Strona nieodpowiada

  • Rozpoczynający wątek Turgan
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser14161

Guest
Odp: Strona nieodpowiada

Dzisiaj znowu muli ... Poznamy przyczynę?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Strona nieodpowiada

W tej chwili również nie można się zalogować... To jest nie do pomyślenia, znów nie będę mógł uczestniczyć w akcji sojuszu...
Może jakaś szybka aktualizacja? Więcej jest problemów przez ten patch z Okto niż gdyby go nie było. Bo surka nie wynagrodzi straty miasta, zgadzacie się?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Strona nieodpowiada

jeżeli chodzi o dawanie banów to support jest już po 2 minutach, ale tutaj jakoś sie nie chce wypowiedzieć... szag mnie zaraz trafi...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Strona nieodpowiada

Dzisiaj znowu muli ... Poznamy przyczynę?

Odpowiedź już została udzielona, tyle że w innym temacie.

Niestety w ostatnim czasie serwery Grepolis doświadczają ataków DDoS, w miarę możliwości pakiety atakujących są blokowane.
Skutkiem tego są właśnie problemy z dostępem do gry.

Pozostaje nam mieć nadzieję, że w końcu ataki ustaną a technicy będą mogli w końcu odsapnąć trochę.

Fajnie by było gdyby support puścił na Grepolis informację o atakach w formie ogłoszenia do wszystkich.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Strona nieodpowiada

jeżeli chodzi o dawanie banów to support jest już po 2 minutach, ale tutaj jakoś sie nie chce wypowiedzieć... szag mnie zaraz trafi...

Zgadzam się w 100%, mam nadzieję że te problemy zostaną rozwiązane jak najszybciej...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Strona nieodpowiada

Przecież support odpowiedział, w innym temacie ale odpowiedź jest.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Strona nieodpowiada

No nie wiem, zanim mi się zaloguję muszę poczekać minutę, ale potem już w miarę idzie płynnie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Strona nieodpowiada

Powinni zablokować teraz opcję podbijania miast. Bo jeżeli ktoś zdąży wysłać kolona, to nie można już tego miasta odbić... I zrobi się chaos tylko i setki ticketów będzie w tej sprawie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Strona nieodpowiada

to że grepo muli to jeszcze nic.... ale to że moje 3 wsparcia weszły do miast jako ataki przez co straciłem 200birem i 400 lądu to wtedy mnie szlag trafia... jakby to sie stało tylko mnie to spoko, myślałbym że sie pomyliłem. Ale 4 osobom które wysyłały wsparcie na to samo miasto w tym samym czasie? a suport potrafi tylko powiedzieć "u nich wszystko ok" :mad:
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Strona nieodpowiada

za godzinkę się okaże czy znów będą problemy z grepolis tak jak przez ostatnie 2 czy 3 dni xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry