[Zakończone] Spamer Miesiąca - Kwiecień 2016

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Witajcie!
Zapraszam Was do typowania
spamermiesiaca.png


Spamer_Miesiaca_logo.png


Pamiętajcie jednak o Regulaminie!

* Kandydatów zgłaszamy w tym temacie w ciągu trzech dni.
* Jedna osoba może zgłosić jednego kandydata.
* Miło by było, abyście zechcieli napisać kilka ciepłych słów, uzasadniając swój wybór - ale nie jest to obowiązkowe.
* Użytkownik może zgłosić swojego kandydata, pisząc jego nick w poście.
* Osoba wytypowana MUSI być aktywna w dziale OFF-TOPIC!


Startujemy od dziś 30.04.2016
Wybory do 02.05.2016 godz. 23:59
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Spamer Miesiąca - Kwiecień 2016

To co, nikt nie spamował w tym miesiącu? :p
 

DeletedUser12405

Guest
Odp: Spamer Miesiąca - Kwiecień 2016

Mogę ja, ale mi się nie wlicza ;)
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Spamer Miesiąca - Kwiecień 2016

KonfiLikt, bo wygrał krzesełka w tym miesiącu ;)
 

DeletedUser21386

Guest
Re: Odp: Spamer Miesiąca - Kwiecień 2016

W sumie ja też na niego zagłosuję.
Wygrał ze mną w każdej rundzie:D
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Re: Odp: Spamer Miesiąca - Kwiecień 2016

Stary mędrzec usiadł na brzegu rzeki i cienkim patykiem kreślił przeróżne kształty na wodzie. Siedział tak dłuższą chwilę, aż w końcu obrócił się do swoich uczniów. Nim przemówił, długo jeszcze dumał, jakby szukał odpowiednich słów.
-Spamerzy!-wyszeptał- mija godzina, potem dzień, tydzień i na końcu miesiąc. Spotykamy się tu raz w miesiącu, abym mógł jednego z Was nagrodzić, za poświęcenie, zaangażowanie i wytrwałość! Bowiem Spamerem Miesiąca może zostać tylko ten, kto nie zna umiaru w spamowaniu w dziale Offtop! Spamerem Miesiąca może zostać tylko ten, który czysty jest, niekarany. Spamerem Miesiąca może zostać tylko ten, który potrafi spamować, spamować RADOŚNIE!
Niosę Wam wieści z samego Królestwa Spamu! bowiem w kwietniu, najwytrwalszym wojownikiem okazał się... KonfiLikt!


Powiedziawszy to, podniósł się powoli i zostawiając swoich uczniów odszedł hen, hen daleko, wiedząc, że zobaczy się z nimi za kolejne trzydzieści dni, cztery tygodnie, miesiąc...

Ogłoszenie: ponieważ w ostatnich miesiącach zainteresowanie Spamerem Miesiąca znacznie spadło, bardzo mało osób oddaje swoje głosy, póki co wstrzymujemy zabawę. Możliwe, że za jakiś czas wznowimy wybory, jeśli aktywność w Offtopie się zwiększy.
 
Do góry