Sparta party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22282

Guest
Odp: Sparta party

Ja nie wiem ja sie piddaje nie chcesz pidac to nie twoja sprawa ....sie wstydzi kobiecego nicku...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Atakuje mnie jakis gracz o nazwie iluzjonista i mi pisze ze dlatego bo niepodobają mu sie moje posty na forum:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

haha no to ten senth xD dobre mega dobre haha żenada :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Zgłosiłeś już supportowi, ze atak wysłałem? Bo chyba globala dostanę za atakowanie spamera ;D

darth sid - żenada to ukrywanie się pod dziwnym nickiem, brafo
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Darth - mroczna strona
Sid - kto nie kocha sida :) chcesz patycka ? :) no gdzie jest bobas ? no gdzie :)


Coś w tym jest dzięki :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Ty tomek żenada co nie :D atakować gracza za słowa na FO do czego to dochodzi haha
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Zgodnie z regulaminem mogę atakować każdego gracza na tym serwerze.
gdybym znał nick tej łajzy darth sida, to też bym posłał atak
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Idź po wtyki poczekam na tańce haha :p jak doczekasz czasu no chyba że tam cię rozbiorą a może już się na ciebie szykują :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Pfff mnie już się grepolis znudziło ;) Ty możesz klikać dalej, to może w końcu na top100 na jakimś serwie się wbijesz ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

NOO to jest pokaz siły TOPKA najważniejsza dlatego właśnie ty sojuszem nigdzie nie zajdziesz :) a może zajdziesz jakaś masówka bo 20-stką słabo to widzę a jakoś wybitni to nie są jeden złoci drugi pisze daj trochę złota,bo masz już 2k :D

chociaż 20-sta no to jeszcze nie masówka ciężko pisać o masówce jak graczy ubywa a nikt nie przybywa bo nie chcą a ego rośnie dziwne :D FEDERACJA już wyrobiona w opinii :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Pfff synek, ja już miałem i sojusz top1 i samemu top1 w pkt i w agresorach, obrońcach i tak dalej ;)
Nic mi więcej nie potrzeba, wszystko zdobyłem ;)
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Sparta party

Zdobywca ....łał... wszystko zdobyles to poco grasz?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Pfff synek, ja już miałem i sojusz top1 i samemu top1 w pkt i w agresorach, obrońcach i tak dalej ;)
Nic mi więcej nie potrzeba, wszystko zdobyłem ;)

Brawa :) mogę do ciebie na szkolenie wbić :) ile muszę mieć w portfelu żeby się do ciebie wbić na chatę ? Bo może być tak że szwy popękają i się portfel rozpruje i nici z szkolenia jak kasa się rozwieje gdzieś i będę ją musiał łapać :D

Miłej nocy złotej nocy
 
Do góry