[Wyjaśnione] Strona "Niebezpieczna" o co chodzi ?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31479
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31479

Guest
Witam
Od tygodnia przy adresie strony grepolis na laptopie wyświetla mi się napis "Niebezpieczna". Przechwytywanie.JPG Z powodu tego napisu mam problem do logowania się na konto po przez laptopa . Czy ktoś z Wasz miał już taki problem? Jak tak to jak go rozwiązać ? Z góry dzięki za pomoc .
Pozdrawiam
 

DeletedUser34098

Guest
Z tego co się kiedyś orientowałem, mowa tu o certyfikacie poufności względem publikowanych danych na stronie i ich późniejszym wykorzystaniu. Zazwyczaj taki komunikat wyświetla się na Google Chrome. Jeżeli chcesz się tego pozbyć, polecam doszukanie opcji - chyba była tam odpowiednia na takie komunikaty, ewentualnie zmianę przeglądarki. A co najważniejsze, forum nie jest "niebezpieczne", tylko "niezabezpieczone" według informacji, która ma praktycznie znikome znaczenie w tym przypadku i nie powinna nikogo niepokoić. :D
 

DeletedUser29238

Guest
Zgłosiłem problem. Dziękujemy za wszelkie uwagi mogące przyczynić się do polepszenia jakości odbioru gry.
 

DeletedUser29615

Guest
mi na apce cos takiego wyskoczylo chyba 2 dni temu.
ale na kompie juz nie. Moze chodzi o aktualizacje przegladarek itp
 

DeletedUser29238

Guest
Nie zaobserwowaliśmy na żadnej z popularnych przeglądarek tego problemu. Proszę sprawdzić ustawienie systemowe daty i godziny w swoim sprzęcie. Temat zamykam.
 
Misiek, ale przecież, to nie złośliwość wobec Ciebie, czy polskiego teamu, bo nie Wy się zajmujecie serwerami.
Serwerami zajmuje się innogames.
I od kilku miesięcy sobie kpi nie tylko z nas graczy, ale zasadniczo też z Was, bo na Was spada większość hejtu xD.
Co jak co, ale "Poważne Przedsiębiorstwo zajmujące się INNOwacyjnymi grami" to chyba powinno być w stanie załatwić stabilne serwery.
 

DeletedUser31479

Guest
Przede wszystkim dziękuję za zainteresowanie się tematem .
Niestety po zmianie przeglądarki na opere jest ten sam problem. Jeśli chodzi o logowanie dochodzę tylko do tego momentu i lipa .121212.JPG Zupełnie nic się nie da z tym zrobić .Na apce idzie bez problemu. Tyle że na niej nie wszystko lubię robić jeśli chodzi o grepo
 

DeletedUser29615

Guest
bo wyglada na tym screenie co dales ze Ci obrazkow nie wyswietla na tej stronie
jakbys mial je poblokowane
albo jakis problem z javasciptem

momento jaki to asus konkretnie? Jaki to typ procesora mam na mysli (czy to nie jest przypadkiem jakis arm) I przede wszystkim jaki system tam siedzi na tym lapku?
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Wygląda jakby Pan miał problem z dodatkami do przeglądarki, który biorą czynny udział w prawidłowym działaniu gry.
Miedzy innymi z javasciptem. - Należy sprawdzić aktualizacje programów.
Ponadto przeglądarki mają własne pozwolenia, które należy sprawdzić w ustawieniach danej przeglądarki.
 

DeletedUser31479

Guest
model R556l z systemem windows8 ,
jakie proponujecie sprawdzić aktualizacje programów bo powiem szczerze to ja w tych tematach jestem zielony
dziś dotarłem jeszcze do takich informacji
Przechwytywanie1212121.JPGPrzechwytywanie1122.JPG
Tak jak wspomniałem ja się na tym nie znam
proszę o podpowie i sugestie
dziękuję
 

DeletedUser34098

Guest
Ja bym zaktualizował sterownik do karty sieciowej i zresetował rozszerzenia/wtyczki do przegladarki. Może coś by dało.
 
Podobne problemy mieli posiadacze przeglądarek EDGE.
Support Microsoftu wskazał możliwą metodę naprawy problemu bez konieczności przeinstalowania sterowników.

Jednakże jest to problem zewnętrzny i rozwiązania za który nie odpowiadamy.
Jestem jednak zdania iż poniższe rozwiązanie powinno pomóc.

Błędy certyfikatów
 
Do góry