1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sposób i czas zakończenia świata Achilles

Dyskusja w 'Achilles' rozpoczęta przez użytkownika javo, 5. Kwi 2018.

1. javo

javo

Po rozmowie z jednym z członków supportu polecono mi założenie tematu w dziale propozycje w celu dodatkowego wyrażenia własnej opinii na temat sytuacji związanej z Achillesem, jednak po przeczytaniu jednego z punktów regulaminu odnoszącego się do specyfiki zakładanych tam tematów, stwierdziłem, że tutaj będzie lepiej ją wyrazić. Polecono mi to prawdopodobnie dlatego, żeby każdy mógł się wypowiedzieć w temacie, chociaż nie każdy śledzi forum, tym bardziej, że to nie jest nowy świat.
    W zasadzie najprościej będzie wkleić treść konwersacji, bo po co mam pisać trzeci raz to samo (temat poruszyłem także na forum sojuszu).

forum grepo1.jpg forum grepo2.jpg
    forum grepo3.jpg forum grepo4.jpg
    forum grepo5.jpg forum grepo6a.jpg

2. Zefir123

Zefir123

Serio [​IMG]
    Słuchaj szaraki ? Dla 6scio osobowego sojuszu to zrobisz?!
    Nie masz na imię wszyscy, a na nazwisko każdy.
    Zrób coś innego :
    Odnajdź gracza blady1000, wyłącz alarm i loguj się raz na 3 dni.
    Tylko pakt rozwiąż, bo on odróżnia kolory

3. javo

javo

To ja też zapytam, serio? Chcesz tu wylewać żale na temat bladego? Nie ma to jak wypowiedź w temacie... mogłeś jeszcze dodać, że wczoraj miałeś zupę na obiad. Ty nie musiałeś go szukać daleko, a szaraki po Tobie pokazywały się kilka razy ale mniejsza o to.
    Tak, jest to mały sojusz i co z tego? Są to gracze, których szanuję, gram z nimi nie od dziś i nie chcę robić im problemu. Wszystko w temacie.

4. MAR25

MAR25

Myślę ze wystarczyłoby zamknąć rekrutację na tym świecie .

Do góry