[Ulepszenie] Start światów.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29266
  • Data rozpoczęcia

jESTEŚ ZA?

  • Tak

    Głosy: 3 60,0%
  • Nie

    Głosy: 2 40,0%

  • W sumie głosujących
    5
Status
Zamknięty.

DeletedUser29266

Guest
Zawsze każdy nowy świat zaczyna się na 44/45/55/54. A jeśli np rozgrywka była rozpoczęta w innym miejscu np 11/12/22/21. Brak możliwości jednej bądź dwóch kierunków swobodnej kolonizacji, będzie wymuszało większą walkę o możliwość zdobywania nowego terenu do rozwoju przez sojusze.
 

DeletedUser19924

Guest
Dodaj ankietę, bo bez tego nie ma jak się ustosunkować jednoznacznie do tej propozycji...a co do niej, to ja jestem na nie. Może rzeczywiście sprawi to, że będzie wiele ciekawszych konfrontacji, ale z drugiej strony nie można ludziom aż tak ograniczać gry. Ludzie zaczynający na początku świata będą w znacznie gorszym położeniu niż Ci, którzy zaczną tydzień, bądź dwa później...
 
albo puszczać światy z mniejszymi mapkami - byłoby ciaśniej i wtedy byłaby rzeź
jak ktoś ma ochote to niech zrobi propozycje by ukrócić mapke do czterech mórz (wielu by z chęcią nagrało na takim) :D
 

DeletedUser11944

Guest
albo puszczać światy z mniejszymi mapkami - byłoby ciaśniej i wtedy byłaby rzeź
jak ktoś ma ochote to niech zrobi propozycje by ukrócić mapke do czterech mórz (wielu by z chęcią nagrało na takim) :D
ja bym tego chcial, a jesli problemem by byla mniejsza liczba graczy na takim serwerze to moze daloby sie sprobowac wcisnac w te cztery morza wiecej wysp z wioskami rolniczymi w miejsce "skalek"
 

DeletedUser29238

Guest
Dziękujemy za chęć ulepszenia gry. Propozycja przeszła wstępną weryfikację i została przesłana do dalszego rozpatrzenia. Ewentualne zastosowanie widzimy w grze z Erą Cudów, nie z Dominacją.
 
Status
Zamknięty.
Do góry