[Wyjaśnione] Statek kolonizacyjny za free?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15616
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15616

Guest
Witam zrekrutowałem kolge do gry w grepolis, zagrał jeden dzień i dostał za darmo kolona,
W jaki sposób można go otrzymać ? Bo on sam nie wie jak to się stało jego miasto ma 1300 pkt ;D
 

DeletedUser19924

Guest
Dostał kolona?! A może ktoś sobie u niego schował? Albo jak to jest stary system podboju, to ktoś chce podbić jego miasto?
 

DeletedUser15616

Guest
Normalnie dostał.. myślałem że to nagroda dnia ale nie ma takiej nagrody... zrobił już 2 miasto mając 1300 pkt
 

dorocia

Zespół Grepolis
1. Właściciel konta, którego sprawa dotyczy (w tym wypadku zaproszony kolega) może napisać do supportu z prośbą o sprawdzenie, co takiego się stało, że...
2. Bez względu na ustalenia support nie udzieli graczowi niebędącemu właścicielem konta, którego sprawa dotyczy, żadnych informacji. Innymi słowy i tak się Pan od nas nie dowie, jak gracz to zrobił...
 

DeletedUser15616

Guest
No nic napisałem tutaj bo nie grałem 3 lata i myślałem że można coś takiego dostać po np. Wykonaniu misji
 

DeletedUser5

Guest
Tak jak napisała Dorocia, nie możemy udzielić informacji na temat konta innego gracza. Jeśli chciałby się on dowiedzieć z jakiego powodu dostał statek kolonizacyjny, to prosimy o napisanie zgłoszenia do obsługi, będziemy wtedy mogli sprawdzić jego konto i podać mu szczegółowe informacje.

Odpowiadając na pytanie czy w ogóle można dostać statek kolonizacyjny za darmo - tak, niedawno dostępna była okazja dla nowych graczy, którzy dopiero co rozpoczęli grę. Jeśli mieli tylko jedno miasto, a ich kolon zginął w ataku, mogli otrzymać darmowy statek kolonizacyjny, żeby ponownie spróbować przejąć miasto. Wystąpił jednak błąd z warunkami otrzymania statku, dlatego oferta została dość szybko zakończona.
 

DeletedUser19924

Guest
Hehe...oferta zakończona a kolony spadają z nieba
smiley_emoticons_grepolove.gif
 

DeletedUser22713

Guest
Tak jak napisała Dorocia, nie możemy udzielić informacji na temat konta innego gracza. Jeśli chciałby się on dowiedzieć z jakiego powodu dostał statek kolonizacyjny, to prosimy o napisanie zgłoszenia do obsługi, będziemy wtedy mogli sprawdzić jego konto i podać mu szczegółowe informacje.

Odpowiadając na pytanie czy w ogóle można dostać statek kolonizacyjny za darmo - tak, niedawno dostępna była okazja dla nowych graczy, którzy dopiero co rozpoczęli grę. Jeśli mieli tylko jedno miasto, a ich kolon zginął w ataku, mogli otrzymać darmowy statek kolonizacyjny, żeby ponownie spróbować przejąć miasto. Wystąpił jednak błąd z warunkami otrzymania statku, dlatego oferta została dość szybko zakończona.
Skoro gracz dopiero zaczyna to nie mógł jego kolon zginąć w ataku, co za tym idzie nie mógł dostać darmowego, jeśli błąd dotyczy tej oferty
Więc ta nagroda to jeszcze bardziej z nieba :)
 

DeletedUser5

Guest
lech poznan3, musiałabym to sprawdzić na koncie tego konkretnego gracza, ale z powodu błędu, o którym wspomniałam, byłoby to możliwe.
 

DeletedUser13185

Guest
Właśnie mi też grepo dało to ale to niby było na przyszłość
 
Do góry