Sparta party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

zly-kot-194-OBRAZKY.PL.jpg
 

DeletedUser18469

Guest
Odp: Sparta party

jak na razie dużo kozaczenia ale luzik może świat będzie w miarę do dobrej zabawy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Dobry? Toć on już teraz jest tragicznie śmieszny. Zamiast normalnie walczyć to już świat na dwa obozy podzielony.
 

DeletedUser18469

Guest
Odp: Sparta party

toż to fakt ale jednak każdy chce być lepszy i walczą układy układziki i różne zagrywki a nie czysta gra i nawalanka ale cóż tak już to jest dobranoc
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Czy ktoś z tu obecnych ma Orfeusza???
Jeżeli tak, to prosze o info jak działa te kilka % na uzyskanie dodatkowego punktu kultury...
Czy dostaje się ten dodatkowy punkt za pochody i festyny czy coś innego... ;)
 

DeletedUser9812

Guest
Odp: Sparta party

Dobry? Toć on już teraz jest tragicznie śmieszny. Zamiast normalnie walczyć to już świat na dwa obozy podzielony.

a jak wg Ciebie wygląda walka? 10 sojuszy na jednego? powstały dwa obozy i nie ma w tym nic dziwnego:)
strateg się znalazł:)
 
Odp: Sparta party

Czy ktoś z tu obecnych ma Orfeusza???
Jeżeli tak, to prosze o info jak działa te kilka % na uzyskanie dodatkowego punktu kultury...
Czy dostaje się ten dodatkowy punkt za pochody i festyny czy coś innego... ;)

Dostaje się za pochody, festyny i przedstawienia. Im wyższy poziom ma Orfeusz, tym większa szansa na bonusowy punkt kultury :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Czy ktoś z tu obecnych ma Orfeusza???
Jeżeli tak, to prosze o info jak działa te kilka % na uzyskanie dodatkowego punktu kultury...
Czy dostaje się ten dodatkowy punkt za pochody i festyny czy coś innego... ;)

Tak jak jest napisane, masz x % szans (zależnie od poziomu bohatera) na uzyskanie dodatkowego punktu kultury, nieważne w który z 4 sposobów, ale uwaga, dotyczy to tylko i wyłącznie miasta z przypisanym orfeuszem :) pamiętam końcowe misje samouczka, akurat podbiłem wtedy trzecią wieś na świecie, miałem w niej orfeusza na 2 i zadanka: festyn, igrzyska i pochód, nie pamiętam już w jakiej kolejności to jest :D normalnie z tego etapu samouczka przychodzi 6 pkt kultury (3 za zrobienie tego, następne 3 to nagrody) ja miałem z tego dzięki orfeuszowi 8 :), czyli mimo wtedy chyba zaledwie 36% szans 2/3 razy zadziałał. Teraz nie robię jak na poprzednich światach pochodów do oporu w każdej wiosce, tylko mam sporo pw niewykorzystanego, a robię pochody tylko w jednym mieście i mam szansę na rozmnożenie zdobytej kultury (oczywiście o ile nie śpieszy mi się bardzo do kolejnego slota) Orfeusz już na 8 poziomie, chwilowo stoi, ale to najlepszy bohater w grze, kulturka jest najważniejsza :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Dzięki wielkie za wyjaśnienie co i jak... :)
plusik do reputacji... :)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sparta party

Widze ze sytuacja na swiecie jest tak dramatyczna ze to forum zamieniono na poradnik. Zawsze cos : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Oj tam poradnik od razu, kolega miał wątpliwości to trzeba było je wyjaśnić :) a na świecie nic ciekawego się póki co nie dzieje, przynajmniej na naszych wodach :D
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sparta party

Oj tam poradnik od razu, kolega miał wątpliwości to trzeba było je wyjaśnić :) a na świecie nic ciekawego się póki co nie dzieje, przynajmniej na naszych wodach :D
ale ja nie mam pretensji , zawsze lepiej jak tu zagladam jak sie czegos dowiem niz nic. Aczkolwiek co do Orfeusza to mam mieszane odczucia , w zwiazku z tym ze czasami dlugo nie podwaja to strasznie spowalnia. Ja jak mam pochody do zrobienia to pierwszy wrzucam jemu a potem jak leci.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Nie da sie zawsze robić pochodow na Orfeuszu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

a jak wg Ciebie wygląda walka? 10 sojuszy na jednego? powstały dwa obozy i nie ma w tym nic dziwnego:)
strateg się znalazł:)

Weź mi nie pyskuj tutaj, bo za mały jesteś w te klocki.

Koalicje to sobie możecie w sejmie robić, to jest gra i trochę więcej finezji.


@gmkgmk - gratuluję top1 po raz kolejny - dwa nowe miasta po sojusznikach robią swoje, co nie Panie wymiataczu? ;D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sparta party

Dziekuje bardzo : ) Robie co moge bo walczyc nie ma z kim : ) Co gdzie nie rusze, to cale wsparcie danego sojuszu leci . Inne miasta padaja jak muchy a u mnie tysiace birem. Juz nawet taka strategie mamy i wykorzystujemy na potege.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

On chyba musi być z lwiątek na tym świecie :D haha
i się nie ujawnia a tak zagaduje :)

grześ ciśnie bo musi proste :D jak będzie miał dużo miast to będzie łatwiej mu zabrać ci wiochy xD
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sparta party

No dla Setha ja napewno jestem za maly : )
 
Odp: Sparta party

Jak chodzi mu o liczbę miast i top1 jest za mały to trzeba być niezłym czarodziejem, żeby to przeskoczyć :)
 
Do góry