Statystyki

  • Rozpoczynający wątek HaseeIkar
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Trochę niewyraźnie, ale zawsze coś...

top10pia.jpg


Aktualizacja z dnia: 16.08.2011r.

Ps. Następna aktualizacja za tydzień.​
 

DeletedUser

Guest
top5sojuszepi.jpg


Aktualizacja na dzień 12.09.2011r.

Ps. Kolejny jak mi się zachce :p
 

DeletedUser

Guest
Jak Hasee jest top1 agro, to wiedzcie że coś niedobrego sie dzieje :p
 

DeletedUser

Guest
Wcześniejsza aktualizacja: 12.09.2011r.

OBECNIE:

top5og.jpg





Aktualizacja na dzień: 23.09.2011r
 

DeletedUser

Guest

Wcześniejsza aktualizacja miała miejsce dnia: 23.09.2011r


top5serpi.jpg



Aktualizacja na dzień: 02.10.2011r.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Statystyki

Wcześniejsza aktualizacja: 02.10.2011r.

Obecna aktualizacja: 29.10.2011r.

top5pi.jpg



Ps. Kolejna już niebawem... :)

Pozdrawiam
Hasee
 

DeletedUser

Guest
Odp: Statystyki

Nie dziwię się, zrobią mu upragnione 2.0 :)
179 miast - taki dorobek, to bez porównania :)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Statystyki

i bez rezygnacji stracil by top1
dlatego ze poziom kultury ma duzo mniejszy i poki co przejmje swoich zamiast wroga podbic, ale coz jedni tak graja a inni inaczej
 

DeletedUser

Guest
Odp: Statystyki

i bez rezygnacji stracil by top1
dlatego ze poziom kultury ma duzo mniejszy i poki co przejmje swoich zamiast wroga podbic, ale coz jedni tak graja a inni inaczej

Pozostaję na Pi. :)

Ps. Adaśko, wolę przejąć to ja, niż wróg. Po za tym Twój top obrońców świadczy o Tobie jaki to jesteś dobrym graczem.. :) Wysysając deffa z sojuszu.. :D

Ale mniejsza o to, każdy gra tak jak gra...
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Statystyki

Ps. Adaśko, wolę przejąć to ja, niż wróg. Po za tym Twój top obrońców świadczy o Tobie jaki to jesteś dobrym graczem.. :) Wysysając deffa z sojuszu.. :D
Ale mniejsza o to, każdy gra tak jak gra...

no i widzisz, masz problem z tym ze ktos jest w czyms lepszy od ciebie :)
punkty w defie nie tylko sa dzieki sojuszowi, sam swoim wojem sporo zdobywam, wczoraj luzaki probowali 2 kolony wstawic - wojo od sojuszu jakie mialem to - 0 jednostek, sam sie wybronilem, i nie byl to pierwszy raz, zapominasz o tym ze sam sie bronie :) a jeszcze wstawiam kliny u innych zeby luzaczki nie przejeli miasta. :) sporo punktow wpadlo w defie jak mialem bana, wtedy sojusz chronil miasta i ciesze sie ze udalo im sie tyle ich ocalic przed wrogiem plus do tego punkty z okupacji ale zapominasz ze i moje wojsko i biremy sa na nich :) to ze mnie luzaki nie lubia to nie moj problem ;) tam gdzie wbijam im kolona zawsze jest duzo atakow a co za tym idzie punkty w defie, boli cie to ? zacznij walczyc z wrogiem to tez bedziesz mial punkty w defie, nabijasz tylko w ofie bo czyscisz swojich bylych kolegow z AA ktorzy zakonczyli gre . Ale i tak dojde cie w ataku, kwestia paru dni ;)
 

DeletedUser11402

Guest
Odp: Statystyki

*adasko* jak juz bedziesz tym top1 to mamy ci postawic pomnik czy napisac list do prezydenta zeby wreczyl ci jakis medal?? :)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Statystyki

nie gram dla medali, slawy czy oklaskow, pomik to ja zrobie z podbitych luzakow :)
gram tylko po to zeby pare osob podbic i tyle, mysla ze uciekajac z kostuchy do luzakow ich nie dorwe, mylili sie
 
Do góry