Sparta party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Nie :D nie trzeba być czarodziejem :p złoto wszystko może
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Zobaczcie chłopcy do kogo kieruję słowa, że jest za mały ;)

A co do gmkgmk - ja tylko szydzę z niego, że non stop swoich podbija i wielki mi top1 ;D
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sparta party

Zobaczcie chłopcy do kogo kieruję słowa, że jest za mały ;)

A co do gmkgmk - ja tylko szydzę z niego, że non stop swoich podbija i wielki mi top1 ;D

Lepiej swoich niz nikogo : ) Ja nie daje rady podbic wrogow, coz poradze, taki cienki ze mnie gracz : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

a ja widzę, że Wam wszystkim już padło od tej gry i zupełnie nie macie co robić :).
Weźcie się umówcie na piwo dajcie sobie po razie i grajmy, a nie tu na forum ciśniecie sobie jak małe dzieci kto tu lepszy.

Dla mnie żaden. Wielkich mistrzów nie widać..

Miłego
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 

DeletedUser11182

Guest
Odp: Sparta party

Dziekuje bardzo : ) Robie co moge bo walczyc nie ma z kim : ) Co gdzie nie rusze, to cale wsparcie danego sojuszu leci . Inne miasta padaja jak muchy a u mnie tysiace birem. Juz nawet taka strategie mamy i wykorzystujemy na potege.
Dokładnie, dlatego też m.in. kończę tutaj grę-brak rywalizacji.
A miałem nadzieję jak tu zaczynałem, że znajdę się w kilku osobowym sojuszu.
Pozdrowienia dla wytrwałych :)
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: Sparta party

Zobaczcie chłopcy do kogo kieruję słowa, że jest za mały ;)

A co do gmkgmk - ja tylko szydzę z niego, że non stop swoich podbija i wielki mi top1 ;D


Mały ??
smiley_emoticons_confusednew.gif


W czym jest za mały ?? bo w grze nie ma wielkich tylko ten jest wielki co dużo gada na FO zwykle :)

A co do gmk to cienias z niego :) pewnie wszystkie sloty na festynach robi i igrzyskach a wioch wrogich podbić nie umie to sojuszowi zabiera
smiley_emoticons_lol.gif
:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sparta party

Dokladnie Xalami to samo napisalem, znasz mnie, nie umiem : ) Do zobaczenia na Pelli : )
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: Sparta party

Urlop mi się dziś aktywował :p Jutro dopiero moge się lognąć ale raczej dopiero w niedziele wrócę ;)
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Sparta party

Mały ??
smiley_emoticons_confusednew.gif


W czym jest za mały ?? bo w grze nie ma wielkich tylko ten jest wielki co dużo gada na FO zwykle :)

A co do gmk to cienias z niego :) pewnie wszystkie sloty na festynach robi i igrzyskach a wioch wrogich podbić nie umie to sojuszowi zabiera
smiley_emoticons_lol.gif
:p

Hehehe to się wydało... ptaszki ćwierkają, że gmkgmk podboju nie ma zbadanego, bo na festyny i w teatrze surowce wydaje, więc kolejni gracze resa muszą robić, żeby sloty wykorzystał...

Sylwia jak jesteś to i ja pogram trochę, licze na jakieś surowce na start ;-)
 

DeletedUser22679

Guest
Odp: Sparta party

Słabiutko na świecie mało walk podobno
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

no no uwaga już leci 3 sojusz :p LM chyba zaczyna :p albo się mylę może jakieś kłótnie ?
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Sparta party

eeee..... właśnie sie zarejestrowałem, ale widzę, że to całkowity bezsens.... no chyba, że lokatę zlikwiduję, albo wezmę pożyczkę... co to za bzdurny ewent !!!
Sylwia weź załatw mi jakieś konto, obiecuję, że nie bedę Ciebie budził po nocach :) no chyba, że w dobrych zamiarach :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Raczej nic nie "leci", stara normalka. Chwilowa zmiana nastąpiła, nic więcej. :)

Już wszystko wróciło do normy ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

A ja chciałbym wilczy bilet publicznie przekazać w ręce robsch2 //ciach//
Jeśli ktoś zechce go zaprosić, niech się zastanowi parę razy ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

No i miałem rację że grasz w lwach haha :D i wiem pod jakim nickiem już xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

No to już nie będzie trudno zgadnąć kto to ;)
 
Do góry