Spartan Atticus

  • Rozpoczynający wątek czarnulka78
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jesteśmy jednością.
Walczymy i wspomagamy się.
Gramy i rozwijamy się razem.​


Szanujemy zdanie innych ludzi.


Założyciel: nobos
Główny doradca: Lorwen
Dyplomata:
Moderator forum: czarnulka78


Nigdy nie obrażamy innych graczy.
Jesteśmy dumni i honorowi




"Nullum potentius satelittium
quam amici fidelis"

Nie ma potężniejszych obrońców
nad wiernych przyjaciół




Żeby dostać się do naszego sojuszu musisz się czymś wyróżniać spośród swojej okolicy i wcale nie chodzi nam o głupkowaty profil.
Nie interesuje nas ile pkt miałeś na innych światach, ani to, że masz kolegę co jest ho-ho-ho player pr0. Nie interesuje nas też że miałeś wujka w ZOMO i ciotkę w ZOO, za to interesuje nas ... (zainteresowań nie upubliczniamy)
Jeśli ludzie patrzą się na Ciebie jak na głąba, myślenie sprawia Ci ból, nie wiesz co to słownik ortograficzny - nawet do nas nie pisz. Jeśli kochasz wojsko swoje bardziej od kolegów z plemienia to też do nas nie pisz.

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
1/10 Myślałem że ktoś napisał jakiś wierszyk a się okazało że to opis jak zacząłem czytać:)
 

DeletedUser

Guest
Po przeczytaniu takiego opisu sojuszu moje wrażenia są takie, że ten sojusz po prostu sobie jest, i że do 'sobie bycia' tylko został stworzony :p
Urozmaić to chociaż jakimiś pogrubieniami, kolorami czcionki, wyśrodkowaniami i dodaj jakiś obrazek sojuszu.
 

DeletedUser

Guest
Uważam że dobry sojusz to nie pogrubiona czcionka tylko atmosfera w nim dobry sojusz to nie ładne emotki i obrazki tylko wspólne zaangażowanie i zanim ocenicie coś na podstawie obrazków czy ich braku to raczej 5 razy pomyślcie zanim coś napiszecie
 

DeletedUser

Guest
No masz niezaprzeczalnie rację, ale opis sojuszu ma w pewnym sensie zachęcać ludzi do weń wstąpienia. Ów opis raczej tego nie robi ;)
Dodaj to co napisałaś post wyżej do opisu sojuszu i będzie to już lepiej wyglądać.
 

DeletedUser

Guest
Czarnulka, pozwól że się wtrącę... Zmieńcie to!!
Zróbcie prezentacje z pazurem, jak np profil sojuszu...
 

DeletedUser

Guest
Uważam że dobry sojusz to nie pogrubiona czcionka tylko atmosfera w nim dobry sojusz to nie ładne emotki i obrazki tylko wspólne zaangażowanie i zanim ocenicie coś na podstawie obrazków czy ich braku to raczej 5 razy pomyślcie zanim coś napiszecie

Zgadzam się z Tobą, ale tu nie oceniamy sojuszu tylko prezentację. Więc jeżeli masz robić taką prezentację to raczej Ty się zastanów 5 razy zanim ją zrobisz w takiej formie. Niektóre sojusze są mierne, ale zrobiły dobre prezentacje inne np. takie w jakim jestem ja, prezentacji nie zrobią bo nie chcą nikogo zapraszać. Jeszcze inne są rewelacyjnymi sojuszami i zrobiły rewelacyjne prezentacje. A my tu oceniamy właśnie prezentacje. Tutaj nie ma co oceniać ale dam 1/10 za dobre chęci.
 

DeletedUser

Guest
No i proszę, od razu lepiej. Powiększ tylko troszkę logo i zmień kolor czcionki z nick'ami założyciela itd. Teraz 8,5/10. Jak poprawisz kolor czcionki to będzie 9/10.
 
Status
Zamknięty.
Do góry