Spam o sytuacji na świecie Chi

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

a ty czarodzieju nadal swoich przejmujesz

patrz lepiej na siebie

alfy i omegi sie nie czepiaj

Porozmawiamy jak się od mamusi wyprowadzisz.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Czat pomiędzy mną a tsanuka ...
tsanuka 3 dni temu o godz 10:47
Cześć , zapraszam Cię do sojuszu w twoim sojuszu są poobijane dzieciaczki :D
Ja 3 dni temu o godz 10:53
Skąd wiesz że to dzieci?
tsanuka 3 dni temu o godz 10:55
Tylko trochę sądzę i dołącz do sojuszu nie są dziećmi tu się gra od 13 lat a nie , 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12 oni są głupi ale potrafią grać
Ja 3 dni temu o godz. 11:00
Mam 14 lat nie jestem dzieckiem tylko nastolatkiem
tsanuka 3 dni temu o godz. 11:13
Nie mówie o Tobie tylko o tych niemiłych dzieciach nie są dziwni. Tylko mają tą grę w głowie i nic o tym świadczeniu
Ja 3 dni temu o godz 11:48
dobra ok a fuzja?
no dobra już kończe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Może już były takie pytania, ale się przyznam, że nie chce mi się szukać, a mianowicie:
-jaka jest prędkość regeneracji nastriju w wiosce;
-co jest takiego wyjątkowego w tym świecie od pozostałych?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Dużo jest ludzi walczących o życie w Grepolis
 

DeletedUser8673

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Może już były takie pytania, ale się przyznam, że nie chce mi się szukać, a mianowicie:
-jaka jest prędkość regeneracji nastriju w wiosce;
-co jest takiego wyjątkowego w tym świecie od pozostałych?

prędkość świata tutaj jest x2 więc na nastrój trochę trzeba czekać - nie znam szczegółowych danych ani ich nie potrzebuje bo i tak z nastrojem nie schodzę poniżej 80 % - praktycznie cały czas żądania .

co do 2 różnicą na pewno jest szybkość jednostek tutaj jest x3 , żaden świat nie ma takiej szybkości jednostek .
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Spam

Najman nie miał LIPY :eek:

Nie ma lipy.jpg
 

Załączniki

  • Nie ma lipy.jpg
    Nie ma lipy.jpg
    69,9 KB · Wyświetlenia: 21

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

A to na 1% ile trzeba czekać? Właśnie zauważyłem, że zbyt szybko to sie nie podnosi co mnie troche rozczarowało, ale nic się nie zrobi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Spam

Najman szuka swojej szansy :D Z Pudzianem to przegrał bez kretesu, ale 2 walki z Saletą to zwykły niefart miał (nie ujmując umiejętności Salecie, swoje lata ma, starość nie radość). Co bądź, za taką kasę i ja mogę mordę nastawiać :D Zobaczymy co teraz pokaże... Nie szczególny z niego zawodnik w ringu, ale na ulicy to by nie jednego koksa natłukł ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Dobry...
Aaa... Ciąg dalszy Ryśków z Klanu...
Do Widzenia...
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Spam

Kasa kasą,ale z typa to już wali cała Polska :)

Ammon chyba w najbardziej delikatny sposób opisał jego charakterystykę ... Nie szczególny z niego zawodnik w ringu :p

Obawiam się że żaden z niego zawodnik w ringu,bardziej przypomina jakieś pokazy cyrkowe.
Przecież ten typ uprawiał bodajże przez 7 lat boks ,dopóki go nie zmasakrował Andrzej Wawrzyk w wadze ciężkiej, był w przeszłości vice mistrzem Polski w kick boxingu :p ( w juniorach )

Odkąd pamiętam miał problemy z akceptacją przede wszystkim swojej osoby,wcale bym się nie zdziwił bym jakby chciał po raz czwarty udowodnić nad kimś wyższość.Dla jego dobra już nikt nie chce oglądać komedii z jego udziałem :eek:

Ale zawsze zostaje nadzieja że wróci na antenę Taniec z Gwiazdami :)
Ale jaka z niego gwiazda,miałem przyjemność oglądać wszystkie jego walki w MMA,na każdej umierałem z śmiechu :)
ale przecież nie szczególny z niego zawodnik w ringu :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Spam

Z Pudziana też nie szczególny zawodnik w ringu, a jak ktoś miał okazje widzieć go na żywo zada sobie pytanie: I jak tu się z takim bić?!
Najman to żaden bokser czy zawodnik MMA/KSW - za to przyciąga ludzi i za to bierze większe pieniądze niż nie jeden lepszy od niego. To taki zwykły "nastawiacz ryja" tak jak Gołota w walce z Adamkiem (sercem byłem za Andrzejem, ale mam świadomość że zrobił to dla kasy) i tak jak BUTTERBEAN z Pudzianem. Jedni są tłem dla innych, taki jest biznes... Te wszystkie teksty przed walką typu: "zniszczę go!" to tylko gra zaaranżowana dla większej oglądalności. Najman jest nastawiaczem ryja, ale popularnym i drogim ;-) Życzę mu zwycięstwa w walce z Koksu bo wtedy dopiero zacznie się cyrk i organizowanie następnych walk :D Nie jedna potyczka na wyższych szczeblach była nudniejsza i mniej emocjonalna - a właśnie o emocje chodzi w jakimkolwiek sporcie. Poza tym, tak jak pisałem, Najman jest cienki na ringu wśród równych sobie. Ale nie jednemu by się kolana ugięły na ulicy ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Spam

Tobie tylko jedno w głowie... Za często klękasz przed facetami... Ale fajnie że wpadłeś ;-)
 
Do góry