[Nowość] Status członków sojuszu

Czy jesteś za wprowadzeniem statusu dla członków sojuszu?

  • Tak

    Głosy: 13 34,2%
  • Nie

    Głosy: 22 57,9%
  • Obojętne

    Głosy: 3 7,9%

  • W sumie głosujących
    38

DeletedUser

Guest
Witam chciałbym zaproponować wprowadzenie do gry podglądu statusu gracza, który umożliwi sprawdzenie czy członek sojuszu jest w danej chwili online.

(Edit)

Do podglądu statusu członków sojuszu będą potrzebne uprawnienia nadane przez założyciela.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26668

Guest
Odp: Status członków sojuszu

Świetny pomysł ! ułatwi to komunikacje i ewentualne wołanie o pomoc :D
 

DeletedUser24372

Guest
Odp: Status członków sojuszu

Na nie , przecież to chory pomysł
smiley_emoticons_irre.gif
. Przeciwnik wsadzi kręta do sojuszu i zaraz będzie wiedział na kogo lecieć a na kogo nie
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser26668

Guest
Odp: Status członków sojuszu

Zanim wyśle info do sojuszu. Zanim ktoś to odczyta to dany gracz,10 razy zdarzy się zalogować :D
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Status członków sojuszu

Dodaj proszę opcję "Obojętnie".
Co do propozycji to kojarzę już kilka podobnych w przeszłości, odpadały właśnie z powodu szpiega i że ktoś może sobie nie życzyć żeby było widać jego status. Jak dla mnie to każdy Gracz dobrowolnie wstępuje do sojuszu czyli godził by się na to, że sojusznicy widzieliby jego status. Dodał bym jednak opcję aby było to oddzielne uprawnienie tak jak np. funkcja wiadomości masowych czy moderatora forum sojuszu... Dawało by się tą opcję wtedy tylko zaufanym Graczom lub jak by tam sojusz sobie ustalił.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Status członków sojuszu

(Poprawka)
Do zobaczenia statusu członków sojuszu będą potrzebne uprawnienia nadane przez założyciela.
Myślę, że to przekona osoby nie popierające ten pomysł.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Status członków sojuszu

Czasem w tej grze osoba, która wydaje się być zaufana okazuje się kretem z innego sojuszu, więc taka propozycja jedynie jeszcze bardziej zachęciłaby do wkręcania szpiegów. Głos niestety na nie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Status członków sojuszu

Można by takie coś wprowadzić o ile jedynie Założyciel oraz Lider mogliby widzieć czy gracz jest obecnie online ;) Inaczej Wróg wsadzi kreta do sojuszu i wie kiedy atakować :)
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Status członków sojuszu

Nie, gra nie powinna wchodzić w prywatność graczy. Zamiast tego dodałbym specjalne oznaczenie gracza, który nie zalogował się od 24h (np. kolor żółty), bo obecnie jest tylko 48h (pomarańczowy) i 168h (czerwony).
 

DeletedUser19286

Guest
Odp: Status członków sojuszu

Jak dla mnie, obecna opcja jest wystarczająca. Jestem na nie.
 

DeletedUser23718

Guest
Odp: Status członków sojuszu

stanowcze NIE. roznego typu dodatki pozwalaja nam okreslic czy dany gracz jest na grze...
zreszta mozna i bez tego to sprawdzic...
 
Odp: Status członków sojuszu

było już kilka podobnych propozycji i zawsze odpadały, nie jest istotne czy takie info miał by mieć tylko lider, założyciel czy cały sojusz bo część graczy nie chce by ktokolwiek wiedział kiedy są a kiedy ich nie ma
jestem na nie
 

DeletedUser26405

Guest
Odp: Status członków sojuszu

A ja jestem na tak. Co do szpiegów i informowania kto jest offline, to jest apka... Zresztą byłoby to oddzielne uprawnienie, wiec możnaby to bardzo mocno ograniczać np. tylko do rady sojuszu. To bardzo mocno ogranicza możliwość informowania wroga o nieaktywności.
 

DeletedUser5

Guest
Odrzucam propozycję na podstawie opinii większości graczy.
 
Do góry