Sprawa techniczna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6558
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6558

Guest
Na ECIE, przy funkcji ZARZĄDCA, na PODGLĄDZIE w zakładce WOJSKA brak paska przewijania. Manipulacja kółkiem w myszce działa ale to wyglądu nie ma. Proponuję dodać pasek przewijania.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Nie było tego paska zawsze? Czy tylko na tym jednym świecie i czy na innej przeglądarce tez to występuje?
 

DeletedUser77

Guest
Jakiej używasz przeglądarki? Sprawdź czy na innej masz ten sam problem, dodatkowo załącz najlepiej screena abyśmy zobaczyli dokładnie o co chodzi.
 

DeletedUser

Guest
U mnie znowu dziwny problem z ikonką ataków;/
Tzn. dzisiaj miałem atak od jednego gracza, a nie miałem żadnej ikonki, że takowy nadchodzi, gdybym nie zrobił przeglądu wiosek, to mile by mnie kolega zaskoczył i zachodziłbym w głowę jak to możliwe:p
Kiedyś niedawno miałem także kilka razy taki przypadek, że ikonka była znowu za długo na ekranie.
Tzn. jak skończyły się wszystkie ataki nadal ikonka wskazywała, że jakieś nadchodzą. Szukałem więc kilka razy po wszystkich miastach gdzie. Ale nigdzie nie znalazłem:p
Prosiłbym o komentarz w tej sprawie:)
Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
U mnie znowu dziwny problem z ikonką ataków;/
Tzn. dzisiaj miałem atak od jednego gracza, a nie miałem żadnej ikonki, że takowy nadchodzi, gdybym nie zrobił przeglądu wiosek, to mile by mnie kolega zaskoczył i zachodziłbym w głowę jak to możliwe:p
Kiedyś niedawno miałem także kilka razy taki przypadek, że ikonka była znowu za długo na ekranie.
Tzn. jak skończyły się wszystkie ataki nadal ikonka wskazywała, że jakieś nadchodzą. Szukałem więc kilka razy po wszystkich miastach gdzie. Ale nigdzie nie znalazłem:p
Prosiłbym o komentarz w tej sprawie:)
Pozdrawiam


A masz może utworzone grupy ? Bo jak tak to mogłeś być w jednej z nich dlatego nie mogłeś znaleźć ataku.
 

DeletedUser

Guest
A masz może utworzone grupy ? Bo jak tak to mogłeś być w jednej z nich dlatego nie mogłeś znaleźć ataku.

To nie jest kwestia grup, mi się taka sytuacja zdarza dość regularnie. W zeszłym tygodniu oddawałem wioskę koleżance z sojuszu i nie widziałem Jej ataku z podburzaniem, a szedł dobrych kilka godzin.

Czasem pomaga czyszczenie ciasteczek, czasem reset kompa, czasem nic - po jakimś okresie gry samo się naprawia.

Inny częsty bug to błąd wewnętrzny przy "przelatywaniu" jaskiń we wszystkich wioskach po kolei (bez podglądu jaskiń w zarządcy) - pomaga wyjście do podglądu miasta i wejście do jaskini z powrotem.
 
Do góry