[Dyskusja] Statki - pytania i komentarze

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19924

Guest
A tak trudno zastosować się do wytycznych:
Przy tylu uczestnikach mogą się zdarzyć jakieś pomyłki, jeśli któryś z graczy zauważy, że coś zostało u niego źle sprawdzone i na liście ma mniej nagród niż powinien mieć lub na liście ma poprawne nagrody, ale ich nie dostał, to też proszę o kontakt w PW do Shannqa , poprawimy.
 

DeletedUser28639

Guest
Witam. Trafiłem w łódź transportową i jeszcze nie otrzymałem bonusu. Wiadomo kiedy dostaniemy je?
 

DeletedUser5

Guest
Wczoraj wszyscy gracze dostali złoto, dzisiaj rozdaję bonusy. Wyszło mi 12 stron w programie tekstowym, na jedną schodzi ok. 30-40 minut, w zależności czy gracze mają pojedyncze bonusy czy te, które muszą zostać rozdzielone na 8 oddzielnych (wzrostu produkcji surowców i łask). Chciałabym przyznać wam dzisiaj wszystkie nagrody, ale zobaczymy czy fizycznie dam radę czy odpadną mi ręce i oczy :D Idę od góry zgodnie z listą, na razie załatwieni są gracze do Elvelrion, a zaraz będę kontynuować.

Osoby, u których wystąpiły jakieś problemy (nie ma ich na liście/mają niepoprawne nagrody/nie podali nicka lub świata), tak jak wspomnieliśmy, proszę o kontakt w prywatnej wiadomości. Bez obaw, na pewno dostaniecie swoje nagrody, ale zajmę się tym po rozdaniu nagród graczom, u których wszystkie dane są poprawne, żeby nie pomieszać.
 

DeletedUser28173

Guest
tzn wczoraj dostali juz wszyscy gracze którzy trafili złotko obojetnie jaki wpisali świat czy idzie to według alfabetycznie po światach /
 

DeletedUser5

Guest
Jerzyh, tak, złoto dostał już każdy uczestnik, który je wygrał. Bonusy rozdaję po kolei wg listy zwycięzców, która nie jest alfabetyczna :)
 

DeletedUser28173

Guest
Gdzie mam złożyc wniosek o braku wygranej do ciebie na priv?
 

DeletedUser5

Guest
Z jakiegoś powodu nie ma cię na liście, możliwe, że to dlatego, że współrzędne podałeś w innym formacie (z myślnikami pomiędzy literą a cyfrą), więc przeglądarka nie wykryła twoich strzałów podczas sprawdzania odpowiedzi. Dostałam już od ciebie wiadomość, zajmę się twoimi nagrodami, gdy skończę graczy z listy :)
 

DeletedUser28469

Guest
Mam pytanie czemu nie pisze coś że np. otrzymałeś złoto z konkursu tylko otzrymałeś złoto
 

DeletedUser27344

Guest
Aa nie kicha ,a wiecie kiedy może być najwcześniej inny konkurs????
 
Do góry