Strateg i Maskotka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
logo%20strateg%20maskotka.png


Często przebywasz na forum, więc zapewne są takie osoby, które w jakiś sposób zapadły Ci w pamięć.
Teraz możesz wytypować kandydata w wybranych kategoriach:


Doborowy Strateg
Osoba, posiada dużą wiedzę i zawsze potrafi prawidłowo odpowiedzieć na pytania dotyczące strategii oraz mechaniki gry. Korzystając ze swojego doświadczenia, chętnie pomaga innym graczom.

Wielki Mówca
Osoba, która jest aktywna w wielu działach na forum, potrafi rozmawiać rozsądnie na wszystkie tematy, również te niezwiązane z grą.

Forumowy Sceptyk
Osoba, która jest mistrzem konstruktywnej krytyki. Mimo że nie zgadza się z wieloma opiniami i propozycjami innych graczy na forum, potrafi rzeczowo przedstawić swoje uwagi i pokonać innych użytkowników siłą swoich argumentów.

Mistrz Propozycji
Osoba, która jest nie tylko autorem wielu wartościowych propozycji dotyczących gry i forum, lecz również potrafi się odnieść w sposób konkretny do propozycji podawanych przez innych graczy.

oraz w kategorii z przymrużeniem oka ;)

Forumowa Maskotka

Osoba, która jest ogólnie lubiana przez wiele osób. Wyróżnia się wśród użytkowników swoim poczuciem humoru i zdolnością do łagodzenia wszelkich sporów i napiętej atmosfery na forum.


Konkurs ma na celu wyróżnienia najbardziej aktywnych forumowiczów w danym roku.

Obecnie trwa III edycja konkursu - 08.2015 - 07.2016:

I Etap: 01.08 - 14.08 typowanie kandydatów

II Etap: 15.08 - 20.08 weryfikacja zgłoszeń

III Etap: 21.08 - 31.08 głosowanie na kandydatów


Regulamin

1. Osoby typujące muszą mieć zarejestrowane konto przynajmniej 3 miesiące przed rozpoczęciem konkursu oraz posiadać co najmniej 10 postów napisanych w roku poprzedzającym konkurs.

2. Kandydat musi mieć zarejestrowane konto przynajmniej 3 miesiące przed rozpoczęciem konkursu, a na swoim koncie mieć przynajmniej 50 postów napisanych w roku.

3. Członkowie Teamu Grepolis mogą głosować na innych graczy, lecz nie mogą zostać wytypowani.

4. Zgłoszenia kandydatur dokonujemy w następujący sposób:

W dziale: Kontakt ws. konkursów zakładamy temat: Strateg i Maskotka
W treści piszemy:
Doborowy Strateg - Forumowicz1
Wielki Mówca - Forumowicz2
Forumowy Sceptyk - Forumowicz3
Mistrz Propozycji - Forumowicz4
Forumowa Maskotka - Forumowicz5

5. Dozwolone jest wytypowanie graczy nie we wszystkich kategoriach, jednak zachęcamy do wytypowania wszystkich 5 kandydatów.

6. Można typować tych samych graczy w różnych kategoriach. A także, można wytypować samego siebie.

7. Wytypowany kandydat w każdej chwili może zrezygnować z udziału w konkursie. Rezygnację należy zgłosić w temacie z listami kandydatów lub w prywatnej wiadomości do opiekunki konkursu - Shannqa. Jeżeli wytypowana osoba nie może zgłosić swojej rezygnacji poprzez forum - może to zrobić wysyłając ticket w grze - zaznaczając opcję forum.

8. Głosowanie:
  • głosować mogą osoby, które posiadają zarejestrowane konto na forum od minimum 3 miesięcy i mają napisany przynajmniej jeden post na miesiąc przed rozpoczęciem konkursu;
  • głosować mogą również osoby, które grają aktywnie w Grepolis na dowolnym świecie minimum 6 miesięcy. Jeśli na forum używają innego nicku niż w grze, muszą ten fakt zgłosić w dziale: Kontakt ws. konkursów zakładając temat: Nick, a w treści wpisując aktualnie używany nick w grze;
  • głosowanie będzie odbywać się poprzez wpisanie w odpowiednim temacie nicku jednego z kandydatów w danej kategorii;
  • głosy nieważne zostaną skreślone na forum;
  • w przypadku remisu odbędzie się dogrywka pomiędzy tymi osobami - czyli ponowne głosowanie;
  • w przypadku, gdyby jeden kandydat wygrał w kilku kategoriach, zostanie poproszony o wybranie jednej rangi, co automatycznie oznaczać będzie rezygnację z pozostałych, w których zwycięzcą zostanie kolejna osoba w rankingu.

9. Wszelkie pytania można zgłaszać w tym temacie, bądź w prywatnej wiadomości do opiekunki konkursu - @Shannqa.


Nagrody

Przyznanie unikatowej rangi:

doborowy_strateg.png

oraz 400 sztuk złota i jeden dowolnie wybrany bonus Tyche na tydzień


wielki_m%C3%B3wca.png

oraz 400 sztuk złota i jeden dowolnie wybrany bonus Tyche na tydzień


forumowy_sceptyk.png

oraz 400 sztuk złota i jeden dowolnie wybrany bonus Tyche na tydzień


mistrz_propozycji.png

oraz 400 sztuk złota i jeden dowolnie wybrany bonus Tyche na tydzień


maskotka_forum.png

oraz 400 sztuk złota i jeden dowolnie wybrany bonus Tyche na tydzień


Poniżej zamieszczamy listę bonusów Tyche, które można wybrać:
  • Błogosławieństwo ataku Tyche
  • Błogosławieństwo obrony Tyche
  • Błogosławieństwo drewna Tyche
  • Błogosławieństwo kamienia Tyche
  • Błogosławieństwo srebrnych monet Tyche
  • Błogosławieństwo szkolenia Tyche
  • Święto radości Tyche

W czasie trwania zabawy obowiązuje Regulamin Forum oraz Ogólny Regulamin Konkursów.
Zgłaszając się do konkursu, każdy uczestnik akceptuje zasady oraz regulamin zabawy.
Team zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie.
Wszelkie pytania i wątpliwości związane z zabawą należy zgłaszać do Opiekunki konkursu: Shannqa.
 

DeletedUser19924

Guest
Co Wam powiem, to uczciwie przyznam, że w tym roku mam wyjątkowy problem z wybraniem odpowiednich osób we wszystkich kategoriach...smutne się to robi
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif


Hehe...widzę, że nie tylko ja mam tutaj podobne przemyślenia na temat konkursu. A, że dodanie postu wymaga tutaj weryfikacji, to nawet nie wiedziałem o powyższym poście :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Moderacja została po Krzyżówce, już wyłączyłam, więc możecie pisać swobodnie ;)

Aktywność na forum ogólnie jest mniejsza, ale szczególnie podczas wakacji, dlatego przed typowaniem warto wziąć pod uwagę posty z całego roku, czyli od sierpnia 2015 :)
 

DeletedUser11134

Guest
Po zmianie designu forum to ona dla mnie jest zupełnie nieczytelne, łącznie z tym konkursem, który zawsze był dość sympatyczny. Uważam, że kolor gaciowy dobił forum, wielcy stratedzy zachowują strategie dla siebie, mówcy nie mówią, sceptycy tym bardziej, nikt nic nie proponuje, a maskotki nie mają gdzie roztaczać swoich wdzięków. A choćby nawet, to nikt tego nie czyta, bo się czytać normalnie nie da.
Proponuję we wszystkich kategoriach ogłosić zwycięstwo zbiorowe INNO:)
A były czasy, że to forum tętniło życiem i było naprawdę ciekawe.
 

DeletedUser11134

Guest
Jestem ciekawa, czy w tym roku ktokolwiek weźmie udział w konkursie, bo zawsze wzbudzał gorące dyskusje, a teraz cisza...
 

DeletedUser19924

Guest
Jak zgłosiłaś kandydatów, to będą :) Ostatnio przed samym konkursem też się mało działo...dopiero jak się głosowanie zaczęło, to się zrobiło ciekawie.
 

DeletedUser19924

Guest
Hehe...chyba musi być wielu kandydatów skoro jeszcze nie ogłoszono głosowań. Weryfikacja trwa w nieskończoność...chyba, że ktoś zapomniał, że od dzisiaj mieliśmy głosować. A tu już mija 12h prawie i głosowania nie widać
smiley_emoticons_wallbash.gif
 

DeletedUser22102

Guest
jak nikt nie chce, to ja mogę tego golda wziąć, darmowym złotem nie pogardzę ;)
 

DeletedUser19924

Guest
Ty się nawet nie łapiesz, więc po co się zgłaszasz po złoto
smiley_emoticons_wallbash.gif
 

DeletedUser5

Guest
Hehe...chyba musi być wielu kandydatów skoro jeszcze nie ogłoszono głosowań. Weryfikacja trwa w nieskończoność...chyba, że ktoś zapomniał, że od dzisiaj mieliśmy głosować. A tu już mija 12h prawie i głosowania nie widać
smiley_emoticons_wallbash.gif

Nie pisaliśmy, że głosowanie rozpocznie się o północy :p Wybaczcie, miałam dość zajęty weekend, ale zaczynamy głosowanie, za moment wrzucę tematy z listami kandydatów.
 

DeletedUser19924

Guest
Co nie zmienia faktu, że głosowanie tylko w teorii zaczęło się w wyznaczonym terminie...a ja akurat byłem ciekawy, co z tego konkursu wyszło
smiley_emoticons_irre4.gif


I jeszcze edytować postów tutaj nie można :/ Dramat jakiś...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Szkoda czasu chyba na ten konkurs, bo widzę, że mało kto traktuje go na poważnie...a niektórzy sobie kolejne miejsce do drwin znaleźli
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
 

DeletedUser17693

Guest
Don, przy tej aktywności na forum ciężko którykolwiek w tytułów traktować na poważnie, mały sens był organizowania tego konkursu w tym roku.
 

DeletedUser17617

Guest
Calkowicie sie zgadzam, szkoda czasu, przeciez nikt na powaznie nie traktuje tytulu stratega roku w grze, ktora nie jest gra strategiczna, no chyba ze rozumiec strategie w mozliwie najszerszym ujeciu.
W takim ujeciu strategia jest rowniez wlasciwe ulokowanie posladow na sedesie i oddanie stolca w mozliwie czysto, szybko i skutecznie.
Skoro juz doszlismy do wniosku, ze patrzymy na to z wielkim przymruzeniem powieki, mozna chyba sobie dalej zartowac.
Nadal nie moge sie doczekac odznaczenia promujacego fryzjera roku, a juz ze dwa razy prosilem.
I co, nic, jak grochem o sciane.
Za to sa jakies maskotki, nie bardzo wiem dlaczego, bo smety na forum takie jak w grobie kameleona po ostrych zmianach skornych.
Ale to nic dziwnego wlasciwie, o przyczynach nie ma co wspominac, sa powszechnie znane i akceptowane na mocy ptaszka nieboraszka.
Jak by to pan Orwell powiedzial - wiwat aspidistra, rewolucja dzis kolista.
A Paulo Coelho na to - tylko smarkacz smarka w sarkazm.
 
Do góry