Sparta party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sparta party

Kto złoci okaże się w pierwszych dniach po ochronce (nieproporcjonalna ilość slotów do pw itp.)...
Choć nie przeczę ,że supersonik coś kaski w grę na pewno włożył.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

jeszcze zostały wielkie miasta na niektórych wyspach, mam nadzieję ze szybko znikną bo jak na razie dostarczają surowców z atakow
Raczej nie dostarczają , przeskanowałem ostatnie i wciąż siedzi tam wojsko...
Choć śmiesznie by było ,gdyby ktoś dobił do kolonka i takie miasto zajął. :D
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Sparta party

Kto złoci okaże się w pierwszych dniach po ochronce (nieproporcjonalna ilość slotów do pw itp.)...
Choć nie przeczę ,że supersonik coś kaski w grę na pewno włożył.

- - - Automatycznie połączono posty - - -


Raczej nie dostarczają , przeskanowałem ostatnie i wciąż siedzi tam wojsko...
Choć śmiesznie by było ,gdyby ktoś dobił do kolonka i takie miasto zajął. :D

I do tego właśnie może sonic dążyć :)
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sparta party

Eee tam ,jest bez sojuszu ,wystarczy wstawić 100 birem i chłopak będzie miał problem. :rolleyes:
A tak serio ,to nie wiem jak by do tego podeszła administracja, czy to by nie podpadło pod "wykorzystywanie błędów gry"...

A co więcej sonik ma daleko do tego miasta, musiałby dojść do kolona ponad pół dnia wcześniej przed makaronem ,a makaron depcze mu po piętach. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22070

Guest
Odp: Sparta party

Eee tam ,jest bez sojuszu ,wystarczy wstawić 100 birem i chłopak będzie miał problem. :rolleyes:
A tak serio ,to nie wiem jak by do tego podeszła administracja, czy to by nie podpadło pod "wykorzystywanie błędów gry"...

A co więcej sonik ma daleko do tego miasta, musiałby dojść do kolona ponad pół dnia wcześniej przed makaronem ,a makaron depcze mu po piętach. :)

Makarona nie znam, ale z sonikiem grałem już, a z makaronem nie, więc nie wiem jak mam oceniać tego gracza.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Nie oceniajcie, a nie będziecie oceniani. ~ Mt 7,1 (po drobnym przekształceniu)

Ale racja, takie miasta są kuszącym kąskiem i mogą nieźle zamieszać.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Edit: Szare miasta zostały naprawione, już raczej nikt ich nie podbije. :D
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sparta party

Ano zostały naprawione. W tym ostatnim ,to tak się zapędzili z naprawą ,że gospodarstwo też usunęli. :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Co jeszcze za koksy tego świata grają ?

widzę graczy lami,gythium,bety,lambdy,efezu jeszcze jacyś?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

to właśnie sigma bross jest ze świata gythium :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Kurde no chodziło mi o sojusz xxxx bo tam też są goście z gythium i piszą w profilach o jakiś zdrajcach z sigmy :pP

AA no to taka kosa :p znaczy co na sigmie się działo to nie pamiętam do końca :D ale wiem że kosa była mocna na gythium sigmy z topką i się dosyć mocno posypali pod koniec
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Sparta party

Ale żalowo wystartował ten świat. Jeden za szybko, drugi za wolno, ale nigdy w sam raz. My byliśmy przekonani, że będzie za 2 miechy Xd
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Sparta party

Ale ciekawie się świat zapowiada. Nie będzie tylu maniaków, bo wszyscy na retimno siedzą. Ja przez 2-godzinną nieobecność zostałem pozbawiony 2 miast :( gram tam od nowa i staram się coś tam ugrać. Masakra już na 3 światach gram :) ale teraz w najbliższym czasie najwięcej czasu poświęce temu światu.

A ty tam pod tym nickiem grasz? Czy tylko oglądasz? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Ja tylko oglądam na razie xD ale świat fajny jak ekipa nie będzie wystrzelona w złoto po szyję xD
 

DeletedUser22768

Guest
Odp: Sparta party

Za bardzo nie ma ;) ja gram bez złota nie za szybko i wygląda to tak
http://scr.hu/1ya2/owg66
nawet po nocy nie dogonili mnie http://scr.hu/1ya2/04zd6

I o czym to świadczy ? że zamiast grać na logikę budujesz budynki które wcale nie są potrzebne podczas ochronki a daja pkt ( mur , jaskinia ) - bo z targu i ze stoczni zyski mozna wyciagnac .

I juz nie przesadzaj ze skromnością - gram bez złota - tylko powiedz otwarcie - to nic złego .
Nie każdy zalogował sie wczoraj - ale dla tych co graja na złocie i są troszkę niezrównoważeni ( bo potrafia wydać 12 k w 3 dni - a nie zostawić na dalszy etap gry ) nie bedzie problemem potroić rankingu .
Co do Twojego osiągu , możesz siedzieć i klikac co 5 min w wioski - surowce to nie problem , natomiast czas budowy ? :)


Żeby nie było - również korzystam z udogodnień premium - wcale się tego nie wstydzę ( dzieciaki maja wakacje to siedza 24/doba - ktos musi pracowac itp . to pomaga sobie w inny sposób .

Również długo czekałem na taki serwer - nowy bez moralek i zamierzam tutaj cos ugrac - natomiast nie zalezy mi na top rank w pierwszym dniu ;)
 

DeletedUser20894

Guest
Odp: Sparta party

Hejka Panowie i Panie

Pozdrowienia dla ekipy z SB z gythium, jak i dla naszych rywali z tamtego świata Legion i Bg[ po postach widzę wariorra i beliana]
nic grajcie ,grajcie dołączę do Was na jesień.


Powodzonka

Ciemności
 
Do góry