surowce za monety

  • Rozpoczynający wątek ŚmIErcIoNosZnA ORchIDEA
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: surowce za monety

Nie wróże również żadnej przyszłości tej grze po wprowadzeniu abonamentu. Sola tej gry są tysiące nubków których się farmi, wykorzystuje, podbija ale też wychowuje i zdobywa dla tej gry. Oni abonamentu nie kupią nigdy.
Powszechność dostępu w każdej chwili to jedyne co ratuje tą, jak już pisałem, niezbyt wyszukana formę rozrywki.
o tak, to jest właśnie wielki minus abonamentu
 

DeletedUser17205

Guest
Odp: surowce za monety

ja uważam że 100-złota-za-10000-srebnych monet-i do tego-5000 drewna-i-kamienia.
 

DeletedUser7343

Guest
Odp: surowce za monety

A ja myślę,że może za 5000 monet można komuś zrestartować konto co wy na to?
 

DeletedUser

Guest
Odp: surowce za monety

A za 10000 monet kupić w pełni rozbudowane, miasto. A jak się dopłaci to będzie wyposażone w wojska.
 

DeletedUser

Guest
Odp: surowce za monety

a za 30000 monet można było by wszystki oprócz sojusznikom skasować wojska
kto za??
 

DeletedUser

Guest
Odp: surowce za monety

Wszystkie propozycje są tak świetne, że nie można inaczej. Ale mam jeszcze jedną!
Niech za monety będzie można kupić monety :cool:
No i rzecz jasna, zapomnieliśmy o łaskach! I ograniczeniach Błyskawic i Trzęsień ziemi. Niech za 1000 monet będzie można kupić łaski, a za dodatkowe 1500 znieść wszystkie ograniczenia :eek:
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: surowce za monety

Wszystkie propozycje są tak świetne, że nie można inaczej. Ale mam jeszcze jedną!
Niech za monety będzie można kupić monety :cool:
No i rzecz jasna, zapomnieliśmy o łaskach! I ograniczeniach Błyskawic i Trzęsień ziemi. Niech za 1000 monet będzie można kupić łaski, a za dodatkowe 1500 znieść wszystkie ograniczenia :eek:

Lepiej, niech za 30000 złota zbudować do końca cud świata.
A za 10000 złota zniszczyć jakąś wyspę :D
 

DeletedUser12047

Guest
Odp: surowce za monety

surowce mozna nabyc u fenickiego zeglarza,czesto jest wymiana o podwojnym kursie 2,5 a dostajesz 5k surki,pozniej odwolujesz i przywolujesz za 50 golda i ponownie wymieniasz zyskujac surowce
 

DeletedUser

Guest
Odp: surowce za monety

surowce mozna nabyc u fenickiego zeglarza,czesto jest wymiana o podwojnym kursie 2,5 a dostajesz 5k surki,pozniej odwolujesz i przywolujesz za 50 golda i ponownie wymieniasz zyskujac surowce
Chyba coś pomyliłeś:D Przy kolejnych wezwaniach fenickiego kurs się obniża.... raz jak po ochronce chciałam przejmować wezwałam 4-5 razy pod rząd. Za ostatnim razem kurs był bodajże: 1-1 i 1-1.1. Także nie opowiadajcie bajek, bo sobie co najwyżej jeden surek na inne można powymieniać.
Ps, jeszcze opcja za 1000 złota ban bez ochrony dla kogo chcesz:D A za 3k monet ochrona przed takim banem i gry już nie ma...
 

DeletedUser12047

Guest
Odp: surowce za monety

co 10 wezwanie sie resetuje i wymieniasz na nowo :>
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: surowce za monety

Chyba coś pomyliłeś:D Przy kolejnych wezwaniach fenickiego kurs się obniża.... raz jak po ochronce chciałam przejmować wezwałam 4-5 razy pod rząd. Za ostatnim razem kurs był bodajże: 1-1 i 1-1.1. Także nie opowiadajcie bajek, bo sobie co najwyżej jeden surek na inne można powymieniać.
Ps, jeszcze opcja za 1000 złota ban bez ochrony dla kogo chcesz:D A za 3k monet ochrona przed takim banem i gry już nie ma...

Tak robi pewien sojusz na Atenach :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: surowce za monety

Tak robi pewien sojusz na Atenach :D
Może kiedyś robił? Ja tak zrobiłam jakieś 3 tygodnie temu, także wiem,że niektóre opcję eventowe były opłacalniejsze od fenickiego:p No chyba, ze miałam błąd to oddawajcie moje złoto, bo to darmowe nie było:p
 

DeletedUser16049

Guest
Odp: surowce za monety

jak chcecie to zrobić ze surowce za złoto to jest bez sensu juz wole wykupić sobie 2 razy zarządcę niż surowce bo surki nigdy się nie skończą :)
 

DeletedUser12047

Guest
Odp: surowce za monety

kiedys byl taki myk ze mozna bylo zyskac 90% wiecej produkcji od handlarza,wystarczy kliknac 3 razy opcje kup zamiast przedluz
 

DeletedUser16049

Guest
Odp: surowce za monety

ale to chyba było nie opłacalne jak dla mnie

a ty hinol to ten linkoln? z MY :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: surowce za monety

Ja to bym zrobił tak żeby za surki dostawało się prawdziwe pieniądze! Genialne, nie? :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: surowce za monety

Sprzedaż czegokolwiek (konta, surowców, pomocy wojskowej, czarów, itd.) na allegro jest nielegalna
 
Do góry