:eek:
wszelkie napinki proponuje kontynuować na priv (możecie się tam napinać do woli, chyba że komuś puszczą nerwy i zgłosi do nas wiadomość)
Jak widzicie skasowałem w ciul postów, mówiąc szczerze to miło się czytało tę "konwersacje na wyższym poziomie", ale w końcu osoby które kole to w oczy też tutaj zaglądają :D
Pozdrawiam, Gramper

*Za wszelkie błędy stylistyczne i ortograficzne nie odpowiadam, wybaczcie ale nie jestem w stanie...
Ech... zaczyna się. No ale wy się nigdy nie nauczycie jak moderować to forum, więc luzik.

@spam protection: Sytuacja na świecie jest dobra, wiem to choć nie gram! tak!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

hmmm co sie dzjeje na świecie : D
wszyscy zakładają sojusze a nieliczni którzy jeszcze nigdzie nie doszli gdyż chcą poczekać na rozwój sytuacji są zasypywani zaproszeniami ... ehhh : P
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Dobra Panowie, miło było spamować?:D
Ale na poważnie, jestem wyrozumiałym moderatorem, chyba że ktoś mnie "tralalala", ale nie lubię wlepiać banów.
Przypominam że to temat o sytuacji na świecie, także rozmawiamy o rozwoju, sojuszach i innych duperelach, ale temat do spamu oczywiście będzie:eek:
wszelkie napinki proponuje kontynuować na priv (możecie się tam napinać do woli, chyba że komuś puszczą nerwy i zgłosi do nas wiadomość)
Jak widzicie skasowałem w ciul postów, mówiąc szczerze to miło się czytało tę "konwersacje na wyższym poziomie", ale w końcu osoby które kole to w oczy też tutaj zaglądają :D
Pozdrawiam, Gramper

*Za wszelkie błędy stylistyczne i ortograficzne nie odpowiadam, wybaczcie ale nie jestem w stanie...
czy ja na każdym świecie czytam to samo?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Nawet mamy juz pierwsza masowke na chi. Kongratulejszyn SE7EN u won :cool:
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

czy ja na każdym świecie czytam to samo?

Wczoraj w nocy ok 1:00 to dopiero pan Gramper szalał...nie nadążył kasować postów na forum,aż się wku**** i bany się posypały :eek:
Alex jak za dobrych czasów było ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Ja nieprędko zapukam do Twoich drzwi bo jestem dość daleko jak na ten etap rozgrywki :)
A mój nick to OpUr
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

oo szogun to włąsnie widzie że ostro szalejesz z punktami : D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Taa. Dostanie na starosc Parkinsona od klika na wiochy co 5 min :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

gdzie dym, ja chce dym :D kogo obrzucić błotem? ;)
 
Do góry