Stolica;.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7672
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem stolic?

  • Tak.

    Głosy: 358 85,4%
  • Nie.

    Głosy: 45 10,7%
  • Obojętne

    Głosy: 16 3,8%

  • W sumie głosujących
    419

DeletedUser

Guest
Odp: Stolica;.

Moderatorzy i administracja tego forum wysłała propozycje do twórców gry. Od nich zależy czy ta zmiana zostanie wprowadzona.
Według mnie taka zmiana była by dobra od wersji 3.0 Grepolis, myślę że twórcy gry ją wezmą pod uwagę.

Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Stolica;.

Moderatorzy i administracja tego forum wysłała propozycje do twórców gry. Od nich zależy czy ta zmiana zostanie wprowadzona.
Według mnie taka zmiana była by dobra od wersji 3.0 Grepolis, myślę że twórcy gry ją wezmą pod uwagę.

Pozdrawiam
Propozycje najpierw musi zaakceptować nasza administracja, skąd wiesz, że wysłali? Poza tym, jeżeli tak jest, to przydałaby się takowa informacja.
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Stolica;.

Team Propozycyjny zaakceptował propozycję i została ona przekierowana do InnoGames, zachęcam do dalszych wypowiedzi w temacie.
 

DeletedUser7672

Guest
Odp: Stolica;.

Ooo ja ale ten temat stary, a także długo nie grałem w Grepolis. Fajnie że jest odpowiedź. Ciekawe jaki będzie werdykt...
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Stolica;.

Pomysł jest genialny.
To idealny sposób, na urozmaicenie rozgrywki. W dodatku bonusy się przydadzą, szybszy rozwój na początku.
Jestem za.
 

DeletedUser7672

Guest
Odp: Stolica;.

Ho ho! Jak dawno nie zaglądałem na to forum... jak tam idzie? Coś się państwo dowiedziało w sprawie stolicy? Ile zmian tu zaszło ja nie mogę...
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Stolica;.

Nic o stanie stolicy nie wiadomo. Na razie Inno pewnie myśli, albo wyrzucili pomysł do kosza i nic nie poinformowali nas Polaków.
 

DeletedUser15529

Guest
Odp: Stolica;.

ciekawa propozycja, warta głębszego przemyślenia
na odpowiedź InnoGames zapewne przyjdzie jeszcze trochę poczekać
 

DeletedUser

Guest
Odp: Stolica;.

Bardzo ładna propozycja , bardzo się przyda nam Stolica. :) Trzeba myśleć , żeby osiągać do celu. :)
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Stolica;.

Propozycja na +, wymagania i bonusy bardzo mi się podobają wprowadzi to więcej możliwości w grze i taką stolicę będzie trudniej podbić niż normalne miasto.
 
Odp: Stolica;.

Stolica może pomieścić dodatkowe 100 mieszkańców (czyli razem 3600 mieszkańców z łaźniami i pługiem).
A wiecie, że pierwszy z wymienionych bonusów stolicy zostanie wprowadzony już w najbliższą środę? Fajnie widzieć, że te najlepsze pomysły (albo chociaż ich fragmenty) z czasem jednak wchodzą w życie :)
 

DeletedUser19857

Guest
Odp: Stolica;.

Wiadomo coś w sprawie stolicy? Bo coś cicho w tym temacie.
 
Do góry