Starzy Emeryci

  • Rozpoczynający wątek DarthSid
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
1q1p.png
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Starzy Emeryci

9.5/10, mogłoby być trochę więcej informacji ale poza tym prezentacja jest ciekawa i orginalna.
 
Odp: Starzy Emeryci

Świetne :cool:
Na luzie bez zbędnych informacji o tym "jak to ktoś jest dobry i co lubi".
Forma przekazu najważniejszych informacji zawarta jest na dwóch obrazkach i to na wielki plus.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Starzy Emeryci

Świetnie bardzo mi się podoba ta prezentacja inna niż wszystkie :) 10/10
 

DeletedUser

Guest
Odp: Starzy Emeryci

Ale mi się za bardzo nie chciało robić prezentacji :D tak bardzo mnie bolał ząb i to akurat w weekend :p
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Starzy Emeryci

sam pomysł prezentacji sojuszu na forum mi się nie podoba ale to moje osobiste zdanie. Ale ta prezentacja jest naprawdę fajna.
Ciekawa nazwa, bardzo fajne obrazki przedstawiające najważniejsze sprawy. Brawo za pomysł
 

DeletedUser

Guest
Odp: Starzy Emeryci

Wreszcie jakaś świetna i oryginalna prezentacja należy się 10+/10 :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Starzy Emeryci

Moze i praca zasluguje na medal, ale daje . . . . . . . . . . . . . . . 2/10 - brak historii (to tylko komiks), brak informacji na temat progu punktowego. Prowadzicie dyplomacje tez?
 
Odp: Starzy Emeryci

Moze i praca zasluguje na medal, ale daje . . . . . . . . . . . . . . . 2/10 - brak historii (to tylko komiks), brak informacji na temat progu punktowego. Prowadzicie dyplomacje tez?

A umiesz czytać te obrazki?
Po co próg punktowy gdy nie ma rekrutacji.
Dyplomacji również.
Jaka historia?
Sojusz istnieje 3 dni...
 

DeletedUser8346

Guest
Odp: Starzy Emeryci

Moim zdaniem jedna z najlepszych prezentacji jakie do tej pory mogłem zobaczyć w takim dziale ;)
Gratuluję pomysłowości i oryginalności .
10 dla Ciebie ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Starzy Emeryci

A umiesz czytać te obrazki?
Po co próg punktowy gdy nie ma rekrutacji.
Dyplomacji również.
Jaka historia?
Sojusz istnieje 3 dni...

Panowie bez spiny :D jeśli komuś się nie podoba to trudno a jeśli ktoś źle dogląda to ma na to dużo czasu żeby wszystko dojrzeć :p
 
Do góry