Spam o sytuacji na świecie Chi

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

tak na przyszłość mój sojusz nie jest masówką
 
Odp: Sytuacja na świecie Chi

tak na przyszłość mój sojusz nie jest masówką

masowka jedna z najwiekszych
kolejka.gif


jeszcze ochrona sie nie skonczyla a juz maja 4 pakty
podskoki.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Spam o sytuacji na świecie Chi

No nieźle na tym etapie 4 pakty wow nieźle nie wiem czemu się dziwie przecież pakty się zawiera na tym etapie gry tylko po to aby nikt ich nie atakował mój sojusz np nie jest masówką a adriankiller chciałem do was dołączyć ale się nie dostałem a doświadczenie mam
 
Odp: Spam o sytuacji na świecie Chi

oj nie gniewaj sie poprostu taki jestem ja i tak bym zamknal rekrutacje calkiem u nas :eek:

ale pewnie jest tutaj paru graczy godnych uwagi :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Spam o sytuacji na świecie Chi

No nieźle na tym etapie 4 pakty wow nieźle nie wiem czemu się dziwie przecież pakty się zawiera na tym etapie gry tylko po to aby nikt ich nie atakował mój sojusz np nie jest masówką a adriankiller chciałem do was dołączyć ale się nie dostałem a doświadczenie mam
34r80ub.jpg
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Azzael Skarbie, tez sie ciesze, ze juz Ciebie odbanowali ;*
Nie martw sie jednak, daje Ci max 5 dni zywotu tutaj :cool:
(puke)(puke)(puke)(puke)(puke)(puke)

żeby nie było zbędnych pytań, kopiuj i wklej na skypa a zobaczysz co to znaczy :>


Aktualnie 6 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (4 zarejestrowanych)
Azzael, =Alexander The Great=, adriankiller, Zulska

widzę sama śmietanka od A do Zet :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Spam o sytuacji na świecie Chi

adirankiller może nasze sojusze kiedyś zawiążą współpracę
mówię i będę mówił mój sojusz dopiero powstał nie musi być top 1 sojuszy tylko top1 atakujących Tego będziemy sie trzymać tylko szkoda że na m45 jest tak mało dobrych sojuszy bo SojuszŚmierci to totalna żenada masówka na maxa
 

DeletedUser

Guest
Odp: Spam o sytuacji na świecie Chi

Od Turka:

Ze swiata Tau ten nieudacznik polishprinces uciekl na dozywotni urlop tlumaczac sie brakiem czasu. Potem na kazdym nowym swiecie widzialem ja jak sie wymadrza na fo i stara zablysnac chwalac sie, ze gra itp.

Teraz nowy swiat i znowu ta farma zaczyna od nowa lol

ktos wytlumaczy jej, ze aby cos osiagnac w grze trzeba umiec grac a nie co swiat to prob owac od nowa? przeciez farma bedzie wszedzie farma no chyba, ze szukac swiata z tak niskim poziomem abys mogla rozwinac skrzydla.

jola rutowicz sceny GP idealnie do siebie pasujecie. Nic nie umiecie nie macie rozumu ale wszedzie was pelno i myslicie, ze jestescie kims:D

A zeby nie bylo spamu to przyznam, ze ten swiat sie chyba zapowiada jak 2 poprzednie czyli bardzo mala konkurencja i nudy.
 
Odp: Spam o sytuacji na świecie Chi

azael juz wystraszyles zuluske czy turka nie wiem kto tam urzeduje :eek:

nixi ani paktow ani ponow nie podpisujemy narazie mamy jeden pakt ktory zamienil sie w fuzje tylko dlatego ze znam tych graczy z innego swiata po za tym mysle ze to na pw sie ustala :eek:

edit o juz jest turek :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Spam o sytuacji na świecie Chi

adriankiller my także nie zawieramy paktów na tym etapie gry dopiero zawrzemy pakty po 5 dniach od ochrony gdy zobaczymy który sojusz jest warty zachodu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

masowka jedna z najwiekszych
kolejka.gif


jeszcze ochrona sie nie skonczyla a juz maja 4 pakty
podskoki.gif

he jedna z największych to jest SojuszŚmierci
jag by co to mamy 3 pakty i z nimi do końca
i to nie są np pierwszy lepszy sojusz to są obmyślane strategicznie pakty:mad:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Spam o sytuacji na świecie Chi

5 dni to trochę za wcześnie. Podejrzewam, że sojuszy które będą warte uwagi nawet po 2-3 tygodniach nie zobaczymy w topce. Dlatego też czekam na rozwój wydarzeń i póki co nie mam jeszcze konkretnego sojuszu na oku.
 
Do góry