[Nie można powtórzyć] strona sie nie ładuje

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13609
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser13609

Guest
Witam, wyczytałem, że jeśli ktoś ma problem z ładowaniem strony gry to ma założyc nowy temat, tak wiec własnie to robie. Otóż problem wygląda tak, około 12 wyszedłem z domu i wyłączyłem komputer (przed wyjściem wszystko działało) kiedy wróciłem o 13 i odpaliłem komputer chciałem sprawdzic gre itp.. strona nie chciała sie ładowac do konca i ekranu miast nie ładuje do końca, zupełnie jakby internet nie wyrabiał jednak z internetem wszystko w porządku.. co zrobic?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: strona sie nie ładuje

Przede wszystkim zerknij tutaj :) Sprawdź czy na innej przeglądarce występuje ten sam błąd, wyczyść pamięć podręczną przeglądarki, wyłącz skrypty, nawet te, które nie są związane z Grepolis.
 

DeletedUser13609

Guest
Odp: strona sie nie ładuje

Świat: Maraton, Pella
Nick w grze: gregorianin sto

Wersja gry: przeglądarkowa
Przeglądarka: Chrome
Wersja przeglądarki (czy aktualna?): tak
System operacyjny : podczas sprawdzania na tablecie Android

Czy wyczyściłeś pamięć podręczną przeglądarki w grze? Tak
Czy odinstalowałeś/wyłączyłeś skrypty? Tak
Czy sprawdzałeś inną:
przeglądarkę? Tak
komputer? Nie - netbook
łącze internetowe? Tak
Czy inny gracz już zgłosił podobny błąd? Tak

Opis problemu (postaraj się jak najpełniej opisać zaobserwowaną sytuację, jeśli możesz podaj jak najwięcej szczegółów, w tym nazwy miast i czasy poszczególnych zdarzeń): Strona sie nie nie chce załadowac mimo wszystko, jesli juz to sie stanie trwa to bardzo długo i nic nie załadowuje sie do końca a stało sie tak jak napisałem wczesniej. Posiadam internet na karte z t-mobile i nie działa z urządzenia usb jak i routera. nawet mimo zmiany sprzetu próby podjąłem na laptopie, netbooku, tablecie, komputery systemy operacyjne mają win 7 talbet android.

Screeny przedstawiające problem (najlepiej z całego ekranu; FAQ jak zrobić screen):
screen w załączniku, przepraszam za uciecie lekkie ekranu, ale ogółem tak to wygląda jak to co widac..

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Temat do zamkniecia. Co prawda czekałem ponad 7 godzin i mam duże tyły jednak wszystko już działa :)
 

Załączniki

  • Untitled.png
    Untitled.png
    242,5 KB · Wyświetlenia: 96

DeletedUser4218

Guest
Odp: strona sie nie ładuje

Polecam ctrl + F5.
Mi na chromce zawsze pomaga.
 

DeletedUser13609

Guest
Odp: strona sie nie ładuje

Znów ten sam problem. I Sisi, u mnie akurat nie daje to żadnego skutku, zwyczajnie nie chce się nice załadować.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: strona sie nie ładuje

A w ogóle potrafisz wejść na grepo czy nie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry