Sprostowanie Legion Ateński

  • Rozpoczynający wątek Kaliszaneczka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Dowiedziałam się niestety o przykrej dla graczy Legionu Ateńskiego sprawie. Ponieważ gracz Janga nie raczył odpisać na moje pw pisze o sprawie tutaj.
Nazwa naszego sojuszu i jego profil zostały użyte na tym świecie przez graczy nie mających absolutnie nic z nami wspólnego. Gracze Ci zamiast wypracować własną opinię grają na cudzej, w dodatku dość marnie (nie wyobrażam sobie tego, żeby prawdziwy Legion miał mieć 6 ponów). Nasze motto oraz oda do wroga były napisane przez naszych graczy tylko i wyłącznie na nasz użytek i zostały skradzione.
Chcę, żeby wszyscy wiedzieli, ze ta podróba nie ma absolutnie nic wspólnego z prawdziwym Legionem Ateńskim. Legion to był rok naszej gry i nikt teraz nie ma prawa psuć nam tak ciężko wypracowanej opinii.

Pozdrawiam wszystkich uczciwych graczy i życzę miłej gry Kali.
 

DeletedUser

Guest
Mysle , ze ten post jest naprawdę zbedny
kto poznał na któryms ze swiatów PRAWDZIWY Legion Ateński nie wiązał tego tu (na Rho) z wami. Mozesz mi wierzyc - -miałem przyjemnośc walczyc z wami tylko na jednym swiecie i poznałem w miare wasze postepowanie . Dlatego mi nawet przez myśl nie przeszło połaczyc TEN LA z pozostałymi z innych światów.

Pozdro dla rywalów
 

DeletedUser946

Guest
szkoda że tak daleko ode mnie są, bym im wymierzył sprawiedliwość :D
 

DeletedUser

Guest
wystarczyło napisac do "zainteresowanych"

nazwa została zmieniona
 
Do góry