Sparta party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22087

Guest
Odp: Sparta party

Mi z początku dobrze idzie :) ZObaczymy jak później
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Początek czyli nic trudnego -budowanie domków
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Sparta party

przeogromne zainteresowanie no ale serwer tak rozleklamowany, że ho ho

INNO coraz bardziej dba o renomę, spore naklady poczynione na poinformowanie i zachęcenie graczy do wejścia na nowy serwer, wszechobecne banery reklamowe od wielu tygodni itp - no szacun :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

CO taka cisza nastała ? ilu jest złotników no opowiadajcie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

najlepiej złotników widać na wolniejszych światach
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sparta party

Coś mało ludzi jest... 7h od startu minęło ,a jest mniej niż 1000 graczy, dziwne...
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Sparta party

Ostatnio ruszył Retimno, który jest szybszy i ma stary system podboju więc nie ma się co dziwić
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Sparta party

Do tego ta reklama :) Wszyscy się dowiedzieli :) Wakacje i mamy efekt,ale pewnie się z czasem świat zapełni :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

A mi to pasuje ze szału nie ma nie lubię jak tego mięsa się pcha na siłę na serwer :p i tak będzie co pofarmić xD
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Sparta party

Dostałem zaproszenie od sojuszu Gummy Bears. Na pierwszy rzut oka wszystko ładnie, żadna masówka, wszyscy na jednym morzu, ale po zaakceptowaniu wokół mnie zrobiło się zielono :D Nie będę zdradzać z kim mają pakt, bo i tak nie będzie miało to większego znaczenia
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Musiałeś się poczuć jak we własnym sosie ;)
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Sparta party

U mnie w soju to większość z Lamii :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Oj ale będzie dym oj już to w piętach czuję :p
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser21237

Guest
Odp: Sparta party

Dostałem zaproszenie od sojuszu Gummy Bears. Na pierwszy rzut oka wszystko ładnie, żadna masówka, wszyscy na jednym morzu, ale po zaakceptowaniu wokół mnie zrobiło się zielono :D Nie będę zdradzać z kim mają pakt, bo i tak nie będzie miało to większego znaczenia

Fakt... jeden pakt to zdecydowanie za dużo!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

jeszcze zostały wielkie miasta na niektórych wyspach, mam nadzieję ze szybko znikną bo jak na razie dostarczają surowców z atakow
 
Do góry