[Naprawiony] Sparta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19924
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19924

Guest
Tak właśnie wygląda Sparta u kilku osób:
x26l5j.jpg


Można otwierać wiadomości, przeglądać raporty, ale mapy nie widać, eventu też nie. Do tego nieaktywne są przyciski forum i czatu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta

Normalna sprawa podczas eventu - ja tu nie widzę nic nadzwyczajnego :eek:
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sparta

Heh...najlepsze jest to, że wszystko działało normalnie, a jak odświeżyłem stronę, to aktualnie tak wygląda świat. A osoby, które od rana nie przeładowywały strony mają wszystko normalnie:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

hehe...dzisiaj piątek 13-ego, może coś w tym jest :p
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Sparta

Nie wiem czy to kwestia piątku 13, tym niemniej technicy starają się już to ogarnąć.


Edit: otrzymaliśmy informacje iz problem został rozwiązany.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta

to może zaprośmy "techników" tutaj do gorącej dyskusji na temat ich pracy :confused:
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sparta

Wszystko się niby ładuje, ale z takimi lagami, że szkoda słów. Od dwóch minut pokazuje mi, że strona się ciągle ładuje:)
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Sparta

Już odpisałem Ci w tickecie, sprawdzałem i u mnie działa w porządku. Nigdy nie zaszkodzi wyczyszczenie plików cookies i pamięci podręcznej przeglądarki.
Co do rozmów z technikami to całkiem niedawno na reddicie była okazja porozmawiania z osobami odpowiedzialnymi w InnoGames za Grepolis.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sparta

Wiem, wiem:) Już jest ok wszystko...choć wkurzyło mnie trochę, że po raz kolejny musiałem czyścić ciastka+temp dzisiaj, no ale jakby nie patrzeć pomogło.


PS: A pisałem też tutaj, bo nie spodziewałem się tak szybkiej odpowiedzi na ticketa ze strony supportu po ostatnich doświadczeniach w tej sprawie, a czas w evencie leciał:)
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Sparta

Każda zmiana w kodzie gry czy to poprzez update czy łatkę jak to było w tym przypadku wprowadza zmiany w odniesieniach przechowywanych w pamięci podręcznej (podobnie jak ze skryptami o których mowa w innym miejscu) i czasami zdarza się iż przeglądarka "głupieje" pliki cookies istotniejsze sa przy problemach z logowaniem i płatnościach.
 

DeletedUser23990

Guest
Odp: Sparta

u mnie jest to samo mam mam dwie misje spełnione i pokazuje, żebym odebrał nagrody a tu nić. Za dużo szyfrów głupieje przeglądarka i gracze.Zróbcie jakiś poradnik - szleja w tej grze co grają już pare lat , nowy gracz nie ma szans pograć dłużej, a nie mówie juz aby mu się udało założyć nowe miasto.J a juz przegrałem 4 razy i nie wiem jak zdobyć potwory mityczne ,lub rzuccac uroki,jak to się bronić przed nimi.
 
Do góry