Spam o sytuacji na świecie Chi

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser77

Guest
Nowy świat, a nim pewnie pojawi się wielu starych wyjadaczy ze względu na ustawienia :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

A o której godzinie tak dokladniej będzie on uruchomiony czy nie wiadomo:confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Wie ktos jakie beda parametry ow swiata?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Chętnie bym zagrał, ale nowy system podboju nie dla mnie ;p

Życzę wszystkim powodzenia ;)
 

DeletedUser77

Guest

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

W porownaniu do Phi to ten nowy swiat wydaje sie byc prawdziwa rakieta :D ,przynajmniej w kilku kwestiach.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Czyżby pierwszy przypadek otwarcia forum świata przed samym startem świata? Czyżbyście się powolutku uczyli "sztuki" moderacji? :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

To w porządku. Lepsze są podboje z buntami ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Dlaczego precz? :) Bunt jest wg mnie oczywiście świetnym rozwiązaniem pod względem trudnościowym w przejęciu miast a co z tym idzie trzeba więcej myśleć przy każdym kolonie :p
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Dlaczego precz? :) Bunt jest wg mnie oczywiście świetnym rozwiązaniem pod względem trudnościowym w przejęciu miast a co z tym idzie trzeba więcej myśleć przy każdym kolonie :p

oj na buncie nie trzeba mieć umiejetnosci zeby sie bronic - zrobi ci ktos bunt i sojusz bunkruje wioske- co to za przyjemnosc gry ? przy okupacji robi sie kliny na buncie malo kto tak sie broni to styl dla defowców a nie agresorów
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

sojusz bunkruje wioskę i sojusz pomaga w ataku na wioskę.. al fakt jak jesteś w silnym sojuszu i jak nie ma współpracy to cięzko jest zdobyć.. Dlatego to planowanie wspólne jest takie fajne :D
 
Do góry