[Omawiane] Statystyki sojuszu - strona?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24560
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24560

Guest
Witam,
Poszukuję strony gdzie mogę porównać statystyki wszystkich graczy sojuszu, ich wkład w punkty, punkty walki, i ewoluowanie, coś jak grepolistoolbox, ale działające na Polskich serwerach.
Jest coś takiego?
 

DeletedUser24560

Guest
Odp: Statystyki sojuszu - strona?

Te akurat znam.
Szukam strony na której tych statystyk jest nieco więcej
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Statystyki sojuszu - strona?

A jakie inne statystyki chcesz mieć?
 

DeletedUser24560

Guest
Odp: Statystyki sojuszu - strona?

Generalnie nie chodzi mi o to aby było ich więcej, przyjrzałem się i to mi wystarczy.

Chciałbym jednak, aby aktualizowały się samoistnie, z dnia na dzień.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Statystyki sojuszu - strona?

W GRCRT statystyki aktualizują się bodajże co godzinę, na Grepostats chyba nie tak często...zawsze możesz napisać w temacie ze skryptem zapytanie, a Potusek lub Anpu Ci odpowiedzą jak to dokładnie wygląda z aktualizacją statystyk u nich.
 

DeletedUser24560

Guest
Odp: Statystyki sojuszu - strona?

Tak, wiem.

Jednak wątpię czy aktualizują się one automatycznie w temacie na forum sojuszu? Tak jak jest to w przypadku grepolistoolbox.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Statystyki sojuszu - strona?

Statystyki się nie aktualizują na forum...są one tak de facto na stronie skryptu i nie wrzucisz ich na forum. Do przeglądania wszystko na zewnętrznej stronie.

A Ty piszesz o GrepoToolsBox, a nie grepolistoolbox z tego co się orientuję...a i tak jest to dostępne chyba tylko dla francuskich światów, czy może się mylę?
 

DeletedUser24560

Guest
Odp: Statystyki sojuszu - strona?

Tak, jest to dostępne dla francuskich światów - dlatego pytam o coś podobnego, samoaktulizującego się :)

Ale nie ma problemu, i tak wystarczająco mi pomogliście.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Statystyki sojuszu - strona?

Heeh...a ja się naszukałem trochę o co Tobie chodzi, bo nazwa trochę inna:) A jak chciałem sprawdzić jak to wygląda, to nie miałem jak, przez to ograniczenie dla francuskich światów...a logować mi się tam nie chce, aby sprawdzać dokładnie jak to wygląda tam, zbyt leniwy jestem na to
smiley_emoticons_biggrin.gif
 
Do góry