[Dyskusja] Statki - pytania i komentarze

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Ekwipunek powiększony :) Pojawia się tylko wtedy, gdy masz w nim przynajmniej jeden bonus:

Powi%C4%99kszony_ekwipunek.png


Bonusy trafiają tam bardzo rzadko, głównie jako nagrody w konkursach, czasami jako rekompensata do błędów oraz w niektórych wydarzeniach. Przykładowo, podczas eventu Perski Podbój gracze mogli zdobyć kilkadziesiąt bonusów na raz - nie dałoby rady ich pomieścić w zwykłym ekwipunku, bo jest tam zbyt mało miejsc, dlatego zostały umieszczone w powiększonym.
 

DeletedUser25675

Guest
ok dzięki za info a jeszcze pytanko xd gdzie ten ekwipunek dodatkowy czy co
Tam gdzie zwykły, jak będziesz miała coś dodatkowego to się pojawi oddzielony kreską od podstawowego

o masz już grafikę od kogoś
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Postaramy się ogłosić wyniki jak najszybciej :) Możecie zauważyć, że co przez pewien czas na forum może być zmieniona liczba postów na stronę, z 20 na 100. Spowodowane jest to sprawdzaniem rozwiązań - korzystamy z wyszukiwarki w przeglądarce, żeby znaleźć posty, które posiadają odpowiednie współrzędne, a mając do przejrzenia 6 stron zamiast 29 jesteśmy w stanie to zrobić znacznie szybciej i trudniej jest o pomyłki. Niestety nie da się tego ustawić w XenForo dla konkretnego użytkownika, mam nadzieję, że nie będzie to dla was uciążliwe.
 

DeletedUser22102

Guest
Postaramy się ogłosić wyniki jak najszybciej :)

mam rozumieć, że teraz ustawienie statków będzie dostosowane do pól jakie zaznaczali gracze, aby przyznać im jak najmniej nagród? nie powinno to być przygotowane przed konkursem? :eek:
 

DeletedUser5

Guest
Kot Felix, nie wiem skąd wyciągnąłeś taki wniosek ;) Jeśli obserwujesz czasem konkursy, to możesz zauważyć odwrotny trend, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości idziemy graczom na rękę i bywa tak, że dajemy więcej nagród niż to było przewidziane :D Wrzuciłam planszę z rozwiązaniem tutaj, możecie przejrzeć ile statków udało wam się zatopić. Nagrody będziemy rozdawać dopiero po zakończeniu sprawdzania wszystkich graczy.
 

DeletedUser25006

Guest
Ekwipunek dodatkowy jest w normalnym ekwipunku, tylko ze na samym dole pod slotami ;p
 

DeletedUser28446

Guest
A jeżeli ktoś np wygra tiremy to ile ich dostanie ?.?
 

DeletedUser5

Guest
Andre0q, jeżeli ktoś ustrzelił daną jednostkę, to nie wygrywa tej jednostki, tylko nagrodę, która jest do niej przypisana - lista jest w regulaminie :) Za triremę dostaniesz boską ekspansję lądową, daje ona +300 mieszkańców do miasta.
 

DeletedUser15910

Guest
Boże, to moje szczęście w konkursach jest nieziemskie, w rozsypance brakło nie wiele a tutaj to już w ogóle
triremę z dwóch stron ominąłem
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_wallbash.gif
 

DeletedUser26207

Guest
A jesli podalem dwa swiaty
Dellos lub Myonia
To jestem zdyskwalifikowany?

I kiedy bede wiedział ze administratozy zakonczyli konkurs i rozdali juz nagrody?
 

DeletedUser26207

Guest
I gdzie jest podane rozwiązanie zebym mógł porównac z moimi odpowiedziami?
 

DeletedUser18203

Guest
Kot Felix, nie wiem skąd wyciągnąłeś taki wniosek ;) Jeśli obserwujesz czasem konkursy, to możesz zauważyć odwrotny trend, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości idziemy graczom na rękę i bywa tak, że dajemy więcej nagród niż to było przewidziane :D Wrzuciłam planszę z rozwiązaniem tutaj, możecie przejrzeć ile statków udało wam się zatopić. Nagrody będziemy rozdawać dopiero po zakończeniu sprawdzania wszystkich graczy.

W tym poście masz rozwiązanie.
 

DeletedUser19924

Guest
A jesli podalem dwa swiaty
Dellos lub Myonia
To jestem zdyskwalifikowany?

I kiedy bede wiedział ze administratozy zakonczyli konkurs i rozdali juz nagrody?

Według regulaminu odpowiedź powinna wyglądać tak:
4. Rozwiązania należy zamieścić w tym temacie. Aby usprawnić sprawdzanie oraz przyznawanie nagród, prosimy, aby odpowiedzi były przesyłane według następującego schematu:

Współrzędne
Nick z gry / Nazwa świata

(Złoto zostanie dopisane do podanej nazwy gracza i będzie mogło zostać wykorzystane na dowolnym świecie. Bonusy pojawią się w powiększonym ekwipunku na wybranym świecie)

Przykładowa odpowiedź:

A6-C2-D7-F5-G9-H2-H10-J6-F4-G1
Shannqa / Nikaia
5. Odpowiedzi, które nie są zgodne ze schematem, czyli te, które nie zawierają dokładnie 10 współrzędnych, nicka gracza lub świata, nie będą brane pod uwagę podczas sprawdzania rozwiązań.

Czyli prawdopodobnie możesz się pożegnać z nagrodą. Tak trudno doczytać regulamin i napisać odpowiedź zgodnie z wymaganiami?

PS: Chyba, że jakiś kolorowy pozwoli Ci wybrać świat, na który dostaniesz nagrodę...ale jak dla mnie, nie powinien.
 

DeletedUser

Guest
Hej chciałabym wyjaśnić pewną rzecz podałam dwa prawidłowe rozwiązania w dziesięciu a nie ma mnie na liście zwycięzców. Z tego co patrzyłam podałam odpowiedź zgodnie ze wzorem.
 
Do góry