Strateg i Maskotka

Często przebywasz na forum, więc zapewne są takie osoby, które w jakiś sposób zapadły Ci w pamięć.
Teraz możesz wytypować kandydata w wybranych kategoriach:

Doborowy Strateg
Osoba, posiada dużą wiedzę i zawsze potrafi prawidłowo odpowiedzieć na pytania dotyczące strategii oraz mechaniki gry. Korzystając ze swojego doświadczenia, chętnie pomaga innym graczom.

Wielki Mówca
Osoba, która jest aktywna w wielu działach na forum, potrafi rozmawiać rozsądnie na wszystkie tematy, również te niezwiązane z grą.

Forumowy Sceptyk
Osoba, która jest mistrzem konstruktywnej krytyki. Mimo że nie zgadza się z wieloma opiniami i propozycjami innych graczy na forum, potrafi rzeczowo przedstawić swoje uwagi i pokonać innych użytkowników siłą swoich argumentów.

Mistrz Propozycji
Osoba, która jest nie tylko autorem wielu wartościowych propozycji dotyczących gry i forum, lecz również potrafi się odnieść w sposób konkretny do propozycji podawanych przez innych graczy.

oraz w kategorii z przymrużeniem oka ;)

Forumowa Maskotka

Osoba, która jest ogólnie lubiana przez wiele osób. Wyróżnia się wśród użytkowników swoim poczuciem humoru i zdolnością do łagodzenia wszelkich sporów i napiętej atmosfery na forum.

Konkurs ma na celu wyróżnienia najbardziej aktywnych forumowiczów w danym roku.

Obecnie trwa III edycja konkursu - 08.2015 - 07.2016:

I Etap: 01.08 - 14.08 typowanie kandydatów

II Etap: 15.08 - 20.08 weryfikacja zgłoszeń

III Etap: 21.08 - 31.08 głosowanie na kandydatów

Regulamin

1. Osoby typujące muszą mieć zarejestrowane konto przynajmniej 3 miesiące przed rozpoczęciem konkursu oraz posiadać co najmniej 10 postów napisanych w roku poprzedzającym konkurs.

2. Kandydat musi mieć zarejestrowane konto przynajmniej 3 miesiące przed rozpoczęciem konkursu, a na swoim koncie mieć przynajmniej 50 postów napisanych w roku.

3. Członkowie Teamu Grepolis mogą głosować na innych graczy, lecz nie mogą zostać wytypowani.

4. Zgłoszenia kandydatur dokonujemy w następujący sposób:

W dziale: Kontakt ws. konkursów zakładamy temat: Strateg i Maskotka
W treści piszemy:
Doborowy Strateg - Forumowicz1
Wielki Mówca - Forumowicz2
Forumowy Sceptyk - Forumowicz3
Mistrz Propozycji - Forumowicz4
Forumowa Maskotka - Forumowicz5

5. Dozwolone jest wytypowanie graczy nie we wszystkich kategoriach, jednak zachęcamy do wytypowania wszystkich 5 kandydatów.

6. Można typować tych samych graczy w różnych kategoriach. A także, można wytypować samego siebie.

7. Wytypowany kandydat w każdej chwili może zrezygnować z udziału w konkursie. Rezygnację należy zgłosić w temacie z listami kandydatów lub w prywatnej wiadomości do opiekunki konkursu - Shannqa. Jeżeli wytypowana osoba nie może zgłosić swojej rezygnacji poprzez forum - może to zrobić wysyłając ticket w grze - zaznaczając opcję forum.

8. Głosowanie:
  • głosować mogą osoby, które posiadają zarejestrowane konto na forum od minimum 3 miesięcy i mają napisany przynajmniej jeden post na miesiąc przed rozpoczęciem konkursu;
  • głosować mogą również osoby, które grają aktywnie w Grepolis na dowolnym świecie minimum 6 miesięcy. Jeśli na forum używają innego nicku niż w grze, muszą ten fakt zgłosić w dziale: Kontakt ws. konkursów zakładając temat: Nick, a w treści wpisując aktualnie używany nick w grze;
  • głosowanie będzie odbywać się poprzez wpisanie w odpowiednim temacie nicku jednego z kandydatów w danej kategorii;
  • głosy nieważne zostaną skreślone na forum;
  • w przypadku remisu odbędzie się dogrywka pomiędzy tymi osobami - czyli ponowne głosowanie;
  • w przypadku, gdyby jeden kandydat wygrał w kilku kategoriach, zostanie poproszony o wybranie jednej rangi, co automatycznie oznaczać będzie rezygnację z pozostałych, w których zwycięzcą zostanie kolejna osoba w rankingu.

9. Wszelkie pytania można zgłaszać w tym temacie, bądź w prywatnej wiadomości do opiekunki konkursu - @Shannqa.

Nagrody

Przyznanie unikatowej rangi:

oraz 400 sztuk złota i jeden dowolnie wybrany bonus Tyche na tydzień

Poniżej zamieszczamy listę bonusów Tyche, które można wybrać:
  • Błogosławieństwo ataku Tyche
  • Błogosławieństwo obrony Tyche
  • Błogosławieństwo drewna Tyche
  • Błogosławieństwo kamienia Tyche
  • Błogosławieństwo srebrnych monet Tyche
  • Błogosławieństwo szkolenia Tyche
  • Święto radości Tyche

W czasie trwania zabawy obowiązuje Regulamin Forum oraz Ogólny Regulamin Konkursów.
Zgłaszając się do konkursu, każdy uczestnik akceptuje zasady oraz regulamin zabawy.
Team zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie.
Wszelkie pytania i wątpliwości związane z zabawą należy zgłaszać do Opiekunki konkursu: Shannqa.

Co Wam powiem, to uczciwie przyznam, że w tym roku mam wyjątkowy problem z wybraniem odpowiednich osób we wszystkich kategoriach...smutne się to robi

Hehe...widzę, że nie tylko ja mam tutaj podobne przemyślenia na temat konkursu. A, że dodanie postu wymaga tutaj weryfikacji, to nawet nie wiedziałem o powyższym poście :)

Ostatnio edytowane przez moderatora:
Moderacja została po Krzyżówce, już wyłączyłam, więc możecie pisać swobodnie ;)

Aktywność na forum ogólnie jest mniejsza, ale szczególnie podczas wakacji, dlatego przed typowaniem warto wziąć pod uwagę posty z całego roku, czyli od sierpnia 2015 :)

Po zmianie designu forum to ona dla mnie jest zupełnie nieczytelne, łącznie z tym konkursem, który zawsze był dość sympatyczny. Uważam, że kolor gaciowy dobił forum, wielcy stratedzy zachowują strategie dla siebie, mówcy nie mówią, sceptycy tym bardziej, nikt nic nie proponuje, a maskotki nie mają gdzie roztaczać swoich wdzięków. A choćby nawet, to nikt tego nie czyta, bo się czytać normalnie nie da.
Proponuję we wszystkich kategoriach ogłosić zwycięstwo zbiorowe INNO:)
A były czasy, że to forum tętniło życiem i było naprawdę ciekawe.

Jestem ciekawa, czy w tym roku ktokolwiek weźmie udział w konkursie, bo zawsze wzbudzał gorące dyskusje, a teraz cisza...

Jak zgłosiłaś kandydatów, to będą :) Ostatnio przed samym konkursem też się mało działo...dopiero jak się głosowanie zaczęło, to się zrobiło ciekawie.

Hehe...chyba musi być wielu kandydatów skoro jeszcze nie ogłoszono głosowań. Weryfikacja trwa w nieskończoność...chyba, że ktoś zapomniał, że od dzisiaj mieliśmy głosować. A tu już mija 12h prawie i głosowania nie widać

Hehe...chyba musi być wielu kandydatów skoro jeszcze nie ogłoszono głosowań. Weryfikacja trwa w nieskończoność...chyba, że ktoś zapomniał, że od dzisiaj mieliśmy głosować. A tu już mija 12h prawie i głosowania nie widać
Nie pisaliśmy, że głosowanie rozpocznie się o północy :p Wybaczcie, miałam dość zajęty weekend, ale zaczynamy głosowanie, za moment wrzucę tematy z listami kandydatów.

Co nie zmienia faktu, że głosowanie tylko w teorii zaczęło się w wyznaczonym terminie...a ja akurat byłem ciekawy, co z tego konkursu wyszło

I jeszcze edytować postów tutaj nie można :/ Dramat jakiś...

Ostatnio edytowane przez moderatora:
Szkoda czasu chyba na ten konkurs, bo widzę, że mało kto traktuje go na poważnie...a niektórzy sobie kolejne miejsce do drwin znaleźli

Don, przy tej aktywności na forum ciężko którykolwiek w tytułów traktować na poważnie, mały sens był organizowania tego konkursu w tym roku.

Calkowicie sie zgadzam, szkoda czasu, przeciez nikt na powaznie nie traktuje tytulu stratega roku w grze, ktora nie jest gra strategiczna, no chyba ze rozumiec strategie w mozliwie najszerszym ujeciu.
W takim ujeciu strategia jest rowniez wlasciwe ulokowanie posladow na sedesie i oddanie stolca w mozliwie czysto, szybko i skutecznie.
Skoro juz doszlismy do wniosku, ze patrzymy na to z wielkim przymruzeniem powieki, mozna chyba sobie dalej zartowac.
Nadal nie moge sie doczekac odznaczenia promujacego fryzjera roku, a juz ze dwa razy prosilem.
I co, nic, jak grochem o sciane.
Za to sa jakies maskotki, nie bardzo wiem dlaczego, bo smety na forum takie jak w grobie kameleona po ostrych zmianach skornych.
Ale to nic dziwnego wlasciwie, o przyczynach nie ma co wspominac, sa powszechnie znane i akceptowane na mocy ptaszka nieboraszka.
Jak by to pan Orwell powiedzial - wiwat aspidistra, rewolucja dzis kolista.
A Paulo Coelho na to - tylko smarkacz smarka w sarkazm.