Stare Bractwo Stali

  • Rozpoczynający wątek Pl-Gimli
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser7800

Guest
Podobno SBS wycofuje się z morza 46 kiedy to nastąpi?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
nie wycofujemy się < moim zdaniem to złe słowo >, po prostu nasza obecność tam jest spadkiem po fuzji z FATE ale nie będziemy przeprowadzać tam rekrutacji, niedługo cześć graczy z tych terenów opuści nasze szeregi.
Po prostu teraz czekamy na sygnał od BP bo tam planujemy ich przenieść, moim zdaniem będzie im tam lepiej.
Zaznaczam, że te transfery będą miały charakter dobrowolny kto będzie chciał to przejdzie, pozostali powinni w miarę możliwości zacząć sie przenosić bliżej naszych rdzennych terenów.

Wiem jedno rozrzucenie sojuszu nawet takiego który ma dobre układy to błąd dlatego bede sie starał bardziej scalić geopolitycznie sojusz.

Obecnie Angel atakuje nas na m67 oraz po raz kolejny bedzie sie toczyć batalia o gracza wiki87 moze oficjalnej wojny nie ma le Angel coś urosły łapki skoro pozwala sobie na kolejne walki po za wielką wojna ;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
A wiec witam :)
O to ja wiki ,o ktora toczy sie batalia ...hmm moglabym nawet rzec ze czuje sie jak ta slynna Helena ..tylko ze mnie niestety nikt nie porwal...
Ale nie odbiegajac od tematu, to rowniez uwazam ze za duza czasu maja co po niektorzy ze rzucaja sie no bogu ducha winna dyplomatke ....:p

A jakby sie ktoregos z nich ( agresorow) zapytac to on sam na mnie najezdza yhh a to w takim razie mi sie mieni w oczach ze widze ich trzech :) co nie ukrywam lekko mi schlebia.... zważywszy na to ze me miasto-cel liczy tylko 6k....w taki sposob wyglada ta batalia ...chlopaki nie pozwalaja mi sie nudzic oj nie...ciagle widze ze cos tam w atakach przybywa...

Narazie to tyle bo liczy sie nie poczatek a koniec tak to sie chyba mowi :p ...wiec poczekam a pozniej sie zlgosze ....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
no i gratulować panom z angel ataków przebili sie ostatnim i jest okupacja ;]
a o to kilka raportów :
fotkaj.png

raportyy.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7800

Guest
Czy to prawda, że macie PON,a z HEGEMONIUM? :confused:

---------------------------------------------------------------------

Sam sobie odpowiem tak, ale jak do tego doszło?:):):)

Posty połączone. Warn przyznany //Danielo381
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
tak mamy pon, nawet sojusz z Hegemonium.

Ale w ogólnej polityce nadal jesteśmy neutralni, z ZE jeszcze nie mamy żadnych układów a nawet ostatnio z angel rozmowy prowadzimy to juz zasługa RP przede wszystkim i walusia.
a co z nich wyniknie ? na razie nie formalny pon, wszystko zalezy od dalszych rozmów z malartem.


@ EDIT 3.02.2011

kolejna ofensywa rp padła jak ktos che raporty to zapraszam na pw na grze ;]
tutaj nie chce mi sie ich dawac bo sporo jest ale widac ze skonczyl sie okres niedoceniania... teraz jest 100% mordobicie ;]

@ EDIT 5.02.2011
no i niestety na tym sie chyba zakończy nasze czyste konto trwa jedna z okupacji rp ;]
raczej jej nie rozbijemy ;]


EDIT szanując prace moda sam edytuje dalej posta ;

9.02.2011

Gratuluje RP składnej akcji na gracza Ferjo gracz zakończył gre natychmiast i nawet nic nie wspomniał o atakach,
widac, że kolejne akcje ruszyły na gracza budoka przy odrobinie szczęścia powinniśmy go wybronić.
na reszcie północnego frontu cisza

9.02.2011
ataki na gracza budoka zostały odparte.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
A co tam u SBS słychać
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
A dziekować dziekować...wszystko w porzadku...
nie narzekamy ...zyjemy...bijemy...bronimy...zawiazujemy pakty...rozwiazujemy pakty...
jednym dzialamy na nerwy...innym wrecz przeciwnie...

Cos konkretnego Cie nurtuje??
 
Status
Zamknięty.
Do góry