Sparta party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sparta party

I juz nie przesadzaj ze skromnością - gram bez złota - tylko powiedz otwarcie - to nic złego .
Nie każdy zalogował sie wczoraj - ale dla tych co graja na złocie i są troszkę niezrównoważeni ( bo potrafia wydać 12 k w 3 dni - a nie zostawić na dalszy etap gry ) nie bedzie problemem potroić rankingu .
Co do Twojego osiągu , możesz siedzieć i klikac co 5 min w wioski - surowce to nie problem , natomiast czas budowy ? :)

Oj ,zdziwiłbyś się. Sam na knossos (ta sama pr. świata) doszedłem do podboju w 6 dni. Dzięki przyspieszonej budowie z misji ,darmowemu zarządcy na 3 dni,żurawiowi i wysokiemu poziomowi senatu ,można stawiać domki bardzo szybko bez złocenia.
 

DeletedUser22768

Guest
Odp: Sparta party

Tylko , że ja nie pisze o tym co bedzie za 6 dni a co jest teraz i podsumowałem pewnego gracza który najwidoczniej szczyci się czymś w czym sobie pomógł skracajac - biorac pod uwage czas startu serwera i czas budowy budynków umozliwiajacych osiagniecie takiej puli pkt bo przeciez senat na 14 lvl ktory jest wymagany do stoczni buduje sie 3 h - dodajmy do tego wczesniejsze lvl itp .

No nie mam zamiaru spekulowac .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Hejka Panowie i Panie

Pozdrowienia dla ekipy z SB z gythium, jak i dla naszych rywali z tamtego świata Legion i Bg[ po postach widzę wariorra i beliana]
nic grajcie ,grajcie dołączę do Was na jesień.


Powodzonka

Ciemności


Oj widzę że tutaj ostre baty będą między ta ekipą z gythium xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Witaj Ciemności :)

DarthSid, żadne baty, ciekawy serwer się szykuje. Wszak, dużo z nich to te same twarze :)

Ja również pozdrawiam Sigmę i Legiony, swoich pozdrawiać nie będę ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Witaj Ciemności :)

DarthSid, żadne baty, ciekawy serwer się szykuje. Wszak, dużo z nich to te same twarze :)

Ja również pozdrawiam Sigmę i Legiony, swoich pozdrawiać nie będę ;)

no ale opowiadajcie co to za wspaniała przygoda skłoniła was na przybycie "sparty; :p
będą jakieś porachunki w lesie ? :p
 

DeletedUser9812

Guest
Odp: Sparta party

Zacznie się ciekawa jazda :) a jaka to niedługo czas pokaże :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Czas pokaże, co świat przyniesie.
Co nas skłoniło? Chyba podobnie jak resztę z Gythium - Bardzo przystępne ustawienia serwera. :)

PS. A ja po sojuszach widzę pewne braki kadrowe u SB. Kleo lub Kiepski zawitają? :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Cześć wszystkim.
Zapowiada się ciekawa zabawa
 

DeletedUser9812

Guest
Odp: Sparta party

a ja abstynent :D Balian nie pij mi tutaj :p
 

DeletedUser9812

Guest
Odp: Sparta party

jak bym zaczął pić za nowy świat to bym przepił nawet Cuda Świata :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Dziękuję za bro...

Nowy Ty nie możesz to ja za Ciebie ;-)
 

DeletedUser9812

Guest
Odp: Sparta party

a pijcie sobie ;) to można grupowe Picie zrobić :cool:
 

DeletedUser22768

Guest
Odp: Sparta party

Takie to tylko w weekendy , jutro do pracy trzeba ;)
 
Do góry