Sparta party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sparta party

No gmk nie mów, że jesteś topka 1 :) ładnie, ładnie i gratulacje królu deffa, czy przeszedłeś trochę też na grę offem?
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sparta party

Deff to ja gralem tylko chwile na Bizie w czasie Helorusa a tak to jednak raczej zawsze off.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sparta party

a jednak gmk stanowi dla Was twardy orzeszek do zgryzienia :eek:

no cóż, powodzenia, podpowiem tylko, że nie łatwy będzie to dla Was przeciwnik , bo gmk jest baaaardzo osobliwym grajkiem :)

mam rację gmk? :p
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sparta party

Eee tam, tu to tylko zabawa, moj swiat to Pella. Ale tam potrzebowalem odpoczynku. Dlatego pykam tutaj.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sparta party

Ale wysyłanie masówek o czary to już osiągnięcie dna i żarcie mułu. Wiem, że w tej grze można na wiele sobie pozwolić, ale kilka masów w tygodniu...to brak umiejętności gry.

A dzisiaj "iksy" ślą takie masówki:) Czyli jak nikt nie potrafi grać, to co my tutaj robimy?
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Sparta party

Niezłego top1 na świecie mamy - większość przejętych miast to gracze z własnego sojuszu.


Hahahaha... no fakt - wszystkie sojuszowe miasta... każdy orze jak może...

Pozdrowienia dla znajomych z zaświatów... może jak się skończą te upały to przejmę jakieś konto :p
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sparta party

Hahahaha... no fakt - wszystkie sojuszowe miasta... każdy orze jak może...

Pozdrowienia dla znajomych z zaświatów... może jak się skończą te upały to przejmę jakieś konto :p
No przeciez pisalem ze walczyc nie umiem : ) a powaznie to kazdy gra jak uwaza, Ci co ze mna grali generalnie nie narzekaja wiedza ze moj nie jest dla mnie tylko dla sojuszu. Ja podbijam miasta tylko w akcjach a i to nie zawsze. Z reguly mloce dla innych. : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Hahahaha... no fakt - wszystkie sojuszowe miasta... każdy orze jak może...

Żeby przejmować miasta innych graczy trzeba mieć armię, a my z tego co się orientuję to tylko domki budujemy...
A co do tego, że jesteśmy w TOP wojowników to tylko przez te misje wyspowe =/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Te rozbiórki SPARTY są za łatwe...
Może powinniśmy podzielić nasz sojusz na 2 części i jedna będzie atakować SPARTE a druga bronić jej? Wtedy powinno zacząć się coś dziać. ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

A dlaczego rozbieracie SPARTE??? ;)
może tak jakiś mocniejszy sojusz odciągnąłby trochę sojusz Scoiatael... :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

no dostajemy hahaha :D ale nie ma się co dziwić jak każdy buduje i prosi o wsparcie...
 
Do góry