surowce za monety

  • Rozpoczynający wątek ŚmIErcIoNosZnA ORchIDEA
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: surowce za monety

Support mi wymazał wyraz "nie".


Poprawione.
 

DeletedUser

Guest
Odp: surowce za monety

No patrz, ten zły, niedobry support! Rózga zasłużona w tym roku.
 

DeletedUser

Guest
Odp: surowce za monety

Coś ty, żeby na rózgę dla nich się wykosztowywać...

Retard.
 

DeletedUser

Guest
Odp: surowce za monety

Spoko, wymyślimy nowy podatek. Niech płacą maluczcy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: surowce za monety

Stewarta będziesz naciągał na koszta?
On spoko myszor jest.
 

DeletedUser

Guest
Odp: surowce za monety

Robotniczy wyzysk podstawą dobrego samopoczucia.
 

DeletedUser

Guest
Odp: surowce za monety

Praca u podstaw się kłania, co?
 

DeletedUser

Guest
Odp: surowce za monety

Praca u księży?


To lepiej nie wnikać w temat.
 

DeletedUser

Guest
Odp: surowce za monety

Przepraszam, że przerywam off-topic, ale ja do tematu chciałem.

KATEGORYCZNIE NIE, błagam. Mówię to jako osoba, która od niedawna zainwestowała sporo kasy w złoto. Jeśli można nieograniczenie skracać czas budowy - a jak ktoś ma dużo złota, to w 10 minut może mur postawić z poziomu 0 na poziom 25 i jeszcze dodać 2000 deffa lądowego, to SUROWCE SĄ JEDYNYM OGRANICZENIEM jego szaleństw.

Dajcie możliwość kupowania surowców, a będzie dochodzić do sytuacji, gdy w ciągu jednego dnia, z jednego miasteczka będzie wychodziło 5 ataków po 240 ogni, każdy :p To by totalnie zabiło tą grę...
 

DeletedUser

Guest
Odp: surowce za monety

no chcieliscie to macie i nastepna gra zeszla na psy tylko komercja i wygraja nie najlepsi gracze tylko ci co maja kase jestem wsciekla mnie niestac wydawac krocie cieszcie sie gra stracila sens zostala wypaczona mam w gleboko i szeroko
 

DeletedUser

Guest
Odp: surowce za monety

A może zrobić na odwrót? Za zdobyte surowce kupować złoto?
 

DeletedUser

Guest
Odp: surowce za monety

Nie można. Prawdopodobnie nigdy tak nie będzie, parę razy taki pomysł się przewijał, jednak zawsze był odrzucany.
 

DeletedUser

Guest
Odp: surowce za monety

Nie można. Prawdopodobnie nigdy tak nie będzie, parę razy taki pomysł się przewijał, jednak zawsze był odrzucany.
To trochę smutne, ponieważ taka opcja nie "kole" osób, które z premium korzystają... Natomiast był by to naprawdę ciekawy dodatek. Zwłaszcza trzeba brać wszystkie opcje pod uwagę, a mianowicie mogłoby takie rozwiązanie troszkę bardziej zasilić konto Grepolis... W jaki sposób? a już tłumaczę... Otóż Nie wszyscy gracze korzystają lub korzystały z konta premium, ponieważ przekonania są takiego, że nie będą wydawać pieniędzy na takie cele, natomiast jeżeli byłaby taka opcja aby można było kupować złoto za surowce znaczna część osób odczułaby na "własnej skórze" jakie korzyści płyną z jego posiadania. Co oczywiście w przyszłości zaowocowałoby poszerzeniem się grona "Premiowiczów" :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: surowce za monety

Jak dla mnie dobrze by było aby ten pomysł nigdy nie przeszedł i mam nadzieję, że się tak nie stanie. Oczywiście każdy ma swoje zdanie :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: surowce za monety

Jak dla mnie dobrze by było aby ten pomysł nigdy nie przeszedł i mam nadzieję, że się tak nie stanie. Oczywiście każdy ma swoje zdanie :rolleyes:
A możesz dać jakieś argumenty, dla których stawiasz swoje anty temu pomysłu?
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: surowce za monety

Już teraz wielu graczy narzeka na nie wyważenie opcji premium, dodanie jeszcze surowców za złoto tylko to pogłębi.
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: surowce za monety

Już teraz wielu graczy narzeka na nie wyważenie opcji premium, dodanie jeszcze surowców za złoto tylko to pogłębi.
W pełni się zgadzam , już walczyłem ze złotnikiem co puszczał dziennie tylko z jednego miasta 6 ataków rydwanów i w całości przy każdym ataku wykorzystywał wszystkich wolnych mieszkańców do tego jakby taki złotnik miał taką opcję jak surowce za złoto to gra straciłaby całkowicie logikę , rozumiem że właściciel tematu ma za dużo pieniędzy i nudzi go klikanie w wioski nawet za pomocą kapitana ;p Pozdrawiam i też mam nadzieję że ten pomysł nie przejdzie
 

DeletedUser

Guest
Odp: surowce za monety

Grepo na abonament i przywrócenie dawnej wersji jest ratunkiem na wszystkie problemy tej gry :D
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: surowce za monety

Mi nie przeszkadza rywalizacja z kimś kto ma złotko i nim szasta. Nawet mnie to bawi jak widzę odbudowany w 5 minut mur od 0 do 25. Wiem wtedy że kolega stracił właśnie sześciopak browca a koleżanka nie kupi nowych butów bo ja następnego dnia zrobię poprawkę i kolejnego i kolejnego aż do skutku.
W tą grę nie grają krezusi ani potentaci finansowi bo takich stać na przyjemniejsze spędzanie wolnego czasu niż przy grze przeglądarkowej.

Ale jestem przeciwny każdej nowo wprowadzanej opcji ułatwiania czegokolwiek za złote monetki. Nie chcę żeby za jakiś czas zbudowanie kolona było możliwe jedynie po uiszczeniu 25 złotek lub żeby powstała specjalna jednostka wojskowa tylko w opcji premium.
Nie chcę również darmowych monet za surowce bo takie darowizny mogą się stać alibi do wprowadzenie właśnie takich "udoskonaleń".
Będziemy mogli zamienić surowce za złoto więc teoretycznie stać nas będzie na na nowe np. łodzie podwodne dostępne jedynie za premium.
Tyle że po drugiej stronie siedzą ludzie którzy chcą na tym zarabiać więc odpowiednio to zbilansują i zwiększy się jedynie koszt gry lub rozwarstwienie miedzy złotnikami a resztą.

Nie wróże również żadnej przyszłości tej grze po wprowadzeniu abonamentu. Sola tej gry są tysiące nubków których się farmi, wykorzystuje, podbija ale też wychowuje i zdobywa dla tej gry. Oni abonamentu nie kupią nigdy.
Powszechność dostępu w każdej chwili to jedyne co ratuje tą, jak już pisałem, niezbyt wyszukana formę rozrywki.
 
Do góry