[Ulepszenie] Sugestie.

  • Rozpoczynający wątek MrMateusz73
  • Data rozpoczęcia

Jesteś :


  • W sumie głosujących
    20
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam mam do przedstawiania kilka pomysłów które mogły by trafić do gry.

1) Dodać kilka odznak takich jak :

Zdrajca - ktoś który odszedł z sojuszu:
a) odszedł 5 razy
b) Odszedł 35 razy
c) odszedł 60 razy


- Założyciel sojuszów - ktoś który zrobił sojusz:

a) 5 razy
b) 20 razy
c) 50 razy


- Gracz tygodnia - chodzi o to że któryś z graczy w tygodniu pokonał najwięcej jednostek.

To na tyle :D
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sugestie.

Możesz to przedstawić jakoś normalnie, bez tych kolorków, bo aż oczy bolą od czytania. A co do samej propozycji, to pomysł z odznaką "zdrajca" powielasz z innej propozycji, a "założyciel sojuszów", to dla mnie bzdura:) Będzie sobie każdy na początku zakładał/rozwiązywał sojusz do znudzenia, aby tylko dostać odznakę. Także nie miałaby ona żadnej wartości.

Co do gracza tygodnia, to można się nad tym już pochylić, w przeciwieństwie do dwóch poprzednich odznak. Wyjaśnij mi tylko, czy mówimy tutaj o pokonaniu tych jednostek w off, czy także w def?
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Sugestie.

Beznadziejna propozycja odznaczeń.
Nie wiem czym tu się chwalić, że w ciągu jednego dnia odeszło się x razy od sojuszu albo zrobiło i rozwiązało sojusz x razy.

Jedyne co to gracz tygodnia ciekawe, ale są już dzienne nagrody więc moim zdaniem tygodniowe nie są potrzebne.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Sugestie.

Bez sensu...mozna dodać kilka odznaczeń to fakt ale te akurat są żałosne...
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Sugestie.

Bezużyteczne i zbędne odznaczenia, gdyby to wprowadzić niektórzy gracze specjalnie zakładaliby sojusze i odchodzili z innych po 50 razy tylko po to by dostać odznaczenie.
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sugestie.

Uważam z grubsza to samo ,co przedmówca. Porobiło by się tylko więcej sojuszów "dla odznaki" ,a co do gracza tygodnia ,to można by było to wprowadzić ,ale też trzeba byłoby rozdzielić na off i deff ,bo z reguły w deff więcej się rozwala i byłoby to krzywdzące dla aktywnych agresorów.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sugestie.

Ze względu na zdecydowany sprzeciw graczy - propozycja odrzucona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry