Stary podgląd miasta

Zgadzasz się?

  • Tak

    Głosy: 33 86,8%
  • Nie

    Głosy: 3 7,9%
  • Obojetnie

    Głosy: 2 5,3%

  • W sumie głosujących
    38
Status
Zamknięty.
Witam,
dzisiaj nastąpiła kolejna już aktualizacja .
Jak ją oceniam ja i 99% graczy wie każdy i tego nie trzeba pisać 2 razy;/
Jej skutków nie da się odwrócić (niestety) , ale można przywrócić "stary " wygląd podglądu miasta , bo ja osobiście nie chcę by mi się wyświetlało na każdym kroku "za złoto" i wolę taki wygląd podglądu miasta jak był wczoraj , przedwczoraj czy nawet dzisiaj rano. Czyli opcja do wyboru w ustawieniach wolisz:
"stary podgląd - bez możliwości budowy za złot"
cz
"nowy - z tą mozliwością"
Oczywiście jak ktoś dorwie 50 złota w jakimś evencie to będzie mógł sobie na chwilę zmienić.
Chyba wiadomo o co chodzi .
To pikuś w porównaniu z tym jakie krzywdy wyrządził pomysł budowy za 25% mniej surowców , ale wizualnie chcociaż będziemy się czuli tak jak "dawniej "...

Pozdrawiam .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Stary podgląd miasta

Brakowało tej propozycji.Nie mogę się doczekać,gdy admini to zaakceptuję.Mam złoto niewykorzystane,np zbieram na kapitana,zachwiała mi się myszka=-50 złota.
Zdecydowanie na TAK tej propozycji.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Stary podgląd miasta

Zdecydowanie na tak.

Niedługo będziemy nawet płacili za logowanie się do gry a potem nawet za wpisanie "Grepolis" w google...
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Stary podgląd miasta

Przypominam, że ankieta w propozycji nie powinna się kończyć. Czyli w wartości trwania sondy musimy wpisać "0". Dokonałem odpowiedniej zmiany, jednak w przyszłości proszę o tym pamiętać.

Pokasowałem offtopic, następnym razem polecą kartki. Proszę pisać na temat propozycji.

Pozdrawiam,
Red Slayer
 

DeletedUser

Guest
Odp: Stary podgląd miasta

Ten nowy podgląd miasta jest tragiczny, oczywiście jestem na tak.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Stary podgląd miasta

W ogóle te ostatnie zmiany z przyśpieszeniem budowy i zmniejszaniem kosztów to jest jakieś nieporozumienie, za jakiś czas inno-games straci wszystkich graczy np:
najpierw wykruszą się Ci co nie chcą płacić, a potem tamci z nudów bo nie będą mieć kogo farmić i podbijać.
JESTEM ZA
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Stary podgląd miasta

Propozycja odrzucona z powodu braku możliwości wprowadzenia takich zmian do obecnej sytuacji w grze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry