Straż miejska

  • Rozpoczynający wątek Drag0ns
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Jaka jest maksymalna ilość straży miejskiej którą możemy przywołać po badaniu straż miejska ?

I takie 2 pytanie - Wiadomościach jest opcja stworzenia folderu. gdzie ów folder znajduje się po stworzeniu ?
Wiem jak wrzucić wiadomości ale nie szczególnie jak je potem znaleźć i odtworzyć.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Straż miejska

Maksymalna ilość członków oddziału to 375.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Straż miejska

1. Wiadomościach jest opcja stworzenia folderu. gdzie ów folder znajduje się po stworzeniu ?
Wiem jak wrzucić wiadomości ale nie szczególnie jak je potem znaleźć i odtworzyć.

2. Co daje 4/5/6 poziom wioski rolniczej ? oprócz oczywiście większe ilości surowców i większego limitu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Straż miejska

1. Klikasz na teczuszkę koło napisu 'Odebrane' w wiadomościach
2. Nic
 

DeletedUser

Guest
Odp: Straż miejska

takie pytania jeszcze :)

1. w jednym mieście mogę zbudować maksymalnie 2 budynki specjalne z każdej grupy po 1 ?
2. Podczas rozburzania tracę punkty za budynek ?
3. Gdy wybuduje placówkę handlowa i ja z czasem rozburzę to tracę za nią punkty a kurs wraca do normalności czy nie ?
4. Posiadając 2 miasta na jednej wyspie do obydwóch będą dopływać surowce z wiosek rolniczych ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5716

Guest
Odp: Straż miejska

1. Tak
2. Oczywiście że tak.
3. Wraca do normy kurs, a punkty tak jak przy każdym zburzeniu budynku spadają.
4. Nie, dwa miasta muszą się zadowolić mniejszą ilością wiosek
 

DeletedUser

Guest
Odp: Straż miejska

1. Jakie budowle specjalne polecacie w głównym mieście ?
2. Jeśli 2 miasto znajdowałoby się na innej wyspie to sprawa z wioskami wyglądała by jak w pierwszy, ?
3. W mieście w którym trwa bunt normalnie można budować armie ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Straż miejska

1 ja polecam wieżę i teatr
2 tak
3 tak
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Straż miejska

1. Ja polecam Łaźnie + wieże ( o ile miasto jest deff) . jeżeli off to łaźnie + boski posąg.
2. Musiałbyś na drugiej wyspie podbić wioski rolnicze po kolei, tak jak na początku gry.
3. W nowym systemie nie jestem pewien dawno mnie nikt nie podbijał, ale myśle że tak. Natomiast w starym systemie podboju nie mamy dostępu do miasta kiedy te jest okupywane.
 
Do góry