Sparta party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Ale jak zaczynasz pierwszy raz w grepo to tej ekipy nie masz :) przychodzi taki se gimnazjalista i " o kurde zrobię sojusz ale kogo zaprosić?? A wszystkich dookoła pewnie znajdą się mocni gracze , a tu mocni nie przychodzą co robić co robić ?? załóżmy kolejny sojusz to się liczby przestraszą bo w kupie siła , kupy nikt nie ruszy przecie , jeszcze pakty z czołowymi sojuszami z dużą liczbą graczy mamy czysta osób :cool: teraz to nam naskoczyc mogą" A potem jedna osoba rozwala pięciu czy szejściu a zanim się zorientują z 300 zsotanie 280 bo reszta straci miasta ,a ci co zostaną bo ogarniają uciekną do kogos innego bo lepsiejszy sojusz albo zrobią lepszy odłam masówki czyli pół masówke
smiley_emoticons_irre4.gif
lecz pół masówka nie prztrwa długo i ich miasta zasilą inne sojusze albo będą szaraki

No chyba tak jest z tymi masówkami "gimnazjum" lecz ja wtedy w plemiona grałem hahah trollowalem wszędzie :D też byłem noobem a może nadal jestem, bo teraz tutaj wam spamuję :)
a no w tym masz rację że sobie pouciekają a zwłaszcza korony uciekną niedługo :)


fajnie sobie przypomnieć czasy gimnazjum gdzie to się myślało że osiemnastki to ja nigdy nie będę miał przecież to "niemożliwe" a tu już 20 na karku a przecież ja wnuków nie doczekam to też jest "niemożliwe"

EDIT: już nie powiem co się pierwszy raz robiło w gimnazjum xD to co teraz robią w podstawówce + do tego rodzinę sobie już zakładają od czasu do czasu w wiadomościach jest :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Już nie powiem co się pierwszy raz robiło w gimnazjum xD

Spało bez misia i rodziców? Gasiło się światło na noc? Czy może coś bardziej hardcorowego typu przechodzenie na czerwonym, lub używania żelu pod prysznic w wannie? :confused:
Jak teraz na to patrzę, to faktycznie, wariat i ryzykant ze mnie był, że hej. :D
 

DeletedUser18359

Guest
Odp: Sparta party

Co do gimnazjum to za moich czasów ich nie było hehe :) kopało się piłkę , grało w kapsle , ganiało po podwórku a grepo to była daleka przyszłość :) Makaron też byłem takim hardcorem jak Ty :)

ale fajnie się świat zapowiada :) pozdrawiam wszystkich znajomych i nieznajomych :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Spało bez misia i rodziców? Gasiło się światło na noc? Czy może coś bardziej hardcorowego typu przechodzenie na czerwonym, lub używania żelu pod prysznic w wannie? :confused:
Jak teraz na to patrzę, to faktycznie, wariat i ryzykant ze mnie był, że hej. :D

Znaczy to też :p ale mój rocznik był dosyć mocno nienormalny :p koleś nawet bił się z nauczycielem na lekcji :p

EDIT: a o podpalaniu ławek nie wspomnę na chemii :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Sprawdzał pewnie jaka będzie reakcja.........




-nauczyciela
 

DeletedUser20894

Guest
Odp: Sparta party

Czas pokaże, co świat przyniesie.
Co nas skłoniło? Chyba podobnie jak resztę z Gythium - Bardzo przystępne ustawienia serwera. :)

PS. A ja po sojuszach widzę pewne braki kadrowe u SB. Kleo lub Kiepski zawitają? :)


ubytki kadrowe to normalna rzecz- wakacje mamy
szykowaliśmy się większą grupą na jesień ale trzon ekipy nie wytrzymał ciśnienia albo jego brak spowodowanego grą.
tak czy owak na jesien dojdzie tu nas troszkę więcej.. nadgonić ,nadgonimy dość szybko

Powodzenia i do zobaczenia.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Ciemności, już bałem się ze ominie nas kolejny wspólnie rozegrany serwer :)

W sumie moje słowa już częściowo nieaktualne, Kleo już jest, teraz jeszcze tylko Kiepskiego brakuje tylko, ale to pewnie na jesień, tak jak mówisz.

Do zobaczenia zatem na jesień :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

A sobie konto założyłem! A co! Pewnie i tak przestanę grać po kilku tygodniach, bo mnie wkurza ta kilkusekundowa ścinka przy farmieniu wiosek na Mozilli i Chrome, a Opery mi się pobierać nie chcę, bom za leniwy

Widzę, że znów jest "Królestwo.Morskie" w którym byłem na poprzednim świecie, ciekawi mnie, czy ponownie za sterami zasiadają te same osoby, co tam ^ ^
 

DeletedUser9812

Guest
Odp: Sparta party

masówki jak widać się wykruszają powoli...:eek:

zaczyna się kształtować powoli sytuacja na tym świecie ale jak wiecie wszystko się może zmienić z dnia na dzień:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Zgadza się nowy, ktoś może przypadkiem nacisnąć ''rozwiąż sojusz'' :D
 

DeletedUser9812

Guest
Odp: Sparta party

bart999pl co fakt to fakt:p ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Tymczasowi się wykruszyli.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Kolejna masówka się rozpadła ;) Tym razem zwali się Emperors
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Wydaje mi się, że te rozpady to przez złe przywództwo (Avengersi na pewno przez to).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

rozpady też przez to że gra sie nie wystartowała dobre a już wojny są. I też ustawienia Światu są "dzikie"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

tak to jest jak się masówki robi, bo ponoć w kupie cieplej... :p
słoneczko grzeje niemiłosiernie to i się rozpadają... :)
 
Do góry