Strateg i Maskotka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
logo%20strateg%20maskotka.png


Często przebywasz na forum, więc zapewne są takie osoby, które w jakiś sposób zapadły Ci w pamięć.
Teraz możesz wytypować kandydata w wybranych kategoriach:


Doborowy Strateg
Osoba, posiada dużą wiedzę i zawsze potrafi prawidłowo odpowiedzieć na pytania dotyczące strategii oraz mechaniki gry. Korzystając ze swojego doświadczenia, chętnie pomaga innym graczom.

Wielki Mówca
Osoba, która jest aktywna w wielu działach na forum, potrafi rozmawiać rozsądnie na wszystkie tematy, również te niezwiązane z grą.

Forumowy Sceptyk
Osoba, która jest mistrzem konstruktywnej krytyki. Mimo że nie zgadza się z wieloma opiniami i propozycjami innych graczy na forum, potrafi rzeczowo przedstawić swoje uwagi i pokonać innych użytkowników siłą swoich argumentów.

Mistrz Propozycji
Osoba, która jest nie tylko autorem wielu wartościowych propozycji dotyczących gry i forum, lecz również potrafi się odnieść w sposób konkretny do propozycji podawanych przez innych graczy.

oraz w kategorii z przymrużeniem oka ;)

Forumowa Maskotka
Osoba, która jest ogólnie lubiana przez wiele osób. Wyróżnia się wśród użytkowników swoim poczuciem humoru i zdolnością do łagodzenia wszelkich sporów i napiętej atmosfery na forum.



Konkurs ma na celu wyróżnienia najbardziej aktywnych forumowiczów w danym roku.

Obecnie trwa II edycja konkursu - 08.2014 - 07.2015:

I Etap: 01.07 - 15.07 typowanie kandydatów

II Etap: 16.07 - 20.07 weryfikacja zgłoszeń

III Etap: 21.07 - 31.07 głosowanie na kandydatów


Regulamin

1. Osoby typujące muszą mieć zarejestrowane konto przynajmniej 3 miesiące przed rozpoczęciem konkursu oraz posiadać co najmniej 10 postów napisanych w roku poprzedzającym konkurs.

2. Kandydat musi mieć zarejestrowane konto przynajmniej 3 miesiące przed rozpoczęciem konkursu, a na swoim koncie mieć przynajmniej 50 postów napisanych w roku.

3. Członkowie Teamu Grepolis mogą głosować na innych graczy, lecz nie mogą zostać wytypowani.

4. Zgłoszenia kandydatur dokonujemy w następujący sposób:

W dziale: Kontakt ws. konkursów zakładamy temat: Strateg i Maskotka
W treści piszemy:
Doborowy Strateg - Forumowicz1
Wielki Mówca - Forumowicz2
Forumowy Sceptyk - Forumowicz3
Mistrz Propozycji - Forumowicz4
Forumowa Maskotka - Forumowicz5

5. Dozwolone jest wytypowanie graczy nie we wszystkich kategoriach, jednak zachęcamy do wytypowania wszystkich 5 kandydatów.

6. Można typować tych samych graczy w różnych kategoriach. A także, można wytypować samego siebie.

7. Wytypowany kandydat w każdej chwili może zrezygnować z udziału w konkursie. Rezygnację należy zgłosić w temacie z listami kandydatów lub w prywatnej wiadomości do opiekunki konkursu.

8. Jeżeli wytypowana osoba nie może zgłosić swojej rezygnacji poprzez forum - może to zrobić wysyłając ticket w grze - zaznaczając opcję forum.

9. Głosowanie:
  • głosować mogą osoby, które posiadają zarejestrowane konto na forum od minimum 3 miesięcy i mają napisany przynajmniej jeden post na miesiąc przed rozpoczęciem konkursu;
  • głosować mogą również osoby, które grają aktywnie w Grepolis na dowolnym świecie minimum 6 miesięcy. Jeśli na forum używają innego nicku niż w grze, muszą ten fakt zgłosić w dziale: Kontakt ws. konkursów zakładając temat: Nick, a w treści wpisując aktualnie używany nick w grze;
  • głosowanie będzie odbywać się poprzez wpisanie w odpowiednim temacie nicku jednego z kandydatów w danej kategorii;
  • głosy nieważne zostaną skreślone na forum;
  • w przypadku remisu odbędzie się dogrywka pomiędzy tymi osobami - czyli ponowne głosowanie;
  • w przypadku, gdyby jeden kandydat wygrał w kilku kategoriach, zostanie poproszony o wybranie jednej rangi, co automatycznie oznaczać będzie rezygnację z pozostałych, w których zwycięzcą zostanie kolejna osoba w rankingu.

10. Wszelkie pytania można zgłaszać w tym temacie, bądź w prywatnej wiadomości do opiekuna konkursu [profil]Shannqa[/profil].


Nagrody

Przyznanie unikatowej rangi:

doborowy_strateg.png

oraz 200 sztuk złota i jeden dowolnie wybrany bonus Tyche na tydzień


wielki_m%C3%B3wca.png

oraz 200 sztuk złota i jeden dowolnie wybrany bonus Tyche na tydzień


forumowy_sceptyk.png

oraz 200 sztuk złota i jeden dowolnie wybrany bonus Tyche na tydzień


mistrz_propozycji.png

oraz 200 sztuk złota i jeden dowolnie wybrany bonus Tyche na tydzień


maskotka_forum.png

oraz 200 sztuk złota i jeden dowolnie wybrany bonus Tyche na tydzień


Poniżej zamieszczamy listę bonusów Tyche, które można wybrać:
  • Błogosławieństwo ataku Tyche
  • Błogosławieństwo obrony Tyche
  • Błogosławieństwo drewna Tyche
  • Błogosławieństwo kamienia Tyche
  • Błogosławieństwo srebrnych monet Tyche
  • Błogosławieństwo szkolenia Tyche
  • Święto radości Tyche

Administracja zastrzega sobie prawo do edytowania i wprowadzania zmian w zasadach konkursu w razie niezbędnej potrzeby.
Wszelkie zmiany będą ogłaszane w temacie konkursu. Podczas konkursu obowiązuje Regulamin forum oraz Ogólny regulamin konkursów.
Biorąc udział w konkursie akceptujesz jego zasady.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Dlaczego jeśli ludzie docenią jedną osobę w kilku kategoriach to ma się ona zrzec wygranej, ponieważ może mieć tylko jeden tytuł?
Skoro idziemy takim tokiem rozumowania, to dlaczego w innych konkursach np w typowaniu liczb można było wygrać kilka razy? Czy w fotograficznym można wygrać i uzyskać ulubione zdjeciec teamu otrzymując 2 nagrody? Możnaby tak wymieniać i wymieniać.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Jak to dlaczego? Przecież najważniejsze jest to, aby rangę na forum każdemu dać...a jak ktoś wygra w dwóch kategoriach, to jak mu dadzą?
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Chyba się mogą w tej kwestii rang tylko max 3 pozycje zmienić, a reszta zostanie na swoim stołku :p w każdym razie strateg na doktorka a wielki mówca haszek.A co do maskotki raczej tutaj nie mam pojęcia kto gdzie spamuje.
Taki przewiduje układ po granych światach :p i po czytaniu forum.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Jaki doktorek?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jak to dlaczego? Przecież najważniejsze jest to, aby rangę na forum każdemu dać...a jak ktoś wygra w dwóch kategoriach, to jak mu dadzą?
smiley_emoticons_biggrin.gif


A zrobią np Doborowego Mówcę:D
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Wysłałem listę kandydatow, ktorzy moim zdaniem zasługują na dany tytuł. Przyznam się bez bicia, że zgłosiłem tylko trzy osoby, w trzech pierwszych kategoriach. Jak wam się wydaje, kto wygra w tym roku?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Ja tam moje typy we wszystkich kategoriach dałam.
A Maskotkę chcę dla siebie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Mi dajcie maskotkę :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24848

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

2. Kandydat musi mieć zarejestrowane konto przynajmniej 3 miesiące przed rozpoczęciem konkursu

Kurczę jakiego miałem pecha że akurat tak późno się zarejestrowałem:(Teraz to będę musiał cały rok czekać.
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Ja tam moje typy we wszystkich kategoriach dałam.
A Maskotkę chcę dla siebie :D

Na pewno dostaniesz ;) Analogicznie wątpię ,aby ktoś oprócz Manfreda mógł wygrać w kategorii stratega ,albo ktoś oprócz MG34 miał szansę zostać Forumowym Sceptykiem. :rolleyes:
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

MG moim zdaniem nadaje się na mówcę. Jest ktoś, kto bardziej zasluguje na miano sceptyka. Co do stratega, to się zgodzę
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Dlaczego jeśli ludzie docenią jedną osobę w kilku kategoriach to ma się ona zrzec wygranej, ponieważ może mieć tylko jeden tytuł?
Skoro idziemy takim tokiem rozumowania, to dlaczego w innych konkursach np w typowaniu liczb można było wygrać kilka razy? Czy w fotograficznym można wygrać i uzyskać ulubione zdjeciec teamu otrzymując 2 nagrody? Możnaby tak wymieniać i wymieniać.

Jest pewna różnica pomiędzy tymi konkursami a wyborami najlepszych użytkowników. Chcemy po prostu wybrać 5 różnych osób, które świecą przykładem na forum i zasługują na wygraną w poszczególnych kategoriach :)

shanqa na wszystko!!!

Niestety teamowicze nie biorą udziału w konkursie :D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Jaka różnica? Wszystkie nazywają się KONKURSAMI, prawda? Poza tym tu nie ma mowy o tym czego wy chcecie, tylko jakie safakty. Ktoś wygra w jednym dniu w dwóch kategoriach (czy jak to się tam zwie) lotka, to znaczy, że ma oddac jedną wygraną (bo tak postanowią ci odpowiedzialni za losowanie), mimo, że prawnie ta wygrana mu się należy?
5 osób? A jeśli są tylko 3 lub 4 odpowiednie do tych kategorii to trzeba na siłę szukać kogoś innego?
Przykład - osoba X wygrywa w jednej kategorii, w drugiej ma 50 głosów i również pierwsze miejsce. Kolejna osoba gromadzi głosów 5 i zajmuje drugie miejsce i wedlug was osoba która wygrywa ma być pokrzywdzona za to, że inni ją docenili i nagroda przypadnie komuś przypadkowemu, kto niekoniecznie jest tym przykładem a głosowali na tą drugą osobe np tylko znajomi?
Poproszę o LOGICZNE wyjaśnienie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Tutaj logiki brak...bo co z tego, jak w konkursie wygra osoba najbardziej odpowiednia do danego tytułu, a potem się okaże, że jednak nie wygrała, bo ktoś miał takie "widzimisię". Szkoda słów...
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Teraz już osoby, które wygrają nie będą się czuły wyjątkowe na FO, bo w końcu ktoś wcześniej miał te rangi.
Mogliście inne tytuły na nowy konkurs wymyślić :D
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Nie przesadzajmy...graczy roku wybieramy co roku, to i możemy docenić forumowiczów roku :)

PS: Choć w takim wypadku w rangach przydałoby się ogarnąć rok zdobycia tytułu...ale to szczegół w porównaniu z wątpliwościami londi
smiley_emoticons_panik4.gif
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Właśnie może jakby rok dopisali lepiej by było ;)
Piszecie o Manfredzie na stratega, a moim zdaniem na ten tytuł bardziej DonBeker zagługuje jeśli by przeczytac opis :D
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

A czemu aż 3 miesiące nie rozumiem tego? Czyli ci co nie mają konta na FO aa grają w grepo i chcą głosować nie mają takiej możliwości? Bez sens....
 
Do góry